Jax

Jax https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485922/bmid_jax-Ocu-485922.jpg 4 457 80

VIP série

Moje první setkání s Jaxem Blackwoodem nedopadlo zrovna nejlépe. Na svou obranu chci ovšem říct, že jsem netušila, že je to právě Jax Blackwood – kdo by taky čekal, že v supermarketu potká legendárního rockera? Navíc se mi chystal přebrat poslední kelímek mátové zmrzliny s kousky čokolády. Asi jsem to měla nechat být, jenže mě domýšlivě vyzval, ať si tu zmrzlinu vezmu. A tak jsem ho políbila a kelímek mu obratně vytrhla z ruky. Jasně, bylo to ode mě trochu pod pás, ale zoufalé časy… Znáte to. Nečekala jsem, že se z něj vyklube můj nový soused. Zdůrazňuju, že pěkně otravný soused, protože ho bavilo připomínat mi, že mu dlužím zmrzlinu, a zároveň neodolatelný soused, který moc rád hraje ve svém obývacím pokoji na kytaru dočista – a nádherně – nahý. Měla bych se mu vyhýbat, jenže vyhýbat se Jaxovi dost dobře nejde – ne když mě dokáže rozesmát i rozpálit. Jsme jen sousedé a ani jeden z nás na lásku nevěří, mohli bychom však být mnohem víc. Mohli bychom mít jeden druhého.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Fall , 2018

evineckY
16.03.2022 5 z 5

„Kdyby mé oči odhalovaly mou duši,
všichni by při pohledu na můj úsměv plakali.“
Kurt Cobain

Byla by to krásná, hodně naivní pohádka, ( těch náhod tam bylo až příliš)
kdyby neřešila problémy života o kterých se až tak nemluví - autorka o tom ví své.

„Dnešní večer je výjimečný. Patří všem krásným duším, které jsme ztratili, a všem krásným duším, které mlčky trpí.“
Několik lidí zapíská, jinak vládne takové ticho, že v Jaxově hlasu slyšíte syrové emoce. „Dnes zvedáme hlas, abychom dali světu vědět, že o duševním zdraví není potřeba mlčet. Abychom dali vědět lidem, že je má někdo rád.“

Ketfl
15.03.2022 4 z 5

I Jax mě bavil. Gabriel se mi sice zdál o ždibec lepší, ale i tak si nemohu stěžovat. Autorka si jede ve svém stylu a mě to prostě baví. Není to žádná vrcholová literatura, ale je to velice dobře napsané, děj odsýpá, a i když to třeba někde trochu škobrtne, tak to hned zase najede na tu správnou linku a čte se to moc fajn. Příběh této dvojice jsem si tedy také užila. Navíc to téma depresí mě osobně dost zajímá, protože co si budeme povídat, něčím takovým nebo podobným trpí dnes velká část lidstva. A nejhůř na tom kolikrát jsou ti, do kterých bychom to nikdy neřekli, akorát většina trpí potichu a do hlav lidem nevidíme. No, doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu.

Dellphi
11.03.2022 4 z 5

Kristen Callihan píše skvěle a ani tentokrát nezklamala. Předchozí díly mě sice bavily o něco více, ale i tak to bylo super. Navíc jsem trochu nahlédla do mysli lidí, kteří trpí depresí a to je pro mě něco velmi těžce pochopitelné, takže jsem ráda i za to.

jitka_dankova
10.03.2022 5 z 5

Velmi milý dospělý příběh vztahu osamělé ženy se známým slavným zpěvákem. Navíc s pěkně zpracovaným tématem depresí (autorka to konzultovala s odborníky). Kniha byla milá, rozhovory a situace mne pobavily. Nijak nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly série, zápletka na nic nenavazuje (podle mne). Cením si, když milostné příběhy nejsou jen o dané dvojici, ale také o vztazích s přáteli svého protějšku. "Dospělácké" erotické knížky příliš nevyhledávám, preferuji nevinnější rozhovory o sexu v knížkách pro náctileté apod., nicméně tato kniha byla opravdu tak dobrá, že mi ty sexy dvojsmyslné i jiné rozhovory vůbec nevadily. Šlo o krásné odpočinkové čtení.

Kudík
09.03.2022 5 z 5

Jedna z mála sérii, kde nemohu uvést, který díl byl lepší nebo horší. Zatím se mi všechny líbily a ani zde nedošlo u hl. postav v podání Knoflíčka Stelly nebo Jaxe/Johna ke zklamání. Hrdinka měla "vybraný" smysl pro humor, kde mi pocuchalo bránici podání vzteklé fretky nebo rozhovor ohledně perličky. :) Tento "lehký" humor vyrovnávalo závažnější téma duševních zdravotních problémů, resp. deprese a úzkosti. Nyní si jen počkat na Třešničku s nabroušeným jazykem a smrtícími podpatky s dvojníkem J. J. Watta. :)

Nissi
08.03.2022 5 z 5

Jax je zlatíčko a moc jsem se těšila na jeho příběh a určitě jsem nebyla zklamaná. A je super, že tam je děj i okolo a ne pouze postelové scény, ale samozřejmě ani ty nechybí. Na konec menší drama, ale vše dobře dopadlo.

petusska01
08.03.2022 4 z 5

Opäť som sa vrátila k tejto sérii, opäť nesklamala. Nebolo to dokonalé, celkovo tá zápletka, to čo malo spolosobiť tú konečnú drámu, bolo také chabé. Ale o depresiach sme sa dozvedeli že sa neriadia zdravým rozumom, takže to beriem tak. Stella bola fajn, pre mňa nijako výnimočná, ale v očiach Jaxa bola úžasná. Jax bol taktiež sympaťák, super kamoš, aj keď niektoré veci boli také... zvláštne. Celkovo však mám rada na takýchto sériách tu partiu ľudí, kamošov, ktorí sa jeden o druhého starajú a doberajú sa navzájom. Určite je to fajn pokračovanie série, som zvedavá na ďalšie príbehy.

Lofda
08.03.2022 5 z 5

Tak jo!! První díl mě hrozně bavil, druhý zklamal (asi jsem jedna z mála, možná jsem ho nečetla ve správný čas..?) a třetí? Třetí mě nadchl :-) Jako spousta z nás teď potřebuji vypnout hlavu, odložila jsem proto jednu knížku se smutným příběhem a vrhla se na tuto oddychovku. A i když se dotkne i závažného téma depresí, všechno sedlo, všechno.. Ani to "obvyklé drama na konec" nebylo tak dramatické ;-) Pokud potřebujete hezký odpočinkový příběh, ráda doporučím!

Hatshepsut
07.03.2022 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se bavila vtipnými přestřelkami hlavních postav Stelly a Johna. Celá tato série je velmi povedená a určitě doporučuji všem romantickým duším. Jsem také ráda, že se autorka dotkla velmi citlivého tématu jako jsou deprese. V dnešní pohnuté době je stále více lidí, kteří trpí touto nemocí a bohužel pomoc nevyhledají. Závěr je potom tragický. Hned úvodní smutný citát od Kurta Cobaina mě vážně dostal.

"Kdyby mé oči odhalovaly mou duši, všichni by při pohledu na můj úsměv plakali."

narisa
07.03.2022 5 z 5

Třetí díl této série byl také skvělý. Jax, neboli John se nezdál, ale ve skutečnosti to byl moc velký sympaťák, který se potýkal s nepříjemnými psyhickými stavy. A ač se to z předchozích dílů nezdálo, byl vnitřně dostatečně silný, aby to ustál. Původně jsem čekala, že to bude mnohem horší. A Stella byla také skvělá. Měla velice zajímavou práci i koníčky. Když to srovnám s druhým dílem (Manažer), tak Gabriel a Sophie působili jako protiklady, ale krásně spolu ladili. John a Stella si byli opravdu hodně podobní, měli stejné zájmy a chutě, ale překvapivě spolu také skvěle ladili. Kniha byla taková temnější a vážnější, ale také úžasná. Opět skvělá romantika, co se velice rychle čte. Jen mě mrzí povinná rozchodová část ke konci - to drama na konec by si autorka mohla odpustit. Ale opět musím vychválit originální začátek - seznamovací scénu. Jak už jsem psala u minulého dílu, ty autorka opravdu umí a mně se moc líbí. Jsou opravdu zábavné.
Takže opět úžasné čtivo, i když Gabriel byl o něco lepší. Moc se těším na čtvrtý díl. Doufám, že u nás na podzim vyjde.
Velice doporučuji.

Riley11
06.03.2022 3 z 5

Kniha se mě opravdu dotkla. Není jednoduché se potýkat s duševními problémy. Jednoduše se řekne, že se musí o tom mluvit, ale naše společnost není na to připravena. Kniha má hezký příběh. Autorka je naprosto skvělá.

Zomy
02.03.2022 4 z 5

Další příjemná knížka od nové autorky.
No přiznejme si, že do Manažera to má daleko. Ten sršel vtipem i přitažlivostí od samého začátku, mezi Gabrielem a Sophií to působilo velmi přesvědčivě.

U Jaxe, ačkoliv měl parádně připravenou půdu na svůj příběh z předchozích dílů, se to rozjíždělo jen velmi pomalu, zdlouhavě.

Četlo se mi to ale dobře, možná proto, že už je to třetí díl a člověk má pocit, že už ty hrdiny dobře zná a rád se mezi ně vrací.
Dávám tak 3,5 hvězdy.

Raislin
01.03.2022 5 z 5

Krásná oddechovka! Moc jsem si knihu užila. Hlavní hrdinové jsou oba skvělí. Ideální kniha na tuto dobu, když na chvilku chce člověk věřit, že všechno dopadne dobře. Moc jsem si oblíbila tuto sérii. Rozhodně stojí za přečtení.

2688
28.02.2022 4 z 5

Další skvělý díl co zapadl do skládačky VIP
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :-*

,,Člověk může mít slávu, bohatství, úspěch nespočet peněz ale démoni si nevybírají proto je důležité mít aspoň hrstku přátel a možná mít to štěstí a najít životní lásku to démony trošku zastraší ‘’

„ Jen blázen něco odmítá
z pouhého strachu “

Pavbat
27.02.2022 5 z 5

Úžasné!!!
Moc jsem se těšila na tento díl. Zajimalo mě jak se autorka popere s Jaxovym problémem a už u předmluvy jsem věděla, že nemůžu být zklamaná. Stellu i Johna jsem si zamilovala a jako třešnička bylo číst si o hrdinech z předchozích dílů. A rozhodně mě krátká výměna názorů mezi Brennou a Reyem natěšilo na jejich příběh.

LenRan
27.02.2022 5 z 5

Každý díl je lepší a lepší a já bych dala klidně 10* :) Oba hlavní hrdinové byli úžasní a několikrát se mi teda vrhly slzy do očí a to fakt nejsem plačka, ovšem slova o osamění a depresích jsou místy fakt síla. Je to parádní kniha určitě po dokončení série dám repete :)

Kešu1981
24.02.2022 4 z 5

Tleskám...v rámci tohoto žánru je to jedna z těch lepších autorek, která je v poslední době u nás překládána a vydávána. Je to čtivé, má to jiskru, není to vůbec ploché, dokonce to má sarkasmus, za což děkuji. Prostě umí zaujmout, vtáhnout a nepustit.
Já jsem velmi spokojená a není mi líto za takové čtivo utratit peníze. Doporučuji ostatním nakladatelům, aby k vydávání svých knih přistupovali jako Baronet u této série. Jak se říká "kvalita je víc než kvantita".

Ralemo
23.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Jedním slovem BOMBA! Těšila jsem se na pokračování této série, jelikož předchozí díly byly skvělé a doufala jsem, že v dalším díle uvidím jak hrdinové z předchozích dílů pokročili. :) Nádherně napsaný příběh, se zajímavou zápletkou co se týká Johna a jeho depresí. Autorka dokáže psát tak zajímavě, že se od knihy nelze odtrhnout.

Každopádně Stella byla skvělá, odhodlaná dívka, která si musela v mládi projít peklem, bez matky a otec se nijak nesnažil. Dokázala se o sebe postarat a chtěla jen někam patřit, což se jí díky Johnovi podařilo i přes to, jak ji od sebe dokázal odehnat.

John kapitolka sama o sobě, jeho duševní stav nebyl vůbec lehký, čím si musel procházet bylo hrozné, každopádně příchod Stelly do jeho života byla ta nejlepší možnost co se mu mohla stát. A poté co ji odehnal si konečně uvědomil, kdo je pro něj nejdůležitější a kvůli čemu vlastně žije.

Moc doporučuji toto pokračování a těším se na následující díly! :)

zuzak82
23.02.2022 4 z 5

Další hezký příběh. Začátek byl skvělý, bavilo mě popichování mezi Johnem a Stellou. Ta vzájemná přitažlivost byla moc hezky popsaná i ty erotické scény byly super. Ovšem pak to trošku ztratilo šmrnc. Ke konci mě to pak zase více bavilo.
Autorka rovněž dobře popsala Johnové pocity související s depresí nebo osamělost, kterou někdy cítili John i Stella (jde vidět, že trochu čerpá ze svých zkušeností), ale samozřejmě to není nijak příliš, přece jen se drží žánru romaticko-erotického žánru.

Ráda jsem si rovněž dozvěděla, jak ve svých vztazích postoupili páry z předchozích dílů. Všechny tři díly pro mě patří mezi nadprůměry v žánru, takže jsem zvědavá na další díl o Brenně a Reyovi.

valika0302
23.02.2022 5 z 5

Určite nie je lepší ako Manažer, ale aj tak je to TOPka. Veľmi pekne zobrazený príbeh, ktorý poukazuje, že mať peniaze a slávu vám nezabezpečí šťastný život. Hodnotím 5/5

2021  82%Idol
2022  84%Drahý nepřítel