Hořím pro tebe

Hořím pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468084/bmid_horim-pro-tebe-nIT-468084.jpg 4 895 186

Vzplanutí série

Jackson Boudreaux alias „Netvor“ je bohatý a krásný, ale k zaměstnancům Bianky Hardwickové, majitelky restaurace v New Orleansu, se chová povýšeně. Příčí se jí už jen pomyšlení, že by pro něj ještě někdy měla vařit. Když ji však Jackson požádá, aby se ujala přípravy hostiny na jeho dobročinné akci, Bianka nemůže odmítnout, protože jí peníze pomohou uhradit účty za léčení těžce nemocné matky. A pak jí Jackson předloží další nehoráznou nabídku: „Vem si mě.“ K neobvyklému návrhu připojí obrovskou finanční částku, kterou Bianka zoufale potřebuje, a tak začne uvažovat, že mu řekne své „ANO“. Jackson jako jediný dědic bourbonské dynastie ví, jaké o něm kolují zvěsti. Pravda je ovšem mnohem pochmurnější. Aby si zajistil dědictví, musí se oženit, a svobodomyslná přidrzlá Bianca se pro ten účel skvěle hodí. Nebo si to alespoň myslel…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Burn for You , 2017

Ellinek
25.06.2021 5 z 5

Hustý. Já snad nemám slov. Podle anotace jsem si říkala, že vím přesně, jak se to bude odvíjet a kdo bude kdo, ale nakonec mě autorka mile překvapila, že se vydala jinou cestou, přestože některá ta typická schémata tohoto žánru zachovala, ale to vůbec nevadí. Tohle je totiž tak sympatický příběh, který stojí za to, že byste mu odpustili všechno!
Všechny postavy byly totálně úžasné. A to se mi fakt nestává často, abych tohle psala. Uvěřitelné, milé, sympatické postavy, u kterých máte pocit, že jste s nimi v New Orleans a patříte do jejich velké rodiny. Nebylo to tak vtipné, jak jsem podle ohlasů čekala, v tomto ohledu byl větší prča Chlap snů, ale místy mě to opravdu pobavilo. Hlavně to byl strašně krásný a uvěřitelný příběh, já těm lidem věřila zkrátka úplně všechno. Inteligentní dialogy, z nichž si něco odnesete a místy vás pobaví. Tahle knížka se opravdu vymyká tomu, co v tomhle žánru běžně vychází, a je to tak příjemné osvěžení!
Chcete víc. A protože je to příběh první, dostanete víc. Už aby to bylo a abych věděla, o čem to bude!

Mikuše-Ivet
23.06.2021 4 z 5

Osud je jen součet špatných rozhodnutí....

preny
21.06.2021 5 z 5

Bomba.

Příběh se mi neskutečně líbil, ta chemie mezi Biankou a Jacksonem byla výborná, kniha se četla skvěle... Doporučuji

senoritar
18.06.2021 5 z 5

(SPOILER) Od knihy jsem dostala něco trochu jiného, než jsem čekala, ALE to není vůbec výtka - naopak hodnotím to jako obrovské plus.
Podle anotace jsem předpokládala, že Jackson - Netvor bude plný (v rámci žánru) obvyklé arogance, nepřístupnosti a popírání vlastních citů, Bianca se zamiluje jako první a bude trpět. Překvapivě je to právě Jakson, kdo je ten citlivější a musí mít s Biancou trpělivost, než se dočká svého šťastného konce. A ten závěr Biancy s Taylor mě fakt neskutečně pobavil.
Příběh je opravdu skvěle napsaný - čtivě a vtipně tak, že stránky mizí pod rukama, a než si toho jeden stihne všimnout, knížka končí.
Dočkáme se i vážnějších témat - vážná nemoc, pošramocené rodinné vztahy. Vedlejší postavy také fajn. Velice se mi to líbilo a doufám, že druhý díl bude.

ivetapl
16.06.2021 5 z 5

Tohle je tak dokonalé oddechové čtení! ️ Nasmějete se, budete mít slzy v očích.
Je to tak dokonale napsané...

Netvor - Jackson i Bianka jsou úžasný hned od samého začátku! Jiskří to mezi nimi, pošťuchují se. Hrozně mě mrzelo, co bylo s Bianky mámě ... Jackson a jeho vztah s rodinou...řekněme, že nekomunikace nic nevyřeší....

Na konci mě Bianka totálně dostala, když potkala Taylor a jak se v tom Rayford vyžíval

Kdo jste váhal s koupí, tak šup do toho!! Je to naprosto boží ️ Moc se těším na další díl

levra
11.06.2021 5 z 5

Přečtená za 1 den. Kniha mě bavila, mezi hlavními hrdiny to pěkně jiskří, je to povedená oddechovka. Jediné co bych vytkla je poněkud uspěchaný konec.