Jax

Jax https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485922/bmid_jax-Ocu-485922.jpg 4 457 80

VIP série

Moje první setkání s Jaxem Blackwoodem nedopadlo zrovna nejlépe. Na svou obranu chci ovšem říct, že jsem netušila, že je to právě Jax Blackwood – kdo by taky čekal, že v supermarketu potká legendárního rockera? Navíc se mi chystal přebrat poslední kelímek mátové zmrzliny s kousky čokolády. Asi jsem to měla nechat být, jenže mě domýšlivě vyzval, ať si tu zmrzlinu vezmu. A tak jsem ho políbila a kelímek mu obratně vytrhla z ruky. Jasně, bylo to ode mě trochu pod pás, ale zoufalé časy… Znáte to. Nečekala jsem, že se z něj vyklube můj nový soused. Zdůrazňuju, že pěkně otravný soused, protože ho bavilo připomínat mi, že mu dlužím zmrzlinu, a zároveň neodolatelný soused, který moc rád hraje ve svém obývacím pokoji na kytaru dočista – a nádherně – nahý. Měla bych se mu vyhýbat, jenže vyhýbat se Jaxovi dost dobře nejde – ne když mě dokáže rozesmát i rozpálit. Jsme jen sousedé a ani jeden z nás na lásku nevěří, mohli bychom však být mnohem víc. Mohli bychom mít jeden druhého.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Fall , 2018

Jita160
06.04.2022 5 z 5

Moc krásně napsaný příběh lásky o Stelle profesionální kamarádce a Jaxovy rockové hvězdě, které spojila zmrzlina.
Celé to bylo vábivé, humorné a i s vážným tématem psychických problémů ,které Jax skrýval.
Za mě byl velký hrdina, že se otevřel nechal si jak přátelsky tak odborně pomoct. No pravdou je, že na sračky člověk nesmí být sám.
Stella byla otevřená duše s velkým i když zahořklým srdcem připravená pomáhat komukoliv.
Tady dopadlo vše jak má, zvítězila láska a přátelství bez kterého se nedá žít.

V.Marie
06.04.2022 5 z 5

Hezké čtení, mohlo to být kratší, nebo děj zajímavější. Ze série asi nejslabší

Slunečnice322
04.04.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila! Doporučuji!

genikuxik
03.04.2022 4 z 5

Nečetla jsem předchozí díly a musím říct, že to nebylo potřeba. Příjemná čtivá oddechovka, kde už od začátku samozřejmě víte, jak dopadne.

Michelleee
02.04.2022 4 z 5

Opět skvělý díl. Oba byli moc sympatičtí. Musím taky ochutnat mátovou zmrzlinu a těším se na pokračování.

Radka1727
02.04.2022 3 z 5

Zatím nejslabší z celé série ... Jax byl sympaťák už od prvního dílu, začátek a konec byl fajn, ale ten prostředek se táhl jak turecký med. Na sociální témata je prostě jednička Coleen Hoover, tady se to moc nepovedlo ...
Snad Brenna s Rayem vylepší skóre.

Sarkak94
02.04.2022 4 z 5

Opět jsem se zamilovala, ale asi u mě o maličko stále vede Gabriel z knihy Manažer. Opět to bylo milé, vtipné, mezi hlavními hrdiny to nádherně jiskřilo, ale také se tu řešilo dost vážné téma. Takže nejen že jsem skoro celou dobu culila a smála, ale taky jsem měla i slzy na krajíčku a to hodně.
Seznámení Johna a Stelli je originální a opravdu vtipné a takové milé. Neřekla bych, že mu tu zmrzlinu ukradla. Hold dokázala Johna vyvést z míry na tolik, že na tu zmrzlinu úplně zapomněl :D Mimochodem mátová zmrzlina s kousky čokolády? To jako fakt? Druhé setkání bylo opět zajímavé. Hlavně později když Stelle konečně došlo, kdo John je.
John si toho v minulosti prožil hodně, bohužel nějaké problémy si sebou nese stále. A bohužel ani nedůvěřuje lidem, kromě své „rodiny“. Tuto nedůvěru mají se Stellou společnou. A přesto si k sobě našli cestu a navzájem si pomáhali, tedy jen do určité chvíle………Bohužel byl John, taky jako předchozí „kluci“, celkem pako a když dostal strach, stáhl se. Moc se mi líbilo jak se děvčata, hlavně Brenna, ujali Stelli a stali se kamarádkami. Taky se tu objevuje i zbytek kapeli a „kluci“ zase válí, hlavně svými hláškami.
Trošku mě mrzí, že tu nebyl víc Stellin otec, čekala jsem, že to tu víc rozvíří. A taky mi ten konec přišel takový trošku slabší, čekala jsem nějaké větší drama, ale i tak to byl fajn konec.

happy19
02.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Prostě John...;-*..
Stella byla úžasná!
Miluji to!
Nemohu se dočkat dalšího dílu a příběhu Třešničky a "J.J." :D

„Tancuj, jako kdyby tě nikdo neviděl...
Zpívej, jako kdyby tě nikdo neslyšel...
Miluj, jako kdyby to nemělo bolet...
Žij, jako kdyby nebylo zítřka.“

NikolaSkop
01.04.2022 3 z 5

Nooo slabší než druhý díl - Manažer - ale lepší než první díl - Idol. :) Takže zlatý střed .. Příběh Jaxe mě od prvního dílu zajímal NEJVÍCE ale nakonec to nebylo nic co by mě vysloveně nadchlo :( ... Určité pasáže byly zbytečmě natažené až jsem si říkala jestli nezačnu přeskakovat - vydržela jsem to :D :) .. Upřímně doufám a věřím že další díl ze série bude zase stejná bomba jako Manažer! :))

Ann98
31.03.2022 3 z 5

Po smršti kladných komentářů a vysokému hodnocení uvažuju, jestli vůbec mám psát komentář. Mě kniha zase tolik neoslovila. Nevím čím to je, Jaxe jsem si zamilovala už v prvním dílu. Navíc oceňuji, že se autorka pustila do rozebíraní tak citlivého tématu jako jsou deprese.
Začátek byl skvělý, bavilo mě popichování mezi Stellou a Jaxem (hlavně scéna v obchodu). Ale pak najednou kniha jako mávnutím kouzelného proutku ztratila "to" kouzlo a byla defacto o ničem, nicméně ke konci už mě to zase chytlo.
Co teda musím vyzdvihnout, tak jsou Jaxovy pocity, které autorka perfektně vystihla. A Stellu, kterou jsem si ze všech hrdinek oblíbila zatím nejvíce. Asi za to hodně mohl její osud a síla, kterou přes to všechno neztratila.
Styl psaní je pořád stejný jako jsme u autorky zvyklí, pořád stejně vysoký. O to víc nechápu a mrzí mě, proč mi tento díl nesednul a vzhledem k tématu mě to mrzí o to víc.
Těším se na další díl o Brenně a Ryeovi. Brennu miluji díky její proříznuté puse, takže věřím, že se bude na co těšit.

Ewe291
31.03.2022 5 z 5

No neviem sa rozhodnut medzi Gabrielom a Jaxom takze je to na rovnako. Jax bol super, mal problem a to ma chytilo za srdce, pretoze sama to poznam a nielen na sebe ale aj z okolia. Prosto ma to dostalo, je mi luto, ze prvy diel o Killianovi bol taky aky bol a som rada, ze som dala sancu dalsim kniham. Takze mozem smelo povedat, ze som spokojna a dufam, ze vyjdu aj knihy o dalsich clenoch kapely

moma08
30.03.2022 5 z 5

Tenhle díl byl o půl ⭐ slabší než předchozí. Moc se mi do něj nechtělo, ale ve finále jsem ráda, že jsem si ho přečetla a ač bych to neřekla, protože mi v předchozích dílech nesedl, tak jsem se zamilovala do Johna.
Budu se těšit na další tvorbu od autorky, snad se brzy přeloží.

dooky
29.03.2022 4 z 5

Celá série se mi zatím moc zamlouvá. Určitě se těším na Whipa, Brennu a Rye. Pravda, že jsem četla i větší pecky, ale tohle mě baví. Mám radost, že i když se díl točí hlavně kolem jedné dvojice, ostatní mají stále dostatek prostoru.

Knihy_nad_zlato
26.03.2022 5 z 5

Tohle bylo krapet delší než by se mi zamlouvalo. Některý části byly prostě zdlouhavý. Přesto jsem si tenhle díl užila stejně jako ty předchozí.
Jak Jaxe, tak Stellu jsem si dost oblíbila. Přesto mě oba hrozně štvali.
Některý věci byly rozepsaný až moc, o jiných bych se pro změnu ráda dozvěděla víc.
Každopádně stejně jako předchozí díly, tak i tenhle byl neskutečně čtivý a zábavný. Ty slovní přestřelky mě vždycky baví.
Celou tuhle bandu - fajn, tak hudební skupinu - jsem si oblíbila už v prvním díle. A mám je fakt všechny hrozně ráda a jsem nadšená, že je každej díl o jiným členovi, ale zároveň mě v každým díle víc baví vedlejší postavy, než ty hlavní. Možná kromě jedničky, protože tam to bylo všechno ještě takový nový.
Fakt to chtělo trochu seškrtat. Přesto jsem si čtení moc užila.
Prostě komu se líbil Idol a Manažer, tomu se bude asi líbit i tohle, ale je nutný počítat s tím, že se to krapet táhne.
A jako kde máme další díl? Chci vědět víc o Whipovi! Jo, jo, samozřejmě i o Ryeovi a Brenně. Samozřejmě. Ale o Whipovi prvně.

havrmoni
22.03.2022 4 z 5

Je to moc hezky napsané, citlivě k tématu. Jen se neubráním pocitu, že je to moc dlouhé nebo spíše zdlouhavé. To je, ale můj pocit a nikterak to neubírá na čtivosti. Zatím nejlepší ze série.

TerezaMondeková
22.03.2022 5 z 5

Jsem... ohromená! Hodně emotivní kniha. V knize nechybělo napětí, překvapení, opravdové a hluboké přátelství, humor, láska, ale nechybělo ani zklamání, naděje, vážné téma a bolest.
Příběh je o sbližování a důvěře. Pro někoho je opravdu těžké někomu věřit a někoho si k sobě pustit. Kniha rozhodně nebyla jenom o sexu, touze a chtíči. John a Stella se skamarádili, svěřovali se, budovali si k sobě důvěru, trávili spolu čas... Každý měl své bolesti, které v sobě držel a snažil se s nimi vypořádat. Během všech těch vážných témat v knize byl i humor. Během knihy jsem se smála a culila jak měsíček na hnoji. Ale občas... hodně často jsem slzy neudržela.
Příběh se mi líbil i kvůli těm duševním problémům. Mám s tím své zkušenosti, takže mě kniha opravdu hodně zasáhla. Je dobře, že to autorka do své knihy zapojila, protože tím ukazuje, že je to něco, co má mnoho lidí. Hlavně v dnešní době. Spoustu lidí to tají, nemluví o tom, ale není to něco, za co by se měl člověk stydět.
Dost se mi líbilo, že se tady opět objevila celá kapela, přátelé, předchozí hrdinové i nové postavy. Byla bych opravdu moc ráda, kdyby autorka napsala další knihy o zbývajících členech kapely.
Stella se mi jako hlavní hrdinka moc líbila. Líbilo se mi, že to nebyla žádná namyšlená holka, která si o sobě moc myslí. Strašně se mi líbí lidi, kteří si nic nenechají líbit. Jsou drzí a odvážný, i když jde jenom o mátovou zmrzlinu. Měla i smysl pro humor, na všechno skvělou odpověď. Navíc nechtěla Jaxe kvůli penězům nebo slávě. Byla opravdu tvrdohlavá, milá, upřímná, drzá, citlivá holka, která si sama přišla hodně osamělá a prošla si svým, proto si o to víc vážila vztahu s Jaxem a přátelství, které si vytvořila s jeho přáteli.
Jax... do toho jsem se zamilovala. Na první pohled mohl vypadat jako člověk, který si užívá slávu, bohatství, ženy, společnost... ale čím víc jsme ho poznávali, tak tím bylo patrnější, že je to spíše introvert, který se ve slávě a penězích nevyžívá. Jako pravou rodinu považoval své přátelé, měl své problémy, se kterými bojoval každý den, všechno v sobě dusil. Jeho povaha se mi líbila, i když to nedával najevo, tak byl hodně citlivý, ale taky byl věrný přítel.
P.S. Kdyby mé oči odhalovaly mou duši, všichni by při pohledu na můj úsměv plakali!

ElikaS
22.03.2022 5 z 5

Jéé, tohle bylo úžasný!!! První díl série byl skvělý, druhý pal ještě o kousek lepší, ale tenhle byl dokonalý! Moc jsem si ho užila.

Knížka měla všechno, co má správná knížka tohoto žánru mít:
- pomalu budovaný vztah, kde se hlavní hrdinové vesele škádlí
- hromadu emocí
- závažné téma - Jaxovi deprese byly vylíčeny opravdu přesvědčivě
- vtip
- i dobře podanou erotiku.

Jax mě bavil už v předešlých dílech, ale tady jsem si ho zamilovala. Bylo super, pochopit, co se mu honí hlavou a jaký opravdu je. Velmi silná scéna byla v obchodě s kytarami. A pak jsem si moc užila rozhovor Jaxe s Killianem.

Stella mě také bavila a hrozně se mi líbil její přístup k Jaxovi. Jediné, co se mi zdálo trošku nevyvážené, byl závěr. Upřímně, přišlo mi, že se jednání Jaxe dalo pochopit a asi bylo Stellino chování trochu přehnané, ale pokud to považovala za tak závažný prohřešek, odpustila mu moc snadno :-)

Mrzí mě, že série už je u konce, já chci ještě - Whipa a Raye :-D

hana1039
21.03.2022 5 z 5

Ufff, mám na jazyku tolik myšlenek, co bych tu ráda napsala, jak mě děj úplně,,zhltnul,, jak s t těmi depresemi lidé bojují ( bohužel, někdy to nedopadne dobře :-(( ), jestli mají přátelé, kamarády, kteří jim zavčas pomůžou... hodně mě dostalo, když Jax hrál a zpíval v Samově obchodě, jak autorka popisovala ty emoce, které ta píseň u něj vyvolala.. bože, musela jsem si tu píseň vyguglit i s textem, abych ho mohla lépe pochopit... smekám pomyslný klobouk před těmi statečnými lidmi, ano, jsou stateční, protože s touto psychickou poruchou budou bojovat celý svůj život....

EvaSupovic
21.03.2022 5 z 5

To byla emocionální jízda teda.......bylo to naprosto perfektní, jak to bylo.

musivila
18.03.2022 5 z 5

"…. všem krásným duším, které jsme ztratili, a všem krásným duším, které mlčky trpí.“

Příběh Jaxe a Stelly byl skvělý. Bavilo mě jejich postupné sbližování a také hloubka příběhu s poselstvím pro lidi či jejich blízké, co jsou na tom jako Jax.

„Obvykle září tak jasným vnitřním světlem, že je občas těžké se na něj podívat. Právě teď však jeho světlo pohaslo a já ho chci zas vykřesat.“

„Klidně můžete být obklopeni přáteli, a přesto se cítit sami. Je to zatraceně strašný pocit.
Mnoho z nás trpí potichu, přitom to není potřeba. Jsou lidé, kteří nám chtějí pomoci.“

2021  82%Idol
2022  84%Drahý nepřítel