Hořím pro tebe

Hořím pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468084/bmid_horim-pro-tebe-nIT-468084.jpg 4 895 186

Vzplanutí série

Jackson Boudreaux alias „Netvor“ je bohatý a krásný, ale k zaměstnancům Bianky Hardwickové, majitelky restaurace v New Orleansu, se chová povýšeně. Příčí se jí už jen pomyšlení, že by pro něj ještě někdy měla vařit. Když ji však Jackson požádá, aby se ujala přípravy hostiny na jeho dobročinné akci, Bianka nemůže odmítnout, protože jí peníze pomohou uhradit účty za léčení těžce nemocné matky. A pak jí Jackson předloží další nehoráznou nabídku: „Vem si mě.“ K neobvyklému návrhu připojí obrovskou finanční částku, kterou Bianka zoufale potřebuje, a tak začne uvažovat, že mu řekne své „ANO“. Jackson jako jediný dědic bourbonské dynastie ví, jaké o něm kolují zvěsti. Pravda je ovšem mnohem pochmurnější. Aby si zajistil dědictví, musí se oženit, a svobodomyslná přidrzlá Bianca se pro ten účel skvěle hodí. Nebo si to alespoň myslel…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Burn for You , 2017

michaella03
13.08.2022 5 z 5

"... Nebe je jako knihovna se spoustou pohodlných křesel, dobrým osvětlením a všemi knihami, co kdy byly napsány."

Vtipná, žhavá i smutná jednohubka. Podle anotace a obálky jsem čekala něco jiného, přezdívka "Netvor" mě dost odrazovala, ale nakonec jsem koupila celou sérii a určitě nelituju. Knihu určitě doporučuji, už jen minimálně kvůli chemii mezi hlavními postavami a Biančiným skvělým hláškám.

"Poslouchat, jak pláče muž, je jedna z nejděsivějších věcí na světe. Jejich slzy působí mnohem drtivěji než slzy žen. Možná proto, že je prolévají zřídkady."

Domkar9116
03.08.2022 5 z 5

První setkání s autorkou a musím říct, že mi tak prvních 100 stran trvalo než jsem jak příběhu tak jejímu stylu přišla na chuť, ale pak už bylo vše v pořádku příběh se krásně rozjel, dobře se četl a já se vrham na druhý díl. Doporučuji

blanka5960
25.07.2022 4 z 5

Pěkná romantická oddechovka, hlavní hrdinové byli sympatičtí, chemie fungovala, dojemné, čtivé, i vtipné, já jsem pobavila.

alzbeta2843
25.07.2022 5 z 5

Facka, facka, pusa. To určite sedí na túto knihu. Anotácia ma nalákala na nejakú hato to love story, ale bola to skôr láska od začiatku. Tým, že nám autorka ponúka pohľad do oboch myslí je to viac než jasné, ale mne sa to páčilo veľmi. Mne sa Jax páčil od začiatku, ešte ako taký brumlo medveď a Bianca ta mi učarovala. Tá jej obetavosť bola krásna.

Gibis
25.07.2022 4 z 5

Bezva oddechovka na léto, vtipně napsáno, žádná velká omáčka kolem, i slzička ukápla, takže v rámci žánru se mi to moc líbilo. Pravda, těch skvostných svalů, skvostných boulí a skvostných zadečků tam byla halda, zřejmě oblíbené slovo autorky nebo překladatelky, ale to se při tomhle typu literatury tak nějak očekává :)

marie2577
18.07.2022 4 z 5

Vydarene menu. Rozesmalo,potesilo,napnulo a dokonce i rozplakalo.smich ovsem prevladal skvele..;-D

Dizzy3
12.07.2022 5 z 5

Facka, facka pusa :D přesně takhle to proběhlo a byl konec :D až moc rychle…Fajn oddechovka, slow burn romantika na jedničku ;-) jediné co mi vadilo bylo těch tisíc přirovnání, které nebyly vůbec vtipné i když se o to autorka až bych řekla zarputile snažila.…

LennaK
05.07.2022 5 z 5

Neco podobneho potrebuje zenska, mama, na materske, alespon jednou za mesic.
Nenarocna, pohodova romantika. Zasmala jsem se, pobrecela si a ukoncila to happy endem … prijemne cteni. Mne se tahle chill story moc libila.

biki
05.07.2022 4 z 5

Měla jsem zase chuť na nějakou slušnou romanci. V knihovně mě upoutala úvodní kapitola, která slibovala chytrou a zábavnou zápletku a v tom mě tedy kniha opravdu nezklamala. Také oba hlavní hrdinové se mi líbili hned od počátku - rázná a prostořeká Bianka i její protějšek Jackson, nechvalně známá postava New Orleansu, muž se špatnou pověstí (jenže jak my, zkušené čtenářky, dobře víme, ono to vždycky bývá trošičku jinak). Skutečně jsem ocenila, že povaha i jednání obou hrdinů až na pár okamžiků působily věrohodně, a to i v případě Jacksona, zvlášť při náhledu do jeho minulosti, že nepůsobily nijak přehnaně, jak tomu někdy v tomto typu knih bývá. Zajímavé a barvité byly i další postavy příběhu, snad jen Jacksonovi rodiče působili poněkud ploše a myslím, že by si zasloužili trochu víc prostoru. Často jsem se musela smát u svérázných Biančiných poznámek a trefných přirovnání, a měla jsem slzy v očích u dojímavých scén. Jediné, co mi trochu zkazilo dojem a za co odebírám * je příliš překotný závěr. Celkově se mi ale kniha moc líbila.

johana3160
03.07.2022 3 z 5

Pribeh bez originalni myslenky, postavy prumerne s nadprumernymi organy (to uz jsem fakt vyvracela oci), ale celkove je to celkem ctive napsane. Nenadchne, ani neoslni….

ardeas
09.06.2022 3 z 5

Za mňa klasika zo žánru, neurazí, ale ani extrémne nenadchne. Zhltnute za jeden vecer, na vypnutie stačila, ale myslím, ze časom zabudnem o com vlastne bola

ZHrdinka
08.06.2022 5 z 5

Super vtipny, dobry hlasky, supee, ze to melo spad

Terka18
27.05.2022 5 z 5

Knih s touto tématikou je hodně, ale mně to vůbec nevadilo. Bianca byla super svojí prostořekostí a Jax byl nakonec takové zlatíčko. Knihu jsem zhltla za dva dny. Musela jsem se smát, při konci, jak to bylo vymyšlené.

kalinka99
17.05.2022 4 z 5

Mě většina těch příběhů přijde na podobný způsob. Bohatý chlap a hned se milují. Tento příběh měl aspoň vtip a Bianka byla sympatická s Jacksonem.

Ewe291
06.05.2022 4 z 5

Citala som uz druhy krat a nebola som sklamana.

Gabusza
24.04.2022 5 z 5

Já se bavila. Ty hlášky a přirovnání těch dvou byly boží, opravdu jsem se kvalitně zasmála od srdce :-D
Příběh je sladce romantický, i když jedna pasáž je smutná a bolestivá, a to je bohužel život.

Bianca a Jackson se skvěle doplňovali a užívali si jeden druhého. Mohlo tam být více erotických scén…

oresvo
24.04.2022 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla. Mělo to celkem pěkný děj, humor. A taky konec .
Taková příjemná romantika.

werunka488
26.03.2022 5 z 5

Kniha je krásně napsaná. Příběh se silný z hlediska úmrtí maminky, ale také má chvilky kdy jsme se zasmála. Ale čekala jsem trochu jiný konec.

Lucijáš276
21.03.2022 4 z 5

Knihu řadím mezi oddechovku, byla čtivá a vtipná. Opravdu jsem se nejmíň 10x zasmála nahlas, takže se na mě i několikrát otočil přítel s tím, jestli jsem normální. Po přečtení určitých pasážích se smál i on a už se tolik nedivil, proč se tak blbě tlemím. Zároveň byl příběh i smutný, takže se přiznám, že jsem doufala v zázrak, který nenastal a u knihy brečela. Přesto knihu doporučuji a hodnotím 4*.

Lofda
16.03.2022 3 z 5

Byl to hezký příběh, prima oddechovka. Ale už asi neumím ocenit všechny ty nesnesitelné majitele milionů dolarů, kteří pohlédnou slečně do očí a jako lusknutím prstů je z toho láska jak trám..