Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1117 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

Tesset
30.06.2020 5 z 5

Zase jedna z kvalitních oddechových jednohubek. Nic hlubokomyslného nečekejte, ale je to fajn, nejsou tam jen ty milostné scény a samé lapání po dechu, ale taky trochu děje. Něco mohlo být vtipnější, i když ono to vtipné bylo, akorát to nebylo až tak vtipně napsáno. Jinak ale chválím.

Ditules
30.06.2020 3 z 5

Oddechovka s šéfem na zapíchnutí. :D ;)

jeny-v
29.06.2020 5 z 5

"Jsem uzavřený, nedělám si přátele a hlídám si své nepřátele" - Preston Parker bezcitný, chladný, tvrdý šéf, který přistihne mladou dívku při snídani v jednom ze svých hotelů. Tara, která hledá práci a je bez finančních prostředků se tam občas chodí najíst, ovšem bez placení. On jí nabídne pracovní pozici asistentky a následně výkonné ředitelky. Tím začíná jejich pracovní vztah, který je postaven na každodenní "šikaně", ale i postupném milostném vzplanutí. Trochu mi příběh připomněl knihu Nebezpečná iluze od W. Renshaw, i když tam bylo řešení "nouzové situace" jiné.

Zuzana207
28.06.2020 4 z 5

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá, lebo predošlý titul Turbulence sa mi dostal takpovediac pod kožu. Dej mal spád, hlavné postavy sú sympatické, bavilo ma ich doťahovanie a naprieky. Chápala som aj časté časové posuny v príbehu, ale ten záver bol na môj vkus veľmi unáhlený. Vzhľadom na to, ako sa Preston k Tare zachoval, prirýchlo mu odpustila.

Sianka
28.06.2020 3 z 5

Samozřejmě, že tento typ knih otevírám s tím, že to bude oddechovka ve stylu, který nyní letí, tedy zprvu se nesnášející dvojice - šéf a podřízená, mezi nimiž to jiskří. "Pronesnáší" se přes sex až k happyendu. Jenže přesto, anebo právě proto čekám, že mě zaujme způsob, jakým je pojaté jiskření, že mě aspoň trochu překvapí, jaká postupně odkrývaná tajemství předučila chování postav. A zde mě to zkrátka, až na pár pasáží, moc nebavilo. Nejvíce oceňuji závěrečné "přiznání autorky", které vysvětlilo ten poněkud zvláštní začátek. Zkrátka existují v tomto žánru lepší díla, pro mě třeba Alfa samec...

georginaa
27.06.2020 5 z 5

Tak přesně tato kniha mi připomněla mého přítele, stejné špičkování a popichování, humorné situace a nyní jsem s ním už 20 let. Jako kdyby bylo psáno o nás, akorát v jiném oboru. Připomnělo mi to krásné počáteční chvíle, moc se mi kniha líbila.

narciska
26.06.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, to jejich neustálé špičkování mě moc pobavilo, doporučuji!

Kubikuli
25.06.2020 4 z 5

příjemné počtení... Mám raději, když knížka není nabitá sexem od začátku do konce, což mi tady přišlo fajn... Tara mi byla hrozně sympatická, měla perfektně proříznutou pusu a dávala Prestonovi slušnou čočku :) To mě na tom hrozně bavilo. Pak přišla malá Violet a ta mi naopak celkově do toho příběhu prostě nějak nepasovala. Celkově ten konec byl takový slabší.

zuzana0307
24.06.2020 4 z 5

Preston Parker je billionár, vlastník siete prestížnych hotelov a stále strieda svojich výkonných asistentov, nakoľko je veľmi náročný a chce od nich dokonalosť. To zatiaľ nikto z nich nespĺňal. Na radu príde Tara – cieľavedomá baba s množstvom vyštudovaných odborov, pre ktorú je v tomto veľkomeste náročné si zohnať prácu. Ich prvé stretnutie bolo veľmi zábavné. Predstavte si taký deň: najprv vás prichytia ísť na čierno v autobuse a potom v hoteli, kde ste si prišli dať raňajky „zadarmo“. A tu príde na rad Preston. Dá jej veľmi lákavú ponuku práce jeho výkonnej asistentky. Všetci sa stavili, že tam vydrží maximálne 2 mesiace...
Páčilo sa mi, že veľmi dlhú dobu medzi sebou udržiavali čisto profesionálny vzťah. Nad mnohými časťami tejto knihy sa buď zasmejete alebo pousmejete a keď príde k záveru knihy zistíte, ako sa o ňu Preston celý čas zaujímal. Pol hviezdičky odoberám za to, že do príbehu zasiahla ďalšia osoba, nakoľko ja by som si príbeh dokonale vychutnala aj bez nej. Ak máte radi office-romance, som si istá, že túto knihu zhltnete.
4.5 hviezdičky z 5

Lofda
23.06.2020 3 z 5

Ještě pořád si vzpomínám na to, jak jsem dočetla Turbulenci a říkala jsem si Páni! Bomba!.. S očekáváním něčeho podobného jsem šla i do této knížky a i když jsem se vlastně bavila, najednou byl konec a.. Žádné Páni! se tentokrát nekonalo, škoda. Nebylo to úplně špatně, ale nic čím by příběh vynikal nad ostatní. Možná mě autorka překvapí příště?

knihomolkaJani
22.06.2020 5 z 5

Skvělá kniha od začátku až do konce.

Povzneseny
21.06.2020 5 z 5

Velmi pěkné.

Tanya007
20.06.2020 5 z 5

Parádní oddechovka,četlo se to samo...

Xena011
20.06.2020 4 z 5

Takový oddechový příběh, byl však slabší než jsem čekala po přečtení dřívějších děl. Občas jsem se i zasmála. Jen ten konec byl už takový nedořešený a rychlý.

Maruš.D
19.06.2020 4 z 5

Já strhávám hvězdu za ten konec, který byl nedomyšlený a jak kdyby rychle napsaný mezi dopolední svačinou.
Nicméně celá kniha (až na ten konec) se četla parádně. Chemie mezi Prestonem a Tarou se nedala přehlédnout. Trochu mi to přišlo podobné “Božskému Bastardovi” (nejlepší kniha v tomto žánru), ale i přes to jsem si čtení užila. Líbilo se mi, jak se později navzájem znali velmi dobře, jak spolu komunikovali. Také sexuální napětí i akt sám o sobě stál za přečtení :D Rozhodně si knihu ráda znovu přečtu, jen musím očekávat nic moc zápletku a rychlý konec. :-)

Izabell
18.06.2020 5 z 5

YES, YES, YES. Tak přesně taková kniha mi strááášně moc dlouho chyběla. Boží dynamika mezi hlavními hrdiny! Je to sladký, ale není to přecukrovaný. Má to vtip, má to spád, má to happyend, má to sex, má to hlavu a taky patu. Prostě úplně super bezva čtení, kde člověk jen hltá stránky a úžasně odpočívá. Víc takto laděných knih.

Katka7922
17.06.2020 5 z 5

Konečně, konečně, konečně. Zase jsem se po dlouhé době u knihy bavila. Bylo to moc vtipné, sexy a hlavně mezi oběma to jiskřilo od začátku do konce. Žádná velká přehnaná gesta lásky, ale o to víc jí tam bylo :-) Láska se u nich projevuje v maličkostech, které pro sebe navzájem dělají. A o tom to je.
Tahle kniha za mě mohla být klidně i delší :-) Bez váhání 5 hvězdiček a prosím jen víc takových knih.

Vyllandra
15.06.2020 4 z 5

Svižné, snadno se čte. Určitě předvídatelné, ale to nic nemění na tom, že je to zábavné a čtivé.

Kudík
15.06.2020 4 z 5

První kniha od této autorky, ale jako bych jí už někdy četla, resp. některé pasáže, ale za vtip a sarkasmus Tary zaokrouhluji nahoru. Zajímavé je přiznání autorky v závěru.

-Sinéad-
14.06.2020 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Četla se sama.

sex erotika

Whitney G. (p)