Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443163/bmid_vypoved-Duv-443163.jpeg 4 1114 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara si teď uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

astra3
19.07.2020 5 z 5

Skvělá letní oddychovka. Doporučuji.

tittanie
17.07.2020

Tak tahle kniha mě bavila více, než další kniha od této autorky, Turbulence. Moc se mi líbil začátek. Měla spád, děj za mě fakt dobrý. Samozřejmě to není nějaká hlubokomyslnost, ale jako letní románe nebo román na cesty určitě.

marta14
14.07.2020 5 z 5

Rozhodně si to musíte přečíst! Ovšem na Turbulenci to nemá.

JessieEx
14.07.2020 4 z 5

4,5*
Nijak zvlášť knihy s takovými obálkami nevyhledávám, ale tentokrát jsem udělala výjimku, protože kniha měla/má skvělé recenze a protože se jedná o mé oblíbené téma. Tedy oblíbené téma v rámci tohoto žánru a tím je hate-to-love romance na pracovišti, vztah nadřízený/podřízená, taky ale musí být okořeněn špetkou humoru. Tady jsem dostala vše, co jsem čekala.
Zábavná a vtipná, místy absurdní a úsměvná, ale čtivá oddechovka, do jejíhož čtení jsem se zabrala natolik, že jsem se spálila na sluníčku. To myslím vypovídá o knize dost :)
P. S. Preston byl na zabití a já jsem si ho nedokázala oblíbit, ale chápu, že intelektu hlavní hrdinky dostačoval :)

helenkan
13.07.2020 5 z 5

Takový šéf je k sežrání i k nakopnutí. Samozřejmě jak kdy a proč. :-) Já se dobře pobavila. Jó a takový benefity i když pořádně zasloužený, nejsou vůbec k zahozeni. :-))

Wabinka
12.07.2020 3 z 5

Slabý průměr v tomto žánru.Neurazí,nenadchne.Turbulence se mi teda líbila trochu víc.

tanecnica
11.07.2020 5 z 5

Tak tohle je naprostá bomba! Nejlepší kniha tohoto žánru, kterou jsem v poslední době četla. Bavila jsem se od začátku až do konce! Občas jsem smíchy vyprskla, jsou tam skvělé hlášky. Ideální čtení na lehátko, tahle knížka Vám v seznamu přečtených nesmí chybět!

Nikyna8
11.07.2020 5 z 5

Jedním slovem nádhera, knížka mi bavila a přivedla na jiné myšlenky. Měla jsem teď takové špatné období a nemohla se odreagovat až s touhle knihou. Krásná čtivá romantická, nemohla jsem se odtrhnout četla a četla.

mac.martina
09.07.2020 5 z 5

Pěkná knížka hned jsem se začetla a nemohla se odtrhnout. Přečetla jsem to skoro za jeden den :-D:-D doporučuji :-)

YenMaja
09.07.2020 4 z 5

Jednoduše krásná kniha. Ano, ze začátku bylo třeba se začíst, ale pak už se příběh rozjel a od vtipně napsaných naschválů už to letělo jedna strana za druhou. Konec byl velice rychlý a dle mého odfláknutý, ale epilog to spravil. Doporučuji přečíst.

wotana
09.07.2020 5 z 5

Pohodová odpočinková a místy i zábavná kniha.

johana3160
08.07.2020 4 z 5

Hvezdicka za neoriginalni namet. Ale co, takovych je. Jinak splnuje vsechny predpoklady zanru. I kdyz mozna chybi nejake to “neco” navic, je to ctiva kniha, kterou nedoporucuju zacinat vecer... ja skoncila o pul ctvrte rano, nebo pul pate? Uz nevim..:)

adrianna0305
08.07.2020 2 z 5

Takový pokus o Božského bastarda vol. 2, jen mi na tom vadilo, že se dospělí lidé chovají dva roky jako hašteřiví šašci a přitom jdou po sobě jak po uzeném a chtějí si zaskotačit. 'Dramatická' vsuvka v podobě získaného dítěte tam byla k čemu??

Skalara
06.07.2020 5 z 5

Tak tato kniha se opravdu povedla.. Po dlouhé době jsem četla a četla dokud nedočetla :D Během několika hodin jednohubka na odpoledne, ale díky této knize jsem si zase uvědomila proč mě baví čtení :D

Jana65
06.07.2020 5 z 5

Super oddechovka, moc mě pobavilo jak si hlavní postavy dělaly naschvály. Doufám, že narazím na další podobnou lehkou oddechovou knihu. :-))

petusska01
03.07.2020 5 z 5

Príbeh je tiež už trochu obohraný, ale napriek tomu to bolo pútavo napísané a ľahko sa to čítalo. Postavy mi boli sympatické, dokonca jeden prekvapivý zvrat nastal, erotika bola, takže som spokojná :) Nie je to úplná topka, ale ani nikoho myslím neurazí. Autorku mám rada, tak si určite prečítam aj ďalšie knihy.

HaHy7
01.07.2020 3 z 5

Hezké dovolenkové oddechové čtení, kde je klasický scénář ... nesnášejí se, chtějí se, milují se, vezmou se nebo se chystá svatba a cililink pohádky je konec.

AnnieR.
01.07.2020 5 z 5

Super kniha, super postavy.
To jak si dělali naschvály a špičkovali se bylo perfektní. U této knihy jsem se opravdu zasmála, bavila mě. Byla to taková oddechovka a já si u ní opravdu odpočinula, nic náročného, ale přesto super. Určitě se v budoucnu těším na další knihy od této autorky.

Na konci mi bylo Tary líto.
Prestona mi nebylo líto, teda na konci. Já bych ho vydusila ještě víc. Občas se choval docela odtažitě a to mi maličko vadilo, ale nic co by se nedalo přežít. On takový prostě byl.

luzajickova
01.07.2020 4 z 5

Tak toto byla opravdu jízda ♥
Nasmála jsem se malinko ukápla i slzička ale knížka je úžasná na pár menších drobností
Hrozně mě bavilo jak se Preston s Tarou dohadovali a dělali si naschvály :D u toho sem opravdu nemohla...
Samozřejmě mě trochu štvalo jak se Preston občas choval chladně..
Popravdě sem měla menší problém se ze začátku do knihy začíst ale pak už to šlo samo :)
Kniha mohla být o malinko kratší protože se podle mě protahoval děj kdy konečně byli opravdu spolu jinak nemám snad ani co podotknout knížka se četla opravdu rychle a příjemně :)
Ale prostě na 5 hvězdiček alespoň u mě nemá proto dávám 4.

Kekik
30.06.2020 3 z 5

Velmi čtivá oddechovka. Určitě se podívám na další autorčinu knihu.
Mám ráda příběhy typu šéf - sekretářka a jejich vzájemné kočkování. Zde jsem si ho dosyta užila. Jen škoda, že poté příběh spadl to stereotypu a už se nijak nevyvíjel. Jen to samé dokola: Dám výpověď, můj šéf je tyran.
Na odpočinkovou četbu jako dělané.

sex erotika

Whitney G. (p)