Ve službách zla

Ve službách zla https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269313/bmid_ve-sluzbach-zla-xCu-269313.jpeg 4 2692 525

Zatímco ve Volání Kukačky soukromý detektiv Cormoran Strike vyšetřoval smrt modelky Luly Landryové, v románu Hedvábník zkoumal záhadné zmizení spisovatele Owena Quinea. Obě díla čtenáře zaujala nejen propracovanou zápletkou, ale také přesvědčivým vykreslením života obyčejných lidí. V knize Ve službách zla se ve smrtelném nebezpečí ocitne sám Cormoran Strike a čtenáři se můžou těšit nejen na ďábelsky rafinovanou zápletku plnou nečekaných zvratů, ale také na poutavý příběh o vztahu muže a ženy na křižovatce jejich osobních i profesních životů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Plus

Career of Evil , 2015

Hana62
18.09.2016 5 z 5

Povedené. Zápletka, nečekané rozuzlení. Chci další díl!!!!

Dandulka
18.09.2016 5 z 5

Kukačka super, Hedvábník nic moc, ale tohle byla opravdu špička!!!!!! Ze všech tří dílů to nejlepší!!!! Doporučuji všem!!!! Pět hvězdiček na tuhle knížku nestačí!!!!

Hella
17.09.2016 4 z 5

Tak konečně jsem se dočkala - třetí díl byl výborný, a to navzdory dvěma předchozím, které mě strašně moc nebavily (ačkoliv jsem je oba dočetla, abych nebyla za ořezávatko :-) ). Sice bych i tady ubrala na popisnosti (všeho) a množství neproduktivního sledování, ale konečně to mělo spád a napětí a naopak tomu naštěstí chyběly příměry jako v pro mě neskousnutelném světě Bombyx mori v případu Hedvábník. A ano, ano - postava Robin má někdy skutečně velký talent štvát čtenáře až k hranici snesitelnosti.

wendulka321
16.09.2016 5 z 5

Opět úžasný příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Doufám že bude další díl.

n.ezn.amy
13.09.2016 2 z 5

Bohužel pro mě nejslabší ze série, už dlouho se mi nestalo, že bych dostal tak silnou averzi vůči hlavní hrdince.

ankaras
12.09.2016 5 z 5

Přiznávám se, že jsem se až k tomuto třetímu dílu dostala pouze proto, že jsem si zamilovala hlavní postavy a zajímal mě jejich osud. Jen kvůli nim si ráda přečtu i další pokračování (pokud vyjde).

Kalina
09.09.2016 4 z 5

Třetí díl je podle recenzí nejlepší. Bohužel tento názor nesdílím. Mnoho popisu něčeho co nemá s dějem nic společněho, po odhalení vraha jsem pátrala, zda bylo možné z nějakých dřīvějších náznaků pachatele uhodnout. Bohužel jsem nic takového nenašla na rozdíl od jiných detektivek. No,ovšem to může být pouze můj problém.

jolii
07.09.2016 5 z 5

Jo, jo, jo. Trochu kratší začátek by neškodil, ale jinak dobrá. Jen doporučuji nečíst před spaním.

rodak
06.09.2016 5 z 5

Vše krásně namícháno -romantická linie -kriminální .Možná byse dalo pár stran někde ubrat ,ale je znát že autor-ka umí psát .Těším se na další ...

kaja77
29.08.2016 5 z 5

přiznám se že první knihu roberta galgraitha jsem četla proto, že jsem hltala harryho pottera. jednoznačně mně ale tato třetí detektivka v řadě bavila nejvíc. jsem nezkušený čtenář detektivek, a proto mně samozřejmě nenapadlo, kdo je oním šílencem, který ohrožuje ženy v Londýně. bavilo mně to velmi až do konce knihy. uznávám, že konec přišel po všech peripetiích jaksi najednou. vypadalo to jako kdyby dal literární agent r. galbraithovi pokyn - "tak už to ukonči, synu" a on to teda provedl.

zuzana2599
29.08.2016 4 z 5

Ve Službách zla byla pro mě první čtená kniha z této série a myslím, že to vůbec nevadilo. Do děje jsem se dostala snadno, dost jsem už o Robin a Cormoranovi věděla dopředu a můžu říct, že jsem spokojená. Nedostavilo se sice knižní nadšení, no i tak autor/ka píše velmi čtivě, a i přes ty stovky stran, jsem knihu přečetla za čtyři dny. Třešničkou na dortu byl krásný závěr, kde zůstal příslib naděje budoucí lásky obou hrdinů :-)

Lindulinek
29.08.2016 2 z 5

Bohužel nejhorší díl. Když jsem viděla, že má kniha 550 stran, moc mě to potěšilo. Po prvních 100 stranách jsem myslela, že knihu odložím. Nakonec jsem dočetla do konce, ale nebavilo mě to.

Safira55
27.08.2016 5 z 5

Parádní knížka, a až do konce sem nemohla přijít na vraha :)

silazwyku
22.08.2016 3 z 5

Vůůůbec mě to nebavilo a tak jsem se na pokračování těšila. Asi jsem to četla ve špatnou dobu, nemohla jsem se začíst :-/ Z předchozích dílů jsem byla nadšená.

Aliii
22.08.2016 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha od Roberta Galbraitha a po zklamání z Hedvábníka je Ve službách zla velmi příjemným překvapením - byť z něj kvůli příběhu přebíhá mráz po zádech.

anelaz
19.08.2016 4 z 5

zatím nejlepší příběh o Strikovi,, možná mohla být knížka tak o 100 stran kratší...:-)

jana1976
19.08.2016 4 z 5

Tento díl byl podle mého nejlepší.

lady.bird
18.08.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila nejvíc ze všech tří dílů, byla napínavá od začátku do konce. Závěr by si podle mě ale zasloužil větší rozpracování, takhle byl na můj v kus moc rychlý. Takže hodnotím 90 %.

Fevriel
17.08.2016 5 z 5

Pro mě nejlepší ze série, velice často jsem se o knížky nedokázala odtrhnout. :-)

Vevericka.eva
15.08.2016 5 z 5

Paradni kniha. Zacatek hodne Dexterovsky, od Rowlingove bych to necekala.