Mrazivý polibek

Mrazivý polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31457/bmid_mrazivy-polibek-uuG-31457.jpg 5 1990 160

Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Domino

Frostbite , 2008

.Verča.
26.12.2012 5 z 5

Jeden z těch lepších dílů z dokonalé série, kterou prostě miluju a nedám na ní dopustit. U smrti Masona jsem měla na krajíčku a hrozně jsem si oblíbila Adriana. Áááách. :3

danca044
18.12.2012 5 z 5

A opět jsem knihu přečetla jedním dechem. Prostě úžasné.

včelka
19.11.2012 5 z 5

Máte rádi knížky Vampýrská akademie a Pokrevní pouta tak hrozně jako já??? Tak se přidejte na mojí stránku na Facebooku "Pokrevní pouta (VA II)" Přidávám hodně příspěvků o VA i PP ;))

johisa
18.10.2012 5 z 5

Úplně nejbožejší knížka co jsem kdy četla, musím říct že i lepší jak stmívání :)
Líbí se mi více jak první díl, má to hloubku, romantiku, dobrodrusžtví, má to prostě všechno :)
Strašně se těším na další díly.

Kristie-Sophi
16.10.2012 4 z 5

Stejně skvělé, jako předchozí díl! Ale jediné co mi na knize vadilo (i u prvního dílu) je to, že se tam skoro celou knihu nic moc neděje, a pak najednou na vás autorka začne valit spoustu a spoustu věcí a akce, které nahustí do posledních pár stran :\

Dandulka
08.08.2012 5 z 5

Moc hezké, ale ke konci smutné. Jsem moc zvědavá na další díly.

Kituna
05.07.2012 5 z 5

nadherný pribeh .. tesim se az si prectu dalsi dily

milovnikknih
25.06.2012 4 z 5

druhý dil mnohem lepší než prvni.Douhám,že budou další dil lepší než ten předchozí.A můsím přiznat,že Akademie je lépe napsaná a zabavnejší než Stmívání.

DarkFireflies
03.06.2012 5 z 5

Souhlasím s tím, že druhý díl je v mnoha ohledech lepší než ten předchozí. Děj byl tentokrát o něco zajímavější a gradoval postupně, takže na člověka nečekala překvapení pouze v posledních dvaceti stránkách.
Nikdy mě asi nepřestane překvapovat autorčina genialita: Její příběhy mají hloubko i nápad, netočí se stále kolem toho samého, přitom ale obsahují i city. Dokáže psát s humorem, stejně dobře ale popisuje i emočně vypjaté situace.
Prostě a jednoduše, tahle knížka, a vlastně celá série, na mě opravdu zapůsobila. :)

xxiixxi
15.04.2012 5 z 5

(SPOILER) SPOILER: Ach jo, myslela jsem, že M. nakonec někdo oživí :-( Ale parádní knížka, snadno se čte

Rose18
14.04.2012 5 z 5

Krásná knížka .. přijde mi ale ze všech dílů nejslabší.. ;)

mis22
03.04.2012

Krásné pokračování. První děj mi sice moc nesedl, ale zvykla jsem si:D. Docela jsem si Rose i oblíbila. A Dimitrij, to nestojí za řeč:D. Konec knihy mě taky docela překvapil :-).

Lucie249
03.04.2012 5 z 5

Pěkná knížka, akorát ten Dimitrij se chová divně:)

Džizetka
18.03.2012 2 z 5

Zpracování vydařené a děj mě uchvátil.

KatChiss
26.02.2012 5 z 5

Knížka opět krásná. Až na Masona :( u toho jsem vážně brečela... Konec mě mile překvapil. To jsem vážně nečekala :))

Selendra
28.11.2011 5 z 5

Tenhle díl je krása a ten konec...ten mě fakt dostal :) VA navždy :) Vážně krásná série

Venuše
25.04.2011

Tenhle díl je také vydařený, ale nelíbí se mi chování Dimitrie, který se pořád Rose vyhýbá, jakoby měla vši a bůh ví co ještě.

Vendulik
06.04.2011 5 z 5

Super kniha. Hodně me ohromil konec.

Alinore
26.01.2011 5 z 5

Opět skvělá kniha. Všechno se mi zdá skvělé (zpracování, Dimitrij atd..), ale nelíbí se mi jak dlouho je v roli Taša. Byla jsem strašně nasupená. :D Jsem se tak vžila do knížky, že jsem ji začala nenávidět a Dimitrijovi bych vrazila...Konec skvělý (až na Masona). :)

Vera.sarance
30.11.-0001 4 z 5

Tady už příběh začíná za něco stát. Je to dobré. Asi jak bude vycházet třetí díl, "Stínem políbená" tak si pujdu zastanovat před knihkupectví.