Fake

Fake https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496466/bmid_fake-Wuc-496466.png 4 235 44

West Hollywood série

1. díl

On chodí po červeném koberci. Ona ho umí spíš luxovat. Když skandál poškodí pověst pekelně sexy celebrity Patricka Walshe, potřebuje ji zachránit, a to rychle. Na scéně se objevuje číšnice Norah Peersová – obyčejná nula. Je po ruce, spolehlivá a zapřísahala se, že už do konce života nechce mít s mužskými nic společného. Jinými slovy, je to ideální partnerka pro falešný románek bez závazků. Za patřičný obnos může nechat práce číšnice a hrát roli jeho spolehlivé přízemní přítelkyně. Co však – krucinál – nemůže, je vyhnout se rostoucí vzájemné přitažlivosti. Jenže mít v patách paparazzi a vidět svůj život rozpitvaný na sociálních sítích je nejlepší cesta k panické atace. A i když je Patrick na plátně okouzlující darebák, ve skutečném životě jde o stopětaosmdesáticentimetrového nepochopitelného, nádherného, zádumčivého bručouna, který si od ní udržuje odstup… ale také v ní budí dojem, že tohle pouto mezi nimi možná není jenom hrané. Dostat v pravou chvíli kopačky by nemělo být nic zásadního. Jenomže falešný vztah s Patrickem je tak reálný, jak to Norah nikdy nezažila. Co má holka dělat, než zahodit scénář a navrhnout novou verzi made in Hollywood?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fake , 2021

Petriii
08.10.2022 4 z 5

Když jsem četla anotaci, čekala jsem obyčejnou klasiku,co jsme četli už tolikrát. Ale musím uznat že tahle kniha mě mile překvapila. Příběh se rozjel během prvních stránek, hned jsme hupsli do hraného vztahu, žádné omáčky kolem. Norah byla skvělá hlavní hrdinka, strašně mi sedla. Byla sympatická, vtipná a hlavně ne úplně blbá a naivní. Uměla skvěle držet krok s Patrickem, který taky nebyl vůbec takový, jakého jsem čekala. Opravdu jsem knihu dočítala naprosto spokojená, že mě po dlouhé době zase jednou nějaký příběh dokázal překvapit a uspokojit :)

Michalka24
08.10.2022 4 z 5

Aj ked je pribeh romanticke klišé - slavny herec a čašníčka, číta sa skvelo. Je to tak milá, sladká jednohubka na jeden večer.

Hatshepsut
03.10.2022 3 z 5

Knižní romantika je skvělá věc, ponoříte se do fantazie autorky a víte, že vše končí tzv. šťastně až na věky, což je v této pesimistické době potřeba. Tento milý příběh o slavném herci a sympatické servírce je napsán tak, aby splnil vše, co k takovému žánru patří. Nejsou zde nijak vypjaté emoce, děj plynulý a přečteno za jedno odpoledne. Série Stage Dive od této autorky je dle mého názoru čtivější.

zuzak82
03.10.2022 3 z 5

(SPOILER) Tentokrát Kylie Scott přináší příběh, kde hvězdný herec bude předstírat vztah s "obyčejnou" holkou, aby si zlepšil image po skandálu s vdanou ženou. A jak už to bývá, tak se to zvrtne a oba se do sebe zamilují.
A kdyby to měl být film, tak bych řekla, že to je taková průměrná oddechová romantika na odpoledne. Neurazí ani nenadchne.