Ve službách zla

Ve službách zla https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269313/bmid_ve-sluzbach-zla-xCu-269313.jpeg 4 2692 525

Zatímco ve Volání Kukačky soukromý detektiv Cormoran Strike vyšetřoval smrt modelky Luly Landryové, v románu Hedvábník zkoumal záhadné zmizení spisovatele Owena Quinea. Obě díla čtenáře zaujala nejen propracovanou zápletkou, ale také přesvědčivým vykreslením života obyčejných lidí. V knize Ve službách zla se ve smrtelném nebezpečí ocitne sám Cormoran Strike a čtenáři se můžou těšit nejen na ďábelsky rafinovanou zápletku plnou nečekaných zvratů, ale také na poutavý příběh o vztahu muže a ženy na křižovatce jejich osobních i profesních životů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Plus

Career of Evil , 2015

TereziaH
01.12.2016 5 z 5

Dokonalost já nevím ale Cormoran je mě čím dál tím víc sympatický :)

Misa25
29.11.2016 5 z 5

No tak to byl zase jednou hodne povedeny dil....jsem zvedava, jak si BBC poradi se serialem...a tesim se az autorka napise dalsi dil ;-)

Juzzy
27.11.2016 5 z 5

Lepší a lepší příběhy zarputilého Cormorana a sympatické Robin. Napínavé od začátku do konce, šikovná zápletka, brilantní vyvrcholení a šťastný závěr se vším všudy. :-)

vysypanel
24.11.2016 5 z 5

Je to prostě perfektní! A kdoví zda bude pokračování - jsem si na tu Robin a Cormorana dost zvyknul :-)

Mali88
21.11.2016

Doufám, že bude další díl, protože mě tato série moc baví. Šup šup. Už ať tu je!!!!

KACABAK
19.11.2016 4 z 5

Nemám ráda detektivky, ale tato kniha mě zaujala, stejně jako jiné od této "tajné" autorky. Nechce se Vám od knihy odejít, dokud ji nedočtete. Myslím, že autorce se daří celou dobu schovávat, kdo je vlastně ten podezřelý. Celou knihu Vás bude zajímat, zda Cormoran a Robin se dají dohromady, vypodá to u nich dost nahnutě...tak čtěte.

Carmaykl
18.11.2016

skvele,skvele,skvele...jen doufam ze ve ctvrtem pokracovani-doufam,ze bude brzy-si corm a robyn spolu zacnou. okoreneni jako v nesbo.

Jane417
16.11.2016 4 z 5

"Ve službách zla" je určitě nejlepší díl ze série, ale na druhou stranu... kdyby měl o 200 stránek méně, nic by se nestalo. První třetina se tak nějak táhla.

čef
16.11.2016 5 z 5

Nečekal jsem, že může autorka překročit svůj stín a pustit se do žánru tak odlišného od její úspěšné literatury pro děti a mládež. Ale povedlo se a to na velmi dobré úrovni, myslím že například za Val McDermidovou nezůstává v ničem pozadu. Propracované psychologické úvahy jsou u žen-spisovatelek téměř samozřejmostí, ale nezaostává ani ve stavbě napínavého příběhu a jeho uvěřitelného průběhu a závěru. Tak do toho Roberte!

Pavlusa007
13.11.2016 5 z 5

Potřebuji další díl!!!

Atak
13.11.2016 5 z 5

Super detektivka, konec tak akorát připraven na pokračování :)

tatruszka
11.11.2016 4 z 5

Hezky promyšlený příběh, samozřejmě i s detaily od začátku do konce. Jen mě trochu štvalo to zbytečné protahování konce, myslím, že se to mohlo o dost zrychlit.

Siraelxy
07.11.2016 5 z 5

Ten chlap (ženská) je výborný :-) Úžasná kniha, kterou nutně potřebují přečíst ti, kdo mají rádi, jak bych to řekla...celistvé knihy. Kde se nejde jenom po vrahovi, ale odvíjí se i jiné příběhy....

Marcela52
06.11.2016 5 z 5

Také tentokrát mě další detektivní příběh neodolatelného Cormorana Strika a jeho chytré spolupracovnice Robin dostal. Musela jsem číst, i když bych měla dělat něco jiného, tak to bylo napínavé a plné překvapujících zvratů. Rozhodně doporučuji na dlouhé podzimní večery, ale ne na příliš odlehlém místě!

Acinore
05.11.2016 5 z 5

Tak tohle, tohle byl zatim nejlepší díl ;) konečně jsem se do čtení nenutila, naopak se těšila. Nebylo to nudný, obsáhlý, prostě to vše krásně plynulo..

alabra
05.11.2016 4 z 5

O třetinu kratší a bylo by to super. V některých částech je kniha zbytečně zdlouhavá, děj přešlapuje na místě. I tak je tento díl opět solidní oddechovkou pro dny volna.

SlamLenka
04.11.2016 4 z 5

Robin, Corm i Matt jsou v této knize už fakt skvěle vykreslenými osobnostmi (Matta ovšem nesnáším!) a ve třetí knize je vývoj jejich linek vlastně tím nejzajímavějším příběhem. Kriminální zápletka je temná, patologicky impozantní ve směru ke všem hlavním podezřelým, ale místy až moc zapletená. Zakončení je super v tom, že dvířka jsou otevřená a nejde o patos.
Shrnuto, podtrženo - fajn série se stoupající úrovní!

Fixa08
29.10.2016 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl a jestli to bude jako s Harrym, tak se neuvěřitelně těším na čtvrtý, který byl pro mne top!
Případ se mi moc líbil, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah, Rowlingová je prostě paní spisovatelka.

Pet007
29.10.2016 5 z 5

Na knihu jsem čekala dlouho, ale předešlé mne bavily víc. Opět pořádná bichle. I stejné postavy. Ale chvilku jsem měla pocit, že jsem knihu už četla. Že by vrazi uvažovali podobně?

LejcaS
26.10.2016 4 z 5

Při čtení této opravdu obsáhlé detektivky jsem měla pocit, že si s námi autorka hraje hru na rozpočítávání - en ten týky dva špalíky - každou chvíli se jako hlavní podezřelý tvářil jeden ze tří Cormoranových starých známých. Chvílemi jsem měla trošku zmatek o kterém aktérovi je zrovna řeč a ani konec mě zas až tak za srdce nechytil. Myslím, že to Rowlingová umí i lépe.