Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1114 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

Magda39
21.08.2020 5 z 5

Velmi pěkná kniha nepostrádající vtip, skvělé nápady k provokaci mezi hl. postavami. Autorky zpověď na konci dává knize nádech reality, který není příliš častý.

Ella161
21.08.2020 5 z 5

Myslela jsem si, že to bude něco jako Božský bastard, ale tohle je mnohem lepší. Prestona jsem si nemohla víc zamilovat. Přestože byl arogantní, bezcitný a no dobře... skoro furt se choval jako kretén. Užívala jsem si kapitoly, kdy si s Tarou dělali naschvály. Jakkoliv bez srdce se zdál, bylo hezký číst, jak se mu Tara dostávala pod kůži a postupně jeho srdce obměkčila . Měl hodně tvrdé podmínky, co se práce týče. Taře se nedivím (vlastně ani předešlým asistentům), že chtěla skončit. Já bych s ním nevydržela ani jeden zatracený den. Takže obdivuji Taru, která to zvládala něco přes dva roky bez nějaký větších námitek. “Vzdala” se kvůli němu osobního života ( tady musím podotknout, že Preston taky, což mě mile překvapilo. Vůbec bych nečekala čeho všeho se vzdal, když uvážíme, že byl něco jako nejžádanější muž v New Yorku) a ani moc neremcala. Samozřejmě tam byl zvrat, ale takový jsem vůbec nečekala. Preston celou tu situaci zvládl skvěle. Očekávala jsem, že příběh bude takový to klišé Šéf a jeho asistentka či sekretářka se nesnáší, začnou spolu spát a pak spolu budou chodit. Takhle to tady ale nebylo, což mě příjemně překvapilo. Od autorky jsem četla i Turbulence a přiznávám, že se mi tahle kniha líbila mnohem víc.

janina66
13.08.2020 5 z 5

Výborná a velice čtivá oddychová četba. Vtipný a svižný příběh s úžasným koncem. A co na tom, že jsou oba hezcí?! Kdo by chtěl číst o starých, či tlustých apd. v romantických knihách. Tak takovéto "Daneto" knihy nečti.

helenkan
12.08.2020 5 z 5

Já si to dneska dala podruhý. :-)) Asi jsem potřebovala nějakou romantickou a vtipnou oddychovku. Účel to splnilo.

jitka7
12.08.2020 4 z 5

Skvělé napsané, kniha se četla sama. Tohle je pro mě nejlepší kniha na téma šéf a sekretářka. Bylo to vtipné, sarkastické a mezi Tarou a Parkerem to pěkně jiskřilo.

prcek19
12.08.2020 4 z 5

I když už je mnoho knih na téma šéf a sekretářka, tato se mi líbila..líbilo se mi, jak si Tara nenechala nic líbil a vše se snažila šéfovi vrátit..styl psaní této autorky mi opravdu sedí a těším se na další knihy

Majka1979
10.08.2020 5 z 5

Veľmi dobré čítanie, skvelá oddychovka, veľmi ma zaujala a aj príbeh bol skvelý, určite tomu nie je čo vytknúť a teším sa, že je ozdobou mojej knižnice :)

Daneta
09.08.2020 odpad!

Nemám ráda knihy, kdy ona je úžasně krásná a úžasná a on úžasně krásný a úžasný.
Přečetla jsem třetinu a zahodila. Za mě kravina.

havrmoni
08.08.2020 5 z 5

Podobnosti s Bastardy jsem si taky všimla. Jenže tam šlo v první řadě o erotiku pak vtip a nic. Tohle se mi líbilo víc,dokonce více než Turbulence. Fakt jsem bavila, Tara i Preston byly fajn. Hezky to odsejpalo. Za mě , pěkná relaxační oddechovka. Více knih bych uvítala.

NicaCola
04.08.2020 5 z 5

Tak tohle byla pecka! Bylo to vtipné, vážné, dechberoucí, erotické i romantické. Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila. Doopravdy doporučuji ;-)

Knihomolka97
02.08.2020 5 z 5

Hrozný, příšerný, sexy šéf a jeho asistentka. Další téma, které mě snad nikdy neomrzí. Měla jsem přečteno za pár hodinek, bez přestávky, nemohla jsem se odtrhnout. Chvilkama mi to úplně připomínalo Ďábel, nosí Pradu. :D
Hlavní hrdinka mi sedla a plně jsem ji chápala. Preston byl... prostě Preston, nešlo ho nemilovat, zvlášť ke konci mě dostával do kolen. A jak vychazelo najevo, co všechno pro Taru zařídil...no závidím. ❤
Bavilo mě střídání pohledů. Párkrát jsem se i nahlas zasmála a hlavně jsem se skoro celou dobu usmívala jak měsíček na hnoji. Erotické části taky super a nebyly nijak přehnané.
Výpověď se mi líbila i trochu víc než předchozí autorčina kniha Turbulence.

aljoska83
27.07.2020 3 z 5

Letní oddychovka. Nic hlubokomyslného.

MarkétaI.
26.07.2020 5 z 5

On nesnesitelný, ale sexy šéf a ona jeho asistentka..
Příběh předvídatelný, konec jasný, takže člověk ví, co očekávat.
Výpověď je čtivá, oddechová kniha. Sice jsem na toto téma četla i lepší knihu/knihy, ale i tak se mi moc líbila a budu se k ní ráda vracet.

uminaa
25.07.2020 5 z 5

Moja prvá knižka od autorky a rozhodne nie posledná. Páči sa mi autorkin štýl písania a príbeh som si naozaj užila. Bol neskutočne zábavný, Preston (hoc by som niekedy rada na ňom vyskúšala, aký tvrdý úder mám pravačkou) a Tara sympatickí. Knihu som doslova zhltla za pár hodín ;) Teším sa na ďalšie!!!

kacenka6144
25.07.2020 5 z 5

Super letní oddychovka. Tohle prostě patří naprosto přesně k dovolenkovému relaxu.

Irsaf
24.07.2020 5 z 5

Přesně to jsem po sérii vražd s vyšetřovatelkou Jude potřebovala...
Skvělá oddechovka...
Doporučuji :)

Majjina
23.07.2020 2 z 5

Kniha mi nesedla...hlavní hrdinka nesympatická, hlavní hrdina až moc perfektní...děj je velmi rychlý, až bych řekla že mi ujel vlak co se "líbivosti" týče...

učtenávčelka
23.07.2020 odpad!

S knížkou jsem šlápla vedle. Hlavní hrdinka mi od začátku nesedla. Od čerstvé absolventky práv s mnoha jinými tituly bych čekala větší výřečnost, některé rozhovory a výmluvy mi přišly dětsky upřímné. Celkově mi postavy přišly hrozně "ploché" bez hlubších charakterů nebo emocí. Pořád jen jak po sobě prahnou, občas nějaký přisprostlý výraz, ale jinak nic. Ani popis erotických scén pro mě nebyl nijak zajímavý. Daleko častěji se ale příběh věnuje pochůzkám, schůzkám, mailům a absence jakéhokoliv dramatu mi přišla naprosto děsná. Po celou dobu jsem měla dojem, že se jedná o méně zdařilou kopii Božského bastarda od Christiny Lauren a příběh se pořád ne a ne rozběhnout.

pavlikova9332
22.07.2020 5 z 5

Vtipný hezký svěží příběh přečetla jsem za jeden den.

Red-haired
19.07.2020 5 z 5

Tak tohle bylo dokonalé!❤
Mě osobně romantika z kancelářského prostředí a vztahy – od nenávisti k lásce – baví snad úplně nejvíc, a Výpověď dokonce předčila má očekávání.
Přesně tohle u oddechového čtení hledám - knihu, která baví od začátku do konce, je nenáročná, vtipná, překvapí, dojme a zaručeně vám zpříjemní den. Výpověď tohle všechno splňuje a hlavní postavy si prostě musíte zamilovat.
Určitě doporučuji!

sex erotika