Vrať mi můj sen

Vrať mi můj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3113/bmid_vrat-mi-muj-sen-mVS-3113.png 4 292 39

Buchanan-Renard (FBI) série

Po zničujících zážitcích z dětství vstupuje Avery Delaneyová už jako dospělá do služeb FBI a stává se z ní skvělá kriminální analytička. Averina milovaná teta Carolyn přesvědčí Avery, aby za ní přijela do přepychových lázní, nikdy tam však nedorazí, protože se cestou nechá vylákat příjemným cizincem na odlehlé místo, aniž by tušila, že je to nájemný vrah. Avery chce tetu najít a sama se pouští po nejasné stopě. Ani ona neví, že tetino ohrožení souvisí s hrůznými zážitky z Averina dětství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Killjoy , 2002

zoew
20.12.2023 4 z 5

Byl to kýč? Byl. Bylo to přitažené za vlasy? Bylo. Ale taky to mělo spád , bylo to čtivé a bavilo mě to. A o to jde především.

uzivatel4895
07.12.2023 2 z 5

Dejom je toto najšokujúcejší príbeh zo série, a tento titul by som ani nezaradila medzi romány pre ženy, psychopatické postavy v knihe ma tak znechutili, že som ľutovala, že som si knižku kúpila, snažila som sa ale knihu dočítať, samozrejme s preskakovaním mnohých strán a všímala som si len úryvky o Avery a John Paulovi.... vzťah 2 hlavných hrdinov celkom dobrý, ale nič výnimočné sa medzi nimi nedialo. Po 3 skvelých príbehoch zo série - Vražda podle seznamu, Divoká jízda, Oheň a led - siahnuť po niečom takomto, bolo naozaj pre moju jemnú dušu utrpenie...

lendinka.k
24.05.2023 5 z 5

Snad nejlepší díl série. Nejvíc mě bavil ten dobrodružný, napínavý útěk nesourodé dvojice. I nájemný vrah měl své charisma. Vtipné dialogy. Prostě dobrodružná romantická pohádka se vším všudy, co k tomu patří.

Vaiolet
12.12.2022 4 z 5

Tenhle díl byl podle mého slabší než ty předchozí. Námět příběhu se mi hodně líbíl, ale zpracování trochu pokulhává. Avery a John Paul se k sobě skvěle hodí a jejich dějová linka se mi moc líbila. Co jsem ale nezvládala byly kapitoly týkající se její tety Carrie. Ty jsem zhruba od půlky začala přeskakovat, protože mi neskutečně lezla na nervy ona i ty dvě ženské co byly uvězněné s ní.
Celkově knihu hodnotím tak za 4,5* a v sérii budu pokračovat :)

kacenka0239
17.10.2022 4 z 5

Tohle je pro mě nejslabší díl celé série. Sérii čtu po spoustě let znova.
Kdysi jsem tuhle knížku sice přečetla, ale teď mi stačilo pár stránek a odložila jsem jí protože mě vůbec nebavila.

Marci_Vaj
19.07.2022 4 z 5

Tak to bylo hodně napínavé, John Paul byl super :) Škoda že nebylo trochu více stran, týkajících se jejich vztahu. A celkově bylo vyřešení případu trochu uspěchané. Chtělo to rozvinout. Ale i tak dobré... Jedeme dál, ale s menší přestávkou. Na chvilku potřebuji jiný žánr :-D

kacenka6144
18.07.2022 5 z 5

Série se autorce povedla, aspoň zatím. Napětí smícháné s romantikou. Takto to mam přesně ráda.

Inka8
27.05.2022 3 z 5

Kniha se mi líbila , byla napínavá a fascinuje mě vztah Jill ke své dceři a k ostatním . Je neuvěřitelné , že někdo může být tak zákeřný , samolibý a dokáže působit na ostatní tak , že mu zobou z ruky .

Jessybelle
18.11.2021 4 z 5

Pěkná čtivá kniha, taková oddechovka. Jediné, co bych vytkla, je uspěchaný konec.

Luciska13
25.08.2021 3 z 5

Tak mám z knihy opravdu rozporuplné pocity. Jak už tady bylo několikrát zmíněno, kniha byla ve stylu honba za pokladem, kdy na jednu stranu hlavní hrdinové bojovali s časem a snažili se dopadnout vraha, na druhou stranu se před nimi snažili uprchnout. No a po celé knize mi přišel konec tak nějak málo. Ano, vysvětlili to, ale bylo to moc uspěchané a takové nedotažené...

petraj30
25.02.2021 5 z 5

Hodně zajímavá kniha. Velmi mě překvapila postava Jilli - žena neuvěřitelná manipulátorka, která miluje jen sebe a ostatní využívá. Na takovou osobu jsem ještě v knihách nenarazila. Tohle je taková detektivka skloubená s romantikou, takže je to spíš ta mírnější forma reality. Ale to, co tam Jilli předváděla, nikdy jako žena a ani jako matka nepochopím.
Tady mě ani nepřekvapilo, že byly všechny postavy úžasné a ten případ zapeklitý, skvělý a napínavý. JG je jasná volba na 5 hvězd. A i když hlavní postavy trpěli, tak já se někdy popadala za břicho. Jen ten konec mi přišel strašně rychle ukončený, ale jinak skvělé:-)

johana3160
09.10.2020 3 z 5

Autorka neni uplne muj salek kavy, ale je zmenou zanru a oddechem. Cekala jsem John Paula trou vic, brucounskeho a odtazitejsiho, aspon podle toho, co si vybavuju z minuleho dilu. Na me se moc smal. Dej mi chvilemi pripadal opravdu jako zminovana honba za pokladem a byl v podstate jen o jizde /chuzi na nejake misto. Jak jsem napsala neni to muj salek a neco mi tam chybelo.

luci33
19.08.2020 4 z 5

Škoda toho zbrklého závěru, na konci bych ocenila obsáhlejší dojezd, jinak super.

jinbr
16.03.2020 5 z 5

Musím dát za pravdu ostatní, že John Paul byl super. Ale Avery mu zdatně sekundovala. Typově mám raději právě spíš takové ty samotářské vlky. Příběh byl super, i to závěrečné rozuzlení.

MonaLisa42
20.01.2019 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila. Byla napínavá od začátku až do konce. Zatím je to nejlepší díl. Nedokázala jsem se od čtení odtrhnout. Johna Paula jsem měla ráda už minulý díl a Avery mi byla také velice sympatická. Ze začátku jsem se dozvěděla, kdo Avery vlastně je, a v průběhu příběhu jsem o ní dostávala nové informace. Skvěle napsaná kniha.
Jediné co knize musím vytknout je její konec, který byl velice zkrácený. V jeden moment jsem měla dojem, že mi snad několik stránek chybí. Na konci byla zápletka jen velice stručně shrnuta. Ale ani toto mi nezabrání dát knize plný počet hvězdiček. Děkuji!!!

haWranka
03.06.2018 4 z 5

Pro mě zatím nejpovedenější díl. Hlavní hrdinové jsou moc sympatičtí a příběh velmi dobře promyšlený, temný, nenudí ani na chvilku. Zatímco předchozí dva díly se rozjížděly tak nějak pozvolna, tady nemusíme na akci dlouho čekat a provází nás celou knihou.

angelbooks
18.05.2018 3 z 5

Knize bych nejradši dala 3,5 hvězd, ale to nejde a bohužel si u mě nevysloužila více, než tyto 3 hvězdičky.
Jsem ráda, že jsem knihu nezahodila úplně a byla jsem blízko.
Chápala jsem, že se hlavní hrdinové nesetkají hned na začátku, ale když se se setkají po několik desítek stránkách, začnou utíkat před blázny, kteří je chtějí zabít a když konečně najdou pomoc, je skoro konec? To snad ne.
Píšu skoro, protože právě až tak ve 3. části (z 5 částí) to začalo být zajímavé. Nebýt konce, dala bych tomu snad mé nejnižší hodnocení, což bych velmi nerada. Knihu si nedávám do doporučených, protože to není kniha, po které bych šáhla znovu, ale na první a poslední přečtení to není špatné. :)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

witchersbitch
02.02.2018 5 z 5

Zatim asi nejlepsi dil.. mozna proto ze hlavni hrdina se mi libil nejvic :-) ale zapletka zatim taky asi nejzajimavejsi..trochu mi prislo ze zaver mohl byt rozvedenejsi, ze to vzhledem k zacatku bylo kvapem ukoncene.. ale jsem moc zvedava na dalsi..

bekule
29.11.2017 5 z 5

Třetí díl a stále lepší a lepší. John Paul Renard mě byl v minulém díle - Slitování- hodně nesympatický, takže jsem se tohoto dílu neprávem obávala. Tentokrát trošku jiná dvojice, od začátku mezi nimi převládá vzájemná antipatie, která se postupně během velmi dramatického útěku divočinou mění v pravý opak. Hodně mě bavilo vzájemné špičkování mezi Johnem Paulem a Avery . Skvělý díl! Jsem zvědavá jestli se dostane někdy i na Remyho Renarda.

FBI

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023
2007  91%Nevěsta
2012  87%Ideální muž
2001  90%Láska a čest
2002  85%Nebezpečná hra
2009  90%Králova milenka

Kniha Vrať mi můj sen je v