V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2522 2522

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

SabinQa10
16.06.2018 3 z 5

Začátek knihy mě nezaujal, nutila jsem se k docteni, hrdinka působí jako sebestredny uknouranek a je až protivna. Na druhou stranu konec byl velmi dobrý, zaujal mě a bylo to něco, co mě hned nenapadlo. Knihu řadím k průměrným a znovu asi nebudu mít potřebu si ji přečíst.

EricNor
16.06.2018 3 z 5

B. A. Paris je asi magor. Stejne jako jeji hrdinky. Hrdinka v prvni knize byla opravdu divna, tady je zase mimonka. Nastesti je to kratke a cte se to docela dobre. A jinak to vlastne ani dopadnout nemohlo.

kristyna7259
14.06.2018 5 z 5

Líbilo se mi, že narozdíl od klasických psychotrillerů z rodinného prostředí nešlo o fyzické násilí. Bylo to nápadité a dechberoucí.

lee5747
14.06.2018 5 z 5

Líbí se mi styl psaní autorky. Kniha se četla skoro sama, jedním dechem. Konec byl pro mě dost překvapivý, což je za mě velké plus. Můžu ji doporučit všem milovníkům thrilleru a těším se na další dílo. :)

Šmoulinka1980
14.06.2018 5 z 5

Já hodnotím plným počtem hvězdiček, protože mě kniha hodně bavila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. A asi by ze mě byl dost špatný detektiv, protože jsem až do konce knihy netušila, kdo v tom všem má prsty ;-). O to víc rychleji jsem obracela stránky a odkládala spánek. Takže za mě - skvělý námět, skvěle popsané psychické rozpoložení postav, skvěle dávkováno napětí - zkrátka knihu určitě doporučuji!

P4vlin4
14.06.2018 5 z 5

Ze začátku mě hlavní hrdinka rozčilovala a konec mohl být víc rozepsaný, ale celkově se kniha četla skvěle, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Za mě určitě 5*

Welinie
13.06.2018 3 z 5

Kniha mě víceméně bavila, ale ten utahaný začátek a urychlený konec byl spíš na škodu. I když myšlenka dobrá i celková zápletka, která mi byla tak trochu jasná, hned od začátku. V příští knize bych ocenila víc napětí, pokud chce autorka pokračovat v tomto žánru. Její první byla o poznání lepší.

Hannik
11.06.2018 4 z 5

Na knížku jsem se velmi těšila, ale musím říct, že jsem byla z poloviny na rozpacích. Knížka byla dost na jedno brdo a docela trvalo, než se začala rozvíjet. Naštěstí konec mile překvapil, takže za mě palec nahoru. Navíc se knížka velmi dobře četla.

Liggy
11.06.2018 2 z 5

Podobné jako Dívka ve vlaku.
V první polovině knihy mi hrdinka byla vyloženě protivná. Nevyrovnaná hysterka a divila jsem se, že s ní její muž ještě nevyrazil dveře. Od druhé třetiny to začalo mít trochu spád a závěr byl zajímavý. Nicméně z knihy mám rozporuplné pociity.

Urbana
11.06.2018 4 z 5

Kniha se mně dobře četla, ale na prvotinu "Za zavřenými dveřmi" prostě nemá .... proto 4*, čekala jsem opět strhující příběh, ale ten se nekonal, za přečtení, ale určitě stojí.

Zlatovláska
11.06.2018 4 z 5

Kniha Za zavřenými dveřmi byla pro mě "jedna velká pecka", a proto jsem automaticky a ráda sáhla i po tomto titulu...
Kniha se mi líbila od samého začátku..., opět se velmi rychle četla a konec byl pro mě nečekaný a překvapivý, což vždy oceňuji. Oproti prvotině však pro mě spíše oddechové čtení.
Titul doporučuji k přečtení všem a hodnotím na čtyři hvězdičky. :-)

zuzana2599
10.06.2018 5 z 5

Jedinečný thriller, který mně zamotal hlavu a donutil přemýšlet... Nejen o Cass, ale i o své rodině, o svých přátelích. Zklamání a přetvářka nás provází životem, stejně jako radost a láska.
Na tuto knihu jsem se dlouho těšila a nezklamala mě. Je to příběh, který se těžko odkládá a kde napětí stoupá každou přečtenou stránkou. Radost číst !
Milá paní B.A. Paris, pište prosím rychleji, čtenáři čekají :-)

Marekh
09.06.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a jako důkazem je to, že jsem ji přečetl za jeden den.

Kniha vyvolala ve mě napětí, bylo mi líto Casse, čím vším si musela procházet. Závěr knihy byl pro mě zdrcující.

Zasmál jsem se jedné události, kdy místo objednaného zboží přišlo úplně něco jiného - místo zahradního domku přišel kočárek. Nevím proč, ale moc mě to rozesmálo a následně nedorozumění, která vzniklo. :)

verunkanet66
09.06.2018

Kde jsem to jen už četla...??? Silně mi to připomíná Dívku ve vlaku. Neurazí, nenadchne, oddychovka, kterou rozlousknete sami

HaHa11
09.06.2018 3 z 5

Sbalte si deku, plavky, krém na opalování, sluneční brýle a tuhle knížku. A nebojte se, že se spálíte - zase tak napínavé to není, takže čtení s přehledem proložíte sportovní aktivitou nebo návštěvou blízkého kiosku. Přečtete za pár odpolední a vlastně budete rádi, že se všech těch vesměs dost nesympatických a pošahaných hrdinů zbavíte. A potom knížku věnujte třeba plavčíkovi - vracet se k ní rozhodně nezatoužíte. Dala bych za dvě a půl, ale když je to léto .....tak (hodně!) slabé tři hvězdy.

adevis
08.06.2018 5 z 5

Tak ovšem toto nemělo chybu!! Po předchozí knize nepřišlo absolutně žádné zklamání. I přesto, že mi čtení díky narození miminka trvalo trošku déle, kniha mě bavila od začátku do konce a určitě ji pošlu dál se skvělým doporučením :)

lenka.g
08.06.2018 3 z 5

První kniha se mi líbila dost, tahle bohužel té první nesahá ani po kotníky. Mám přesně stejný dojem, jako polovina čtenářů pode mnou: předvídatelné, zbytečně natahované, hlavní hrdinka ne moc sympatická hysterka...
Na druhou stranu rozumím poměrně vysokému hodnocení: knížka se snadno čte, jestli přeskočíte dvě stránky si ani nevšimnete, není potřeba se nad čtením nějak zamýšlet.
Takže konečný verdikt: jako nenáročná oddychovka k vodě V pasti lží obstojí.

ailleen
07.06.2018 2 z 5

Nechápu komentáře zde. Většinu času, tedy dvě stě stránek je kniha o ničem. Já trpěla nudným dějem opakujícím se stále dokola bez jakékoli gradace. Těch posledních pár stránek, kde se ukáže předvídatelná pointa to nezachrání. První kniha čtivá, tato ztráta času.

Gabetka
07.06.2018 4 z 5

Kniha se opravdu dobře četla, hned od začátku vtáhla do děje. Vzhledem k počtu postav nebylo tak těžké domyslet si, co, kdo a proč, ale přiznávám, že i tak mě závěr dokázal překvapit. Příjemně čtivá jednohubka.

Arsi
06.06.2018 5 z 5

Kniha se četla sama. Ta paranoia mě tak dostala, že jsem přemýšlela, na co všechno jsem zapomněla. Úplně mě to vtáhlo. Hlavně v druhé polovině knihy se to pěkně rozjelo.