V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2507 759

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Doubravka1975
11.07.2018 5 z 5

B. A. Paris si mě získala už knížkou Za zavřenými dveřmi. Knížka je čtivá a napínavá už od začátku i když jsem docela brzy tušila kdo za tím vším stojí, konec byl stejně překvapení. Těším se na další její knihu Bring me back, která se překládá do češtiny....

nicole1990
11.07.2018 5 z 5

Napinavy pribeh nemohla jsem se odtrhnout... Pribeh plny zvratu. Vubec bych takove rozuzleni necekala. I kdyz jsem tak nejak tusila kdo za tim stoji.

JaKa1974
10.07.2018 5 z 5

Další skvělá kniha od autorky. Napínavý příběh, od kterého se nemůžete odtrhnout...

marli58
10.07.2018 4 z 5

Velmi dobře se čte, konec má spád a samozřejmě překvapivé rozuzlení. Doporučuji.

hey123
09.07.2018 3 z 5

První kniha se mi líbila víc. Do této knihy jsem nebyla až tak moc "zažraná". Téma bylo zajímavé, konec neočekávaný. Ale bohužel jsem se od knihy nemohla odtrhnout až v závěru. Kniha ale určitě stojí za přečtení

Janča089
09.07.2018 4 z 5

Námět této knihy pro mě nebyl originální, hodně mi připomínal knihu od Joy Fielding: Jane utíká. Už proto nedokážu dát plný počet hvězdiček. Také proto, že mi nepřijde zcela uvěřitelné, že by po sobě pachatel (nechci prozrazovat konkrétně) takto nechával důkazy. Čtení jsem si ale užila a konec pro mě byl vyřešený překvapivě! Doporučuji.

radka8970
08.07.2018 4 z 5

V pasti lží - B. A. Paris
Hlavní hrdince Cass se stane něco, když jede v noci domů, a to jí otočí život naruby. Jenže co se doopravdy přihodilo a co se začíná dít s Cass? Začíná bláznit? Rozpadá se jí život pod rukama?
V pasti lží je skvělý psychologický thriller. Není to sice super příběh nebo originální námět, ale přesto se čte dobře a rychle. Musím přiznat, že tato kniha byla slabší než autorčina prvotina Za zavřenými dveřmi. Cass mi chvílemi lezla na nervy svými hysterickými výjevy a konec se dal snadno uhádnout. Nebylo tam až moc postav, tak se konec knihy dal snadno předvídat.

márčina
06.07.2018 5 z 5

Skvělá knížka!
Ze začátku mi to teda přišlo moc táhlý a stejný, ale všechno má svůj důvod a já dočetla jedním dechem. Fakt super! :)

Enxinka
05.07.2018 5 z 5

Tak tohle byla fakt husta jizda. Smutny je, ze lidsky strach se da opravdu vyuzit jakkoliv, staci cloveka jen trochu znat a nahravat mu temi “spravnymi” signaly. Potom uz staci si s clovekem jen hrat. Pri nedostatku vlastni sily potrebujeme jen nahodu ve svuj prospech. I kdyz.. cemu vlastne verime?

Peace
05.07.2018 4 z 5

"Nemůžu. Dobře víš, že žádné takové slovo neexistuje."

Další solidní jízda autorky, kterou jsem si užila. Nejdříve jsem měla trošku problém s hlavní hrdinkou, která mi přišla lehce vystrašitelná a celkově dost submisivní, ale postupem do sebe začalo vše zapadat a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Za mě hodně dobrý!

okeey
05.07.2018 5 z 5

Tak tohle bylo skvělý! Za zavřenými dveřmi bylo teda asi větší psycho, každopádně tady mě totálně rozsekal konec, čekala jsem všechno, ale tohle teda ne. Skvěle, do detailu promyšlený příběh, čtený se zatajeným dechem.

FillaSFC
04.07.2018 5 z 5

Wow! Přečetl jsem za poslední rok hodně dobrých knih, když se mě ale někdo zeptal, co si přečíst, doporučoval jsem Za zavřenými dveřmi. I proto jsem byl nadšený, když vydala autorka novou knihu.

Ta se mi už od začátku velmi líbila, i když jsem si v duchu říkal, že je přeci jen o trochu slabší než ta první. A pak se to stalo. Chtěl jsem si někdy v půlce přečíst pár stránek a skončil jsem až na té poslední :D Příběh dostal takový spád – pro mě absolutně nečekaný – že jsem se zase po čase od čtení nemohl odtrhnout.

Jedním slovem PARÁDA.

lukozminova
04.07.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek co jsem četla. Pro mě naprostá bomba...

rodak
04.07.2018 3 z 5

Určitě existují lepší thrillery třeba V úkrytu , Pokrevní sestra atd.Prijde mi to takové trochu naivní a bez napětí., stejně jako Za zavřenými dveřmi.

pandabear
02.07.2018

absolutně skvělá knížka, moc moc moc doporučuji!

sabca
01.07.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila a posledních 150 stránek jsem přečetla na jeden zátah. Jak tu psala Orinka3, že pachatele poznala hned na začátku, tak to já ani náhodou, proto jsem musela číst s nakonec jsem byla překvapena, kdo za tím vším stál. Máte-li rádi napětí, doporučuji.

kackahracka
30.06.2018 3 z 5

Jéé, a já se tak těšila. Prvních pár stránek bylo dokonalých. Hodně mi to připomnělo Svědkyně ohně, nebo Všude kolem černý les, kdy jste už tou první kapitolou dokonale ochromení a nepřejete si nic jiného, než číst dál a dál. Jenže, tenhle příběh vypráví neskutečně nesympatická blbka, která vám nedá nejmenší šanci se s ní ztotožnit, nebo jí aspoň pochopit. Většinu knížky se jen vyděšeně chytá za hlavu, jak to s ní jde z kopce, všem okolo vnucuje své představy padlé na hlavu, reálné hrozby (tiché telefonáty,objednané zboží) řeší tím, že se plácá po rameni, jak je schopná to ignorovat. Nepodniká vůbec nic(zapiš si tu schůzku, pořiď si diář,dělej něco, ne?), jen se lituje. Nefandila jsem jí ani trochu, jen jsem si přála, ať už jí ten vrah oddělá, než stihne naklást vajíčka. Jo a když jsme u vraha i kostry příběhu, bylo to tak průhledné, že jsem na to po pár kapitolách přišla i já. A to mě asi naštvalo nejvíc. Dva a půl hvězdy za sloh a skvělý rozjezd.

Barbanka
29.06.2018 5 z 5

Autorka píše velmi čtivě. Děj je napínavý a nenechá vás knihu odložit. Každopádně její kniha Za zavřenými dveřmi, se mi líbila o trošku víc :)

kate333
29.06.2018 4 z 5

První díl se mi líbil víc, ale nemůžu říct, že by se mi tento nelíbil. V některých opakujících situacích mě hl. hrdinka přišla chvílema až ukňouraná. Ale na druhou stranu jsem si ke knížce sedla a nepřestala jsem číst, dokud jsem ji nepřečetla a to jen tak u nějaké knížky nemám. Dávám 4*

kalinkacz
25.06.2018 5 z 5

Na to, že jsem tento žánr ještě nedávno moc nemusela a teď ho mám tolik ráda, je to fakt posun... B. A. Paris prostě umí a v této knize dokázala, že její prvotina nebyla jen nějakou výjimkou, ale že opravdu umí... Navíc už jsem četla její novou knihu v angličtině a je to to nejlepší, co jsem v rámci tohoto žánru kdy četla... A ano, chci víc, chci další!