Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1114 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

bellass1864
22.05.2020 3 z 5

Kniha bylo dobrá, ale upřímně čekala jsem od ní více. Klasický příběh šéf a asistentka. Není špatná, ale vracet se k ní asi nebudu.

bosorka382
22.05.2020 5 z 5

Tak toto bolo super,konecne kniha,ktora sa vyrovnala Bozskemu bastardovi...bolo tam vsetko bez zbytocne presladenych reciciek.

Ketfl
22.05.2020 5 z 5

Souhlasím s názory, že téma už je dost otřepané, ale nic to nemění na tom, že kniha byla úžasná. Začala jsem číst, hltala děj a najednou - COŽE? Už je konec? Ach jo! Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí. Dost jsem byla překvapená, když jsem se v poděkování dočetla, že sama autorka si prošla těmi "krádežemi", kterých se na začátku příběhu dopustila Tara. No, budu jen doufat, že tohle není poslední autorčina kniha, která se u nás v ČR objevila :-)

Kiwicatko
21.05.2020 4 z 5

Me to pripominalo hodne film Laska s vystrahou, tam taky sef otravoval s kazdou ptakovinou :)
Jinak samozrejme velmi podobne tema jako Bozsky bastard, i kdyz Bozsky je proste bozsky, proto ta jedna hvezdicka dolu.

Jinak jsem byla moc spokojena. Jen mi vrta hlavou, jaktoze si nevsimla “volneho prostoru“, ktery nekonec odpovidal peti odstavcum. Toho si snad musel vsimnout i slepy...

rampapa
21.05.2020 5 z 5

Paní. Wow. Po Turbulenci jsem se nemohla dočkat až přijde další knížka od této autorky a jsem zní NADŠENÁ. Taru a Parkera jsem si zamilovala.Už se těším až si přečtu další knížky od této autorky.

Terez9119
21.05.2020 3 z 5

Taková průměrná romance. Přišlo mi to hrozně podobné jako Whats wrong with secretary Kim?, jen tamto mělo propracovanější děj a šlo tam víc o lásku. Tady jde v první, druhé a ve třetí řadě o sex a až pak o tu lásku. Takže se to spíš blíží knížce Božský bastard. Ale to nevadí. Oddechovka na jedno odpoledne.

Kukicka
21.05.2020 5 z 5

I presto, ze slo o stale se dokola opakujici otrepane tema pohledneho, bohateho sefa a jeho asistentky, tak jsem si knihu neskutecne uzila a cetlo se to jedna radost. V Databazi knih mi chybi moznost dat pul hvezdy. Dala bych 4,5*, ale jelikoz 4 je malo, tak davam 5. Vic takovych knih

LenRan
21.05.2020 5 z 5

Příběh super, i když na ohrané téma, i když moc krátké, přesto se to moc dobře četlo a snad se dočkáme dalších knih této autorky.

Damienronnie
21.05.2020 5 z 5

Kniha sa čítala jedna radosť , aj som sa nasmiala.

lusitta05
21.05.2020 4 z 5

Super oddychovka prečítaná za jeden večer, vážne som sa bavila. Brala by som ďalšiu, bolo tam všetko čo mám rada.

Adris
20.05.2020 5 z 5

Nemůžu jinak, neždát pět hvězd. Úžasně vystavěný román. Sice se zde objevily stereotypy ala sexy boháč/bez rodiny, ale bylo to tak vzrušující, vtipné i dojemné. Připomnělo mi to film Ďábel nosí pradu a knihu Božský bastard. A Poděkování mi vhrklo slzy do očí. Netušila jsem, že si autorka něčím takovým prošla. A děkuje za čas, který jsme knize věnovali, ať už se nám líbí nebo ne. To mě dostalo. Prosím o další její knihy!

LadyElisa
20.05.2020 5 z 5

Přečteno za dvě hodinky, autorka opět nezklamala a naservírovala nám další perlu v podobě neustálého špičkování mezi Tarou a plyšákovým méďou - Prestonem. Směle se pusťte do čtení a nebudete litovat. Playlist tu je skutečně vyladěný. :)

sofie92

Super knížka přečtená za 3 hodiny. :D

PetraN17
20.05.2020 5 z 5

Hezké, čtivé.... chci další :)

sex erotika

Whitney G. (p)