Vůně deště

Vůně deště https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121/vune-deste.jpg 4 492 56

Třeťačka Pavla žije společně s rozvedenou maminkou ve starém klidném bytě v centru města, studuje na zdravotním lyceu, věnuje se svým koníčkům, má fajn kamarádky i pár dobrých přátel a na starosti pouze to, kam jít o víkendu zapařit či kde sehnat prima kluka, do kterého by se mohla zamilovat, aby kámoškám a jejich klukům nedělala křena. Velkou naději skýtá David, slibně se rozvíjející známost přes Internet, se kterým se prozatím osobně nesešla. Ve chvíli, kdy se máma rozhodne vyřešit bytový problém přestěhováním ke svému příteli, vdovci se čtyřmi dětmi, je po klidu a vše vzhůru nohama. Pavla rázem není jedináček a její noví potenciální sourozenci dělají vše pro to, aby jim bydlení ve Vesně, vile na samotě za městem, co nejvíc znepříjemnili. A aby všeho nebylo málo, objeví se kluk, který by mohl být tím pravým, kdyby..... celý text

Analady
29.09.2017 3 z 5

Tuto knihu jsem původně půjčovala pro svou dceru. Nakonec jsem se do ní začetla i já a musím říct, že mě příjemně překvapila. Je to hezký příběh ze života se správnou dávkou romantiky.

medlovice
26.08.2017 3 z 5

Chtěla jsem lehkou oddechovku a Lanczová nezklame. Sympatická obálka , současný mobilový román horké léto a je mi zase 17.

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Je to prima oddechovka.

Doubravka1975
17.02.2017 5 z 5

čtivá, oddechová knížka, i když posílat svoje lechtivé fotky emailem kamarádovi z netu mi přijde hodně naivní

Mišule_11
05.02.2017 5 z 5

Čtivá oddechovka od autorky, která nikdy nezklame! :) Pavlu i Mariana jsem si oblíbila hned! Naopak její maminky mi bylo líto. Škoda, že se ji Luboš nikdy nezastal a Martu s dvojčaty bych propleskala hned!

amanek
29.11.2016 5 z 5

Pěkná oddechovka, zavzpomínala jsem si na první lásky:-)

alena67
02.11.2016 4 z 5

čtivá, oddychová knížka

Jája92
21.10.2016 5 z 5

Knížku mám doma a ráda se k ní vracím :-)

MíšaK.
12.08.2016 4 z 5

Naprosto super čtivá kniha. U této musím také vyzdvihnout, že jsem se občas fakt skvěle zasmála. Pavla mi byla hodně sympatická a její maminka naivní. Dvojčatům bych nejradši vrazila takovou facku až by druhou chytli o futra. Evidentně teta Marta zas tak dobrou výchovu neprovedla. U Luboše mě hodně mrzelo, že se Dity nikdy nezastal. Z kamarádek jsem měla asi radši Lejlu. Mariana jsem si také oblíbila už jen proto, jak se zachoval, přestože mu udělala to, co mu udělala, a bylo mi jasné, že se něco stane. Co se týče Sabiny snad, ani nemusím komentovat. Život není spravedlivý.

Ann98
31.07.2016 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout. Moc hezký příběh! Hlavní hrdinka je sympatická, hodná a má smysl pro humor. Dvojčata Eliška a Jakub byli nevychovaní spratkové! Proplesknout je oba dva! Mrzelo mě, že se Luboš Pavliny maminky nikdy nezastal (ani před dvojčaty ani před tetou Martou). Vítek byl skvělý klučina, bylo vidět, že má Pavlu opravdu rád. Mariana bych brala všemi deseti! Překvapil mě, že Pavle pomohl i potom, co mu provedla. Byl to formát. Sabina byla neuvěřitelná mrcha. Nechápu, jak mohla vyváznout jen s napomenutím!
KDYŽ JI MILUJEŠ, NENÍ CO ŘEŠIT ...

Mišutkaseky
30.05.2016

Velmi překrásná kniha vžila jsem se do role Pavly a Marian i když jsem ho neviděla dokázala jsem si ho vybavit . Nejlepší kapitola na konci duhy hlavně červené tričko a boxerky

Kekik
26.02.2016 5 z 5

Velmi citlivá kniha, o které přemýšlíte po přečtení- Vážně to tak bylo ???
Moc jsem všem přála, aby jim to vyšlo. Osud tomu chtěl jinak. Jak to nakonec v příběhu o hledání štěstí a lásky dopadlo, se dozvíte po přečtení.
Pavla se dostala do opravdu nepříjemných situací. Zjistíte, že se nedá věřit nikomu, zvláště ne písmenkám na internetu. Ale to si již přečtěte v další krásné knížce.

Sabka123
11.01.2016 5 z 5

Překrásná kniha! Naprosto splnila mé očekávání! Byla vtipná, někdy i dojemná, napínavá a docela dobře skončila. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a někdy mi jí bylo líto. Martu, Elišku a Sabinu jsem přímo nenáviděla! A Mariana jsem si zamilovala. No prostě skvělá kniha, přečtená jedním dechem. Velmi mě překvapila.

Jajina555
05.11.2015

Celkem povedená kniha, myslím, že by si ji měly přečíst mladé slečny, je poučná, líbil se mi konec.

steph.tey
25.10.2015 5 z 5

Tato kniha JE velmi povedená! Vážně se mi líbila, nic takového jsem nikdy předtím nečetla. Do ruky se mi dostala náhodou a jsem za to ráda!!!

tisha8409
04.07.2015

Jsem v půlce a vůbec mě to nebere....Tuším, že blbovi z Libka naletěla a dle mě se dá dohromady s tím nevlastním bráchou...ale zda tomu tak bude se nechám překvapit.. ty knihy se totiž dají lehce předvídat.
Jaksi nezaujala.

1v8na
07.08.2014 5 z 5

jediným slovem - výborné

Simona99
16.06.2014 5 z 5

Veselý, vtipný příběh který mě hodně bavil. Do role Pavly jsem se dokázala vžít a přišla mi moc sympatická:)

Marčullkas
23.07.2013 2 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře

KikiEli
18.07.2013 4 z 5

Poměrně zajímavý příběh... Nejvíce se mi na Lanczovkách líbí obyčejné hrdinky. Tentokrát je i její princ poměrně obyčejný kluk. Možná právě proto se k této knížce tak ráda vracím. :) za nejlepší část považuji kofolové vyznání lásky. Nicméně hvězdička šla dolů. Přeci jen se tahle knížka od těch ostatních zase tak moc neliší.

Kniha Vůně deště je v

Přečtených1 136x