Vůně deště

Vůně deště https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121/vune-deste.jpg 4 492 56

Třeťačka Pavla žije společně s rozvedenou maminkou ve starém klidném bytě v centru města, studuje na zdravotním lyceu, věnuje se svým koníčkům, má fajn kamarádky i pár dobrých přátel a na starosti pouze to, kam jít o víkendu zapařit či kde sehnat prima kluka, do kterého by se mohla zamilovat, aby kámoškám a jejich klukům nedělala křena. Velkou naději skýtá David, slibně se rozvíjející známost přes Internet, se kterým se prozatím osobně nesešla. Ve chvíli, kdy se máma rozhodne vyřešit bytový problém přestěhováním ke svému příteli, vdovci se čtyřmi dětmi, je po klidu a vše vzhůru nohama. Pavla rázem není jedináček a její noví potenciální sourozenci dělají vše pro to, aby jim bydlení ve Vesně, vile na samotě za městem, co nejvíc znepříjemnili. A aby všeho nebylo málo, objeví se kluk, který by mohl být tím pravým, kdyby..... celý text

barbucha1569
30.06.2013 5 z 5

Knížka, která mi připoměla bezstarostná středoškolská léta. Sice mi přišlo trochu přitažený za vlasy, že Pavla byla tak pitomá a poslala neznámému Davidovi svoji lechtivou fotku, ale jinak příběh neměl chybu. Hlavně přátelství kamarádek a opora ve svém klukovi, když se Pavlina choulostivá fotka ocitla na netu se mi líbila.

luky123
27.06.2013 5 z 5

Jedna z mých nejmilejších knížek od Lanczové. Vtipná, romantická... super oddechové čtení :-)

herotabe53
27.04.2013

Nevím, asi jsem z té knížky zklamaná. Přijde mi to trochu nereálné, ale to je jen můj názor:).
Asi fajn knížka, když někdo chce zavzpomínat na středoškolská léta:)

Ditula
08.02.2013 5 z 5

Tato knížka patří dle mého žebříčku k těm nejlepším lanczovkám :-) Je to humorný, romantický román, se spousty krásných a zábavných scének a také poukázaní na různé vztahy - kamarádi, nepřátelé, sourozenci :-)

Paithe
06.01.2013 5 z 5

Jeden z důvodů, proč jsem si ji přečetla bylo stejné jméno. Ve všech knihách, co jsem zatím četla, to s hrdinkou stejného jména moc dobře nedopadlo. Takže, když jsem narazila na Vůni deště, už jen podle té obálky mi bylo jasné, že to určitě bude šťastnější příběh. Mé tušení bylo správné. Sympatická hrdinka s osudem propleteným starostmi, radostmi, humorem.... prostě jaký život bývá. :)
Tady se zase projevil úžasný spisovatelčin styl psaní. Nechyběly humorné okamžiky a situace, u kterých se prostě nedalo nesmát, velké množství romantiky, kamarádky, na které se můžete spolehnout a s nimiž můžete zažít příjemné chvíle.
Kniha zaručeně stojí za přečtení. Jestli máte rádi smích a romantiku, neváhejte! :) Pro mě je to určitě jedna z nejoblíbenějších lanczovek. :)

Dep8
15.12.2012 5 z 5

Klasická oddechovka, kde si přijdou na své ti, kteří se museli v životě konfrontovat se sourozenci. Nápad s pomstychtivou spolužačkou rovněž dobrý a příjemně zpestřil. Jinak běžný román.

vykyi
09.12.2012 4 z 5

Vůně deště měla být jakýsi vtip od mé mamky. Hlavní hrdinka se jmenuje stejně a i navštěvovala stejný obor, jako kdysi já. V 16 pro mě bomba a zároveň první setkání s Lanczovou, ale tuhle knížku už nic od ní nepřekonalo. :)
Kromě vražedného skoro bratříčka jsem zbožňovala i Vítka, který byl nádherně roztomilý. :)

marci132
23.10.2012 1 z 5

Tahle knížka byla moje první od Lanczové a žádná jiná se mi potom od ní nelíbila :)

Lady S.
18.08.2012 3 z 5

Kniha mě moc nezaujala. Má i lepší knížky.

Alexxandra
04.06.2012 5 z 5

Zabavný příběh,od Lenky je to jedna z mých nej knih:)Fakticky skvělá všem dospívajícím doporučuji

l.ennca
09.03.2012

Také jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky :-)

Kituna
18.02.2012 4 z 5

pekny zamilovany pribeh

bookcase
03.02.2012 3 z 5

Přečetla jsem si ji, abych si připomněla mládí :)

Lenies
07.12.2011

Sladký příběh lásky s příjemnou dávkou humoru.

firia7
12.09.2011 5 z 5

pěkná knížky plná humoru...:))

Šmerka
09.03.2011 5 z 5

Od Lanczové z mých nejoblínenějších :)

Kniha Vůně deště je v

Přečtených1 136x