Stínem políbená

Stínem políbená https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36025/bmid_stinem-polibena-TWv-36025.jpg 5 1911 167

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit! Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Domino

Shadow Kiss , 2008

JajaAP
12.11.2013 5 z 5

Díl od dílu lepší, napínavé a strhující. Jsem natěšená na další díl.

Holubicka87
27.09.2013 4 z 5

Ani bych nečekala, že mě to do sebe tak vtáhne... Začetla jsem se a odtrhla jsem se, až jsem byla na konci. Tento díl byl plný napětí a očekávání. Rozhodně si přečtu i další díl.

Adele02
25.09.2013 5 z 5

Spíš 4, 5.
Velice pěkně napsané, to, co druhý díl zhatil trojka zase pěkně napravila. Adrianovy a Rosiny hlášky zabíjí, ale TEN KONEC!!!

Desire_Lydon
25.09.2013 5 z 5

Zatím nejlepší díl. Z konce jsem byla smutná, ale nepřekvapilo mě to (protože jsem si přečetla poslední větu z knihy :D). Ale pořád doufám, že budou mít nějakou šanci... musí! Adriana jsem si oblíbila víc než ve 2. díle, přišel mi sympatičtější. Nemám páru, jak to bude dál a už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na čtyřku! :)

NikinkaFantasy
27.08.2013 5 z 5

Páni. Tato kniha byla o dost lepší než předchozí dvojka. Bylo to... zajímavé. Dimitrij se konečně přestal chovat k Rose jako k dítěti, což potvrzovaly jen události v chatě. Konec byl pro mě smutný, ale snad vše dobře dopadne. Kniha se mi moc líbila.

Esko*
19.08.2013 5 z 5

Úžasný díl, bylo v něm ještě víc napětí, než v předchozích dílech. VA je nejlepší upíří série, jakou jsem kdy četla. Jen nevím, jak to vydržím, než se mi dostane dalšího dílu, tento byl zakončen tak, že to asi nevydržím. Jsem napnutá jak struna...

Wahlker
10.08.2013 4 z 5

Aj tento diel sa mi celkom páčil, až ten koniec. Nečakala som to, ale som rada, že Dimitri skončil aspoň takto. Človeka to hneď ťahá čítať nasledujúci diel.

DariDerek
02.08.2013 5 z 5

marně přemýšlím, jak to napsat slušně......do prknaaa!!?? :D ale to nevystihuje mé pocity....Dimitrij, Rose, Adrian, Lissa.... Všechno se změnilo a mění .. :/ :D ale jako že další díl této série je úúžasný a čím více se začítám, tím víc se mi to začíná líbit a začíná to přebíjet Twilight :D i když nevím, jestli se to podaří, uvidíme, další díl a pak se rozhodnu, ale asi joooo :D VA forever :D jdeme dááááál :D

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Nádherný, napínavý, smutný díl.

vivitv
25.06.2013 4 z 5

Napinave a krasne smutne...

kleria
30.05.2013 5 z 5

Strašně chci vědět jak to všechno dopadne. Ten konec mě děsí ještě teď, jinak pro mě nejlepší díl zatím.. ;). DOPORUČUJU.

Enefersis
28.04.2013 5 z 5

Díl nejnabitější emocemi, po jehož přečtení jsem se definitivně zbláznila do VA♥ :) Varování: nečíst, pokud ihned nemáte po ruce pokračování! (Jinak zažijete dost perné chvilky, věřte mi, vím o čem mluvím).

barborelka
11.04.2013 5 z 5

Super, super, super kniha ;-) Měla jsem oči přilepené a nemohla se odtrhnout. Prozatím nejlepší díl. A to s Dimitrijem snad ani neni možný. Jsem napnutá jak žížala. Nemůžu se dočkat dalšího dílu

barca14
17.03.2013 5 z 5

Krásný, úchvatný, smutný, asi tak by se tento díl dal popsat. Čekala jsem nakonec nějakou zápletku, ale tahle mě opravdu dostala:(

marketka40
07.03.2013 5 z 5

Krásná kniha. Brečela jsem posledních 20 stránek. A nejhorší byylo, že se dali dohromady a změnili ho ve strigoje.

Charmedka
06.03.2013 5 z 5

Zatim nejlepší díl. To,na co jsem celou dobu čekala se splnilo,byla napínavá,čtivá a smutná,chtělo se mi brečet.

hrubik
06.03.2013 5 z 5

Třetí díl VA byl pro mě zatím rozhodně nejlepší a nejemotivnější. "Vydala jsem se zabít muže, kterého miluju." Auuu.... Jdu se radši hned vrhnout na další díl :-)

orangerose
05.03.2013 5 z 5

nejlepší sága kterou jsem četla

Kikuška1
04.03.2013 5 z 5

Zatím nejlepší a nejsmutnější díl! Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Kituna
26.02.2013 5 z 5

proste tadle je saga je hodne hodne dobrá !!!