Vrať mi můj sen

Vrať mi můj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3113/bmid_vrat-mi-muj-sen-mVS-3113.png 4 292 39

Buchanan-Renard (FBI) série

Po zničujících zážitcích z dětství vstupuje Avery Delaneyová už jako dospělá do služeb FBI a stává se z ní skvělá kriminální analytička. Averina milovaná teta Carolyn přesvědčí Avery, aby za ní přijela do přepychových lázní, nikdy tam však nedorazí, protože se cestou nechá vylákat příjemným cizincem na odlehlé místo, aniž by tušila, že je to nájemný vrah. Avery chce tetu najít a sama se pouští po nejasné stopě. Ani ona neví, že tetino ohrožení souvisí s hrůznými zážitky z Averina dětství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Killjoy , 2002

Š.Ala
15.11.2017 5 z 5

Napínavé od začátku až do konce. Moc pěkné.... :-)

Len2očka
31.10.2017 2 z 5

Kniha mě neoslovila,přesto jsem dočetla.

katkaq
02.08.2017 4 z 5

Každý kdo se aspoň trochu zamyslel nad zápletkou, si musí uvědomit, že je geniální. Kdo by něco takového vymyslel. Například mě by to ani nenapadlo. Asi jsem divná, ale sociopati a psychopati mě malinko fascinují. Je na nich něco zvláštního a člověk by chtěl odhalit pohnutky jejich myslí. Ze série je to zatím asi moje nejoblíbenější kniha. Avery a John byli jiní než předchozí dvojice. Avery nebyla žádná jemná křehotinka a John nebyl galantní zachránce. Něčím se odlišovali a právě tím mě zaujali.

Miruš
24.05.2017 3 z 5

prostě román pro ženy, no

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

John Paul Renard...truhlář, drsňák...každý díl série je jiný, přitom úžasný :o)

TaLu
02.02.2017 5 z 5

Tady řeknu Vám, že číst knihy ze série tak, jak na sebe navazují, odhalí souvislosti, které mi unikaly. Nevynechala jsem ani řádek, i když tentokráte jsem si děj přece jen dost pamatovala. Ona je zápletka vlastně nezapomenutelná :o)
Ale nějak se čtenář dostává víc do blízkosti hlavních i vedlejší postav. Například se mi moc líbilo, že pokračují osudy někoho, koho "znám" z knih minulých a myslím tím i negativní postavy. To jsem si takto ještě nikdy neuvědomila, že i negativní postavy mají svůj vývoj.
Napětí a romantika v jednom - to je pravidlo u mé oblíbené autorky. Mohu čtenářům podobného žánru vřele doporučit.

havrmoni
24.03.2016 5 z 5

Nááádhera, John Paul drsňák jak se patří a Avery taky bezva postava. Zatím se mi líbil nejvíc,jsem zvědavá na Noaha. Pro Cleyborny mám slabost :).

misabahnikova
05.11.2015 5 z 5

Pekna kniha. Super čtení

cukrovka
03.10.2015 5 z 5

Přečteno za den. K tomu není co dodat. Strhující děj, sympatičtí hlavní hrdinové, dobrodružství a romantika správně namíchané.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Vždy mě tato autorka mile překvapí svými příběhy s agenty FBI a romantikou s ní spojenou.

Samira
31.05.2015 5 z 5

Na počátku jsem se chvíli začítala, mohlo za to i časté střídání pohledů. Střed knihy jsem četla jedním dechem, ke konci kniha pro změnu zase lehce dech ztratila. Ale celkově velmi vydařené, užila jsem si hlavně skvělou ústřední dvojici, kvůli které dávám nejvyšší hodnocení, protože byla jedna z nejlepších v této sérii . Moc se těším na další díly.

Laf
04.02.2015 4 z 5

Hodně napínavá a povedená kniha a pořád se něco děje, takže není čas se u ní nudit. Můžu jen doporučit :)

malazluta
29.01.2015 4 z 5

Trochu napínavé, trochu romantika... prostě od každého něco. Knížka se mi líbila a můžu ji jenom doporučit.

munka
26.05.2014 5 z 5

Veľmi dobré čítanie, hlavných hrdinov si človek hneď zamiluje. Zápletka, romantika, erotika. Doporučujem.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Moc dobré čtení. Doporučuji.

Věro
24.04.2013 5 z 5

Je to první kniha od J.G. co jsem četl a to ještě náhodou, ale překvapila mě a rád si přečtu další. Moc dobré čtení!

invocation
03.04.2013

Opět super kniha. Osud Avery až dojímá. John Paul působí jako zatím největší tvrďák z celé série

Evaevelína
04.03.2013 3 z 5

no na můj vkus trochu táhlá kniha,ale pěkná. Nojo garwoodovky nikdy nesklamou.

Terinka1982
04.05.2012 5 z 5

Velmi čtivé, zápletka, erotika....vše co od Julie Garwood očekávám a v každé další knížce od ní jsem něčím mile překvapena.

FBI

Julie Garwood