V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208328/bmid_v-ringu-208328.jpg 4 954 189

V ringu série

Stačila jediná noc, aby zapomněla na vše kromě svůdného a tajuplného boxera bojujícího v ringu. Pověst nebezpečného muže provází Remingtona Tatea v ringu i mimo něj. Jeho tělo jako skála a syrová, zvířecí moc vzbuzuje šílenství v každé ženě, na kterou se podívá. Od chvíle, kdy ale spatří Brooke Dumasovou, touží jen po ní. Cítí, že má srdce zatížené temnou minulostí stejně jako on.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Real , 2013

Maruš.D
31.03.2018 5 z 5

Celá série je jedním dechem čtivá, úžasná a prostě dokonalá!!
Na knize si nejvíce vážím přísunu nových informací o tom, co vše člověk může na tomto světě vytrpět. Remi se se svou nemocí vypořádal jako Bůh! A já ho miluju už jen pro jeho sílu.

Roma20
02.03.2018 5 z 5

Co víc napsat. 5 hvězdiček, je 5 hvězdiček. Kniha byla čtivá od začátku až dokonce. Dalo by se říct, že jsem jí přečetla na jeden nádech.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Moc se mi líbí, že autorka zapletla do knihy bipolární poruchu. Dozvíme se tak o téhle nemoci více informací. Já jsem o ní teda nikdy nic moc nevěděla, ale v téhle knize jsem se blíže dozvěděla, co ta nemoc způsobuje. Co se při tom stavu děje, jak to probíhá, co ten člověk dělá, jak se chová. Myslím, že to byl velký risk o něčem takovém psát a ještě k tomu v knize, která je... dalo by se říct erotický román. Ale autorka to zvládla na jedničku s hvězdičkou a ještě k tomu, když do toho přidala box. Myslím si, že to spolu ladí skvěle. Box a bipolární porucha.
Taky se mi líbí, že hlavní hrdinové na to hned neskočili. Všechno šlo pomalu, postupně se sbližovali, bylo to klidné. Pořádně se to rozjelo asi až od poloviny knihy. Ale v knize nechybí ani momenty překvapení. To s její sestrou, s největším nepřítelem Remingtona, nebo to s jeho rodiči, nebo to, co se stalo na konci knihy... Nečekala jsem, že by se mohlo stát tohle, že by to mohlo na konci knihy takhle být, ale teď si lepší konec představit nedokážu.
Brooke... neříkám, že byla špatná, ale nebyl to můj šálek kávy. Přišlo mi, že od začátku příběhu se chtěla s Remingtonem jenom vyspat, i když se jí divit nemůžeme, ale i tak. Jí šlo jenom o vyspání s ním. O dobrodružství, povyražení, až když jí Remington řekl, proč se s ní ještě nevyspal, tak mi přišlo, že se vzpamatovala a začala všechno brát vážně. Do té doby to bylo jenom "proč ses se mnou ještě nevyspal, pomiluj se se mnou, já se s tebou chtěla vyspat už v tom hotelu...". Prostě to člověku po nějaké době začne lézt na nervy.
A Remington... já ho prostě miluju. Přišlo mi, že jemu od začátku opravdu nešlo jenom o sex. Jasně, spal s prostitutkami, ale to dělal jenom proto, aby se ve svém záchvatu vybouřil a nedělal jiné hlouposti. Třeba nekradl, nebo aby se s někým nepral. Takže se to vlastně dá pochopit. Ale s Brooke mu jenom o sex nešlo. On se snažil, aby poznala všechny jeho démony, aby ho poznala a měla ho ráda takového jaký opravdu je, aby chtěla jeho jako Remingtona a ne jako Urgána. Ale vlastně mi ho bylo i líto. Rodina ho šoupla do blázince, vzdala se ho, neměl nikoho a sám si připadal jako cvok.

Rozinka28
19.02.2018 5 z 5

Remingtona jsem si oblíbila, Brooke mi ke konci už moc nesedla. Knihu jsem přečetla na "pár nádechů" a ráda si ji přečtu znovu, až nebudu mít chuť přemýšlet nad textem a budu si chtít užít čistě emocionálního děje.

elisa194
29.12.2017 3 z 5

Kniha se dobře čte, ale děj je nemastný neslaný, chybí nějaké napětí, zvrat.. čekala jsem něco jiného u knížky, která má tak vysoké hodnocení. Bohužel u me průměr, možná kdyby mi bylo nact, tak se mi líbí víc

mišule5
29.12.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila až na ten konec. Ze začátku mi Brooke nevadila, ale ke konci mi její citové výlevy začali opravdu lézt na nervy, až jsem je začala přeskakovat. Kvůli tomu jsem ubrala jednu hvězdičku. Jinak mě kniha bavila a určitě se pustím i do druhého dílu abych věděla jak se jejich vztah bude vyvíjet dál :-)

witchersbitch
25.12.2017 1 z 5

Ve zkratce-on je magor a ona je uplne blba.. bez deje, jen same opkaovani pocitu a popisu.. bohuzel velke zklamani..

LenysekC
11.12.2017 2 z 5

Už zase se budu zastávat chlapa, ale bože, to byla slepice...
Jinak - o bipolárce jsou i lepší knihy, i v tomhle žánru. Pustila jsem se do ní, protože jsem ji v práci měla po ruce a v počítači naběhly aktualizace. Než skončily, byla jsem ve třetině, tak už jsem ji dorazila.
Ačkoli po těchhle knížkách sahám ráda kvůli takovému tomu jiskření mezi postavami, tady toho prostě bylo moc. A pořád dokola. A ještě s neustálým kvokáním o mokrých kalhotkách a břišácích. Ou jé.

1259
29.11.2017 5 z 5

Hrozně hezký odpočinkový čtení, který zároveň ukazuje na to, že ve vztahu může být i velká překážka, ale když člověk chce, tak se dá snadno překonat.

IvankaM
26.11.2017 2 z 5

Všechny knihy od spisovatelky jsem si koupila za 79 Kč, takže si moc stěžovat nemůžu.
Námět skvělý. Strašně se mi líbí, že se spisovatelka rozhodla psát o biopolární poruše, protože přesně takhle se to dostane do hlav lidí a to je třeba.
Ale ten styl psaní? Nezlobte se, ale přijde mi, že to psala 14i letá holka na wattpadu. Ten konec mi přišel už lepší.
A božeee... Brooke si celou knihu stěžovala jak moc ho chce a jak on je nejlepší a co všechno s ní dělá se jenom na něj podívat atd. atd. A to většinou zabralo 3 stránky.
Třeba další díly budou napsané lépe.

dee95
03.11.2017 5 z 5

Od doby co jsem dočetla snad neposlouchám nic jiného než "Iris"aaaa je to skvělé holčičí čtení :)

Mark.
02.11.2017 4 z 5

Byly úseky, kdy jsem z knihy byla nadšená a úseky, které se omílaly stále dokola. Celkově byla kniha podaná čtivě a bavila jsem se.

Kakatja
05.10.2017 5 z 5

No páni, mám chuť začít sledovat box. Remington mě dostal, miluju tyhle složitý kluky. Jeho modré a černé období, to jak se to snažil udělat po svém. Miluju lidi, kteří si vytvoří vlastní pravidla a řídí se jimi - mám to stejně.
Rozhodně první 3 knihy ze série (ty o Remym) jsou super. Grey a Kenna mi moc k srdci nepřirostli.
Čtivé, vtipné, dobrý nápad se seznamem písní.

jani.ruzicko
03.09.2017 5 z 5

ať si říká kdo chce, co chce... mě se to teda líbilo =) fakt dobře se mi příběh četl, čekala jsem na konec a těším se na další díly... =)

Evule114
29.08.2017 5 z 5

Prostě skvělé, četla jsem knihu jedním dechem. Už jsem u třetího dílu :-) a hltám každou stránku :-)

ardeas
27.05.2017

Nečítala som ju celú, ale popri tretej knihe ako rozšírenie pohľadu, no čo som zbežne videla, nemôžem povedať, že je to nejako dobre napísané. Dala by som to tak za 2 hviezdy...

dyger
14.04.2017 5 z 5

Ze začátku se mi kniha četla těžce, ale po první kapitole jsem se do toho začetla a nemohla jsem jí nějak odložit. Mám doma všechny díly a už teď se na ně moc těším, až si je přečtu.

ElenRiannon
12.04.2017

Příběh takřka žádný a podle mě špatně napsaný. Se stejným materiálem, ale jiným autorem, by se z toho dalo vytřískat více. Štvalo mě, že hlavní hrdinka pořád opakuje ta samá slova dokola, stejné fráze, nepravděpodobný příběh, u kterého nenadejde ani jedna překvapivá situace. Chyběla mi tam nějaká hloubka postav, rozhodně jsem nesoucítila ani s jedním, i když oba dva měli své problémy. Možná na tom další díly budou jinak, ale teď to nebudu zkoušet.

Tess.dd
05.04.2017

Je to jedna z nejlepších trilogiích, které jsem četla. Čtu jí po několikáté a bych mohla pořád dokola. Remyho jsem si zamilovala jak nejvice to šlo. Tahle kniha píše o tom co se může doopravdy stát v životě. Že všechno není dokonalé. Někteří si stěžují, že je tam moc sexu, ale když je to ženský román, tak co čekáte?!
Zasmála jsem se i si docela zabrečela. Je to úžasná kniha a za sebe rozhodně doporučuji.

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

(SPOILER) Občas mě některé komentáře fakt zaráží... ,,Zapletka nebyla žádná,, ,,Byla taková a maková,, ,,Moc sexu,, .... Já teda nevím ale když šahám po serii která je určena pro ženy a je řazena jako román,kde je častý sex a 4 stránkové vyprávění o něm,tak asi těžko můžu očekávat zapletky,, typu detektivek ne???!!! Za mě celou serii od prvního dílu V Ringu až po dil Ve Víru Rocku doporučuji. Za mě tam totiž ,,zápletky,, byli.... Remy toho nešlo si nezamilovat ať už v černi nebo v modři.... Greyson ala ,,drsny,, hoch no pani ktera by ho nechtěla a Mckenn,tohk jsem si postupem času taky oblíbila...

Co se týče Brooke tak tam jsem si občas trhala vlasy a říkala si prooooooč ale zase se s Remym doplňovali a on byl pro ni ten princ na černém koni ;) Jinak hned na uvod knihy v undergroundu si jí všimne když ona sedí někde bůh ví kde :D Ale tak Remy má prostě dobrý oko a asi s osvícenýho ringu vidí i do poslední řady :D...

Melanie to byla takova sladká naivka,než jí všechno došlo už jsem věděla v jakym průšvihu bude příště :D ale jako kamošku bych ji brala ;) :D

Pandora noooo to byla uzavřená skříňka.... Byla to jediná holka díky který mi v celý serii ukápla slza ;)

Za celou serii davám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.... Takže těm kdo tam maji malo ,,zápletek,, :D a nemělo to pro ně ,,děj,, a bylo tam ,,mooooc,, sexu by měla autorka říct jen jedno ,,SORRY JAKO,, :D