V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208328/bmid_v-ringu-208328.jpg 4 954 189

V ringu série

Stačila jediná noc, aby zapomněla na vše kromě svůdného a tajuplného boxera bojujícího v ringu. Pověst nebezpečného muže provází Remingtona Tatea v ringu i mimo něj. Jeho tělo jako skála a syrová, zvířecí moc vzbuzuje šílenství v každé ženě, na kterou se podívá. Od chvíle, kdy ale spatří Brooke Dumasovou, touží jen po ní. Cítí, že má srdce zatížené temnou minulostí stejně jako on.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Real , 2013

Bee
14.04.2015 2 z 5

Znělo to fakt dobře, když jsem četla anotaci, ale nakonec mi to připadalo jako trošku zmutovaná Krásná katastrofa, akorát beze smyslu pro humor.
Postavy jsou tu přitažené za vlasy, nejsem teda zrovna fanda sportů, takže nemám tucha, jestli to takhle fakt ve sportovním světě funguje, ale doufám, že ne. Máme tu zase svalnatýho, pokérovanýho, naprosto sexy týpka s poruchou osobnosti. U Travise Maddoxe to prostě fungovalo, ale tohle teda byl úlet. Na jejich vztahu jsem neviděla nic hezkýho, většinu času mě to otravovalo, nedávalo mi to smysl a v chování hlavních hrdinů jsem neviděla nic hezkýho.
Nemluvě o tom, jak nerealisticky autorka popsala veškeré to "sexuální napětí" - seriously, ani nevim, jak to vlastně nazvat. Celý to bylo naprosto přitažený za vlasy.

Tejezka
12.04.2015 5 z 5

Skvělý příběh, skvělé postavy...prostě skvělá kniha. Všem mohu akorát doporučit. A nyní vzhůru na pokračování...

Beerushka
05.04.2015 3 z 5

Docela dobra knizka

jitka7
28.03.2015 5 z 5

No, tak tahle knížka mě dostala... hodně se mi líbila a určitě ji znovu vytáhnu. Námět knihy byl skvělý. Remyho postava byla naprosto úžasná. Mělo to kouzlo, šmrnc. Pro mě super kniha.

Nel-ly
25.03.2015 2 z 5

Nepřijde mi nic sexy na výbušných, majetnických chlapech, kteří žárlí bez příčiny na všechno, co se hne kolem. A nenazývala bych nevyvíjející se vztah - založený na tom, že ji viděl, propadl jí, a od tý doby je jí posedlý - romatický.
Je to prakticky to samé, jako Krásná katastrofa atd.
Nenašla jsem nic, kvůli čemu bych si měla knihu pamatovat. On je boxer, děvkař, kterýho všichni milují, ale jen jedna jediná holka kolem podia je oblečená slušně a nekřičí. Tak kdo ho asi zaujme? (ale to neví, jak ona tiše vlhne...). Při čekání, kdy do toho konečně prásknou, jsem byla nedočkavá jen proto, aby to už konečně mohlo skončit. Vrcholem už je jen nesympatická hrdinka a její myšlenkové pochody na pěst (a klidně od pořádného boxera).
A už vůbec nebudu zmiňovat tu celkovou neuvěřitelnou naivitu, jejímž vrcholem je objevení se bývalé zkrachovalé existence (sestry hlavní hrdinky) na konci, kdy společně zamíříme za světlem duhy...

P.S. Ehm... a další díly jsou o tom samém páru? Jako fakt?

muchomurka
24.03.2015 4 z 5

Neměla jsem se nakouknout, jak se děj pokazí. Bylo to strhující, napínavé, romantické, ale věděla jsem, že se to pokazí a to se mi nechtělo číst. Ale když jsem to pak všechno přečetla postupně, nebylo to tak hrozné a autorka se v tom naštěstí nevyžívala.
Remyho i Brooke jsem si oblíbila. Škoda, že větší prostor nedostaly postavy Mel, Rileyho či Peta, ale i takto to mělo šmrnc a vtip a prostě vše, co se od takové příběhu čeká. Věřím, že se k této knížce budu vracet :-)

Nikidree
21.03.2015

Jedním slovem.. HRŮZA.
Každý má jiný vkus a ten můj tuto knihu nepřijal.
Upoutávka na obálce mě zaujala, vypadalo to zajímavě. Avšak když jsem to začala číst, nadšení mě postupně opouštělo. Prvních pár stránek ještě šlo, ale ten zbytek? Ne, už nikdy víc.
Nejhorší bylo chování Brooke. To její myšlení. Ale fajn, hodně knížek má takovéto postavy. Ale ona mi prostě nesedla. Přišla mi inteligentní, ale pak jsem byla nucená vše přehodnotit k tomu, že je to bl*ka.
No a Remi? Jo, ten měl problémy a podle toho se choval, ten dejme tomu šel. I když i u něj bych našla pár dost divných věcí.
Knihu jsem nedočetla, prostě to nešlo. Hrozně se tam opakovala slova, dokonce i celé věty. Nechci knihu kritizovat jen proto, že mi nesedla. Každopádně takový dojem ve mě zanechala..

Goldie
14.03.2015

Miluju tuhle knížku. Budu se k ní vracet celý zbytek života.

adelaska
04.03.2015 5 z 5

No páni ... wow.
Tak tohle se mi fakt líbilo, krásný, smutný, romantický, ... Knížka měla to, co přesně chci.
Naplno jsem ji prožívala a byl to zážitek. Velké plus jsou písně, které Remy s Brooke poslouchali. Vždy jsem si je ke čtení, nebo k přímo té "události" pustila a prožívala to ještě víc. Nejdřív jsem váhala V ringu přečíst, řekněme, že uvzdychaných románů je tu plno. Jen jsem začala a hned mě to chytlo a nešlo přestat. Tohle se mi fakt líbilo. Moc.

mmmisulka.r
23.02.2015 3 z 5

recenze: http://kniznidenicek.blogspot.cz/2015/02/recenze-v-ringu-uragan-remi-vali.html

monz
19.02.2015 3 z 5

Trochu mooc uvzdychané…
Tak trochu spoiler: Upřímně si nejsem jistá, zda má autorka skutečné zkušenosti s bipolární poruchou. Protože ačkoliv se nás snaží přesvědčit o tom, že je hrozný a zlý, pořád se chová prakticky předpisově. V téhle romantické představě vlastně snad lépe, než by se zachoval kdokoliv, kdo má „všech pět pohromadě“. Jenže to takhle bohužel povětšinou nefunguje. Dle zkušeností s touto poruchou by naprosto nevhodné a naivní přemýšlení hrdinky pravděpodobně vyústilo u člověka, který má „TAK HROZNÉ PROJEVY“ k daleko horšímu konci. Znala jsem osobně dva lidičky s touto poruchou a upřímně dobrovolně opustili tenhle svět z menších důvodů. Kdybych věděla, že půjde o tohle, možná bych si knihu nepřečetla. To jen na okraj pro přehnané romantiky…

zdenka700
31.01.2015 5 z 5

Úžasná knížka, prostě co dodat obal mluví za vše.

werdie
08.01.2015 5 z 5

Asi nejkrásnější a nejzamilovanější knížka, co jsem kdy četla...nádherný příběh, sympatičtí hrdinové, plno sexu.....nechybělo mi nic...za mě teda 10 hvězdiček!:)

red_me93
03.01.2015 4 z 5

Od knížky jsem neměla žádná velká očekávání, ale jsem mile překvapená....věčné protahování až se ''to'' stane a popisy Remyho úžasného těla bych sice tak často číst nemusela, ale jinak dobrá oddechovka. Určitě velké plus za písničky. Jsem zvědavá na další díly :)

Gabika56
30.12.2014 5 z 5

Mno... Sem baba, tyhle knížky prostě můžu, sama přiznávám, jsou to většinou příběhy totálně přes kopírák, hodně hloupoučké atd... Vím to, ale co nadělám... :D
Ale tohle patří pro mě mezi nej příběhy! Hlavně obecně části "v ringu" jsou prostě boží! Nádherně se mi to četlo, kéž by Rem pobíhal někde poblíž... :D

P.s. Taky jsem do svého playlistu dostala supr nový písničky... ;)) A dokonce "onu IRIS" si hraju na kytaru s láskou, prostě je to největší slaďárna co může být... Ale.. Uragán... Bože pomoz mi! :D

Haldasha
14.12.2014 4 z 5

Proste libilo :)

Cáťa
06.12.2014 4 z 5

Je to dobrá knížka a chvílema mě i překvapila :D

kleria
17.11.2014 3 z 5

Ze začátku jsem byla nadšená, kniha mě pohltila hned a měla jsem pořád nutkání číst dál a dál :). V polovině knihy už to nebylo takový a prostě kniha mě tak trochu přestávala bavit, i když jsem se u toho nenudila, protože kniha byla stále dost čtivá. :) Co mi na knížce vadilo nejvíc bylo to že na mě byla prostě až moc romantická, prostě některé ty scény.. ne že bych to nemohla číst, ale přišlo mi to už přehnané někdy. Možná jsem taky knížku nečetla uplně ve chvíli kdybych jí číst měla. Kdybych teď neměla to blbé období, třeba bych se na celou knihu koukala jinak, kdo ví :). Rozhodně to ale není vůbec špatná kniha. Samotný náměť knihy se mi líbil a pokud vy máte rádi tyto knihy tak vám tutu můžu jenom doporučit!! Sama se popravdě těším co přinese další díl a doufám, že bude lepší :).

Bařík12
17.11.2014 5 z 5

Rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější knížky! Doporučuji :)

Nuttelka
06.11.2014 5 z 5

Uf... teda to byl ale URAGÁN!!!! Jednoznačně patřím do fanklubu Remingtona Tata :-) Suprové čtení, děj mě pohltil od samého začátku a nechtěl pustit, bože, taková láska jako trám, to je mé gusto a Remyho monolog na konci knihy, kdy se ze všeho Brooke vyzná, áááááááách! ... takže hned se vrhám na další díl ;-) PS: Písničky jsem si samozřejmě také pustila všechny :-)