Úspěšná smolařka

Úspěšná smolařka

Lizzie Nichols má problém. Nejde o to, že by v nejmenším netušila, co si počít se životem, anebo že peníze určené na nájemné roztomilého bytečku na Manhattanu právě utratila za letenku do Londýna, kde hodlá navštívit svého dávného přítele Andrewa K čemu je plánovat si budoucnost, když to udělala zase? Víte, Lizzie totiž neudrží jazyk za zuby. Nejde o to, že na sebe prozradí kdeco. Ona totiž vybrebentí úplně všechno! Hrozí ji, že zničí vše, včetně šance najít si opravdovou lásku Musí se pokusit udržet jazyk za zuby, aby zachránila, co se dá. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/4719/uspesna-smolarka-4719.jpg 3.8143

Lizzie Nicholsová (1.)

Queen of Babble (2006)

Vydáno:, BB art

Shui-Xian

Nemám nic proti odpočinkovým románům -ráda je čtu, když chci něco "zhltnout" během krátké doby, nebo proložit čtení hutnějších knih- ale tohle by byla intelektuální dovolená i pro retardovaného lenochoda. Meg Cabot přitom není špatná autorka: kam se poděl její důvtip během psaní téhle série, je mi záhadou.
Ze série mi přijde nejpovedenější druhý díl, kdy se Lizzie rozjíždí ve své profesi. Jmenovitě za ten nápad s přešíváním svatebních šatů dávám hvězdičku - to je atraktivní, svěží námět. Víc chválit nemůžu.

jajaza

Mám ráda pohádky a toto je jedna z nich. Výborná četba třeba na dovolenou.

SBH
10.03.2016

Miluji romantiku, jsem fanynka M. Cabot. V této knize zklamalo obojí. První třetinu jsem se neuvěřitelně trápila, absolutní propad zachránila cesta vlakem, konec ale opět "ujel". Hrdinčino IQ by sneslo srovnání s automatickou pračkou. Postrádala jsem vtipné hlášky. Nejsem si jistá, zda bych knihu doporučila, pokud byste ztroskotali na pustém ostrově a tohle bylo jediné čtivo, které se zachránilo. Bída.

Lamička
19.08.2015

Pohodová oddychovka, přesně jak už tady bylo zmíněno, člověk u téhle knížky nemusí přemýšlet a to je někdy fajn :) Lizzie mě ze začátku strašně rozčilovala, ale celkově se mi knížka líbila a příběh byl pěkný.

Charmedka
22.02.2015

Kniha je oddechová, nemusíte u ní přemýšlet, což je fajn. Čte se poměrně dobře a rychle, kapitoly odsejpají a není problém knihu přečíst během pár dní. Jen ta Lizzie mi prostě moc nesedí.

vaili
20.01.2015

Začátek katastrofa jsem měla chuť tu knihu zahodit....bože ty řeči a navíc mi přišla úplně blbá :) ale nakonec se z ní vyklubala celkem fajn kniha :)

aduska9561
09.11.2014

Vcelku pěkná kniha, musím přiznat, že jsem tam našla situace, ve kterých jsem viděla sama sebe :) Rozhodně doporučuji přečíst :)

Lennji
24.09.2014

Šlo to..Lizzie bych ale ve většině případů zabila..byla tak hloupoučká a naivní..psáno sice s humorem,ale mě to rozčilovalo..

PriMula
16.07.2014

Naprosto chaotický začátek a myslím že by se to bez toho přehnaného konce taky obešlo (SPOILER: myslíl to na tom sudu). Jinak kniha nebyla špatná ale díky nepřehlednému začátku a moh 'hrr' konci dávám 3,5 hvězdiček.

azeret92
01.05.2014

Tato knížka se mi velice líbila. Jsou tam komické situace. Chystám si přečíst ostatní 2 díly.

Knihomolka Rů
27.11.2013

Tato kniha se mi moc líbila a často mě opravdu pobavila :D příjemné čtení :)

Jane87
04.10.2013

Skvělá a vtipná knížka... K odpočinku jako dělaná...

Milla
22.09.2013

První část knihy, kdy Lizzie jede do Londýna za Andrewem a pak s ním nějakou dobu tráví čas v Londýně, mě úplně nenadchla. Asi kvůli Andrewovi.
Zato když se pak dostane do Francie na zámek Mirak, za svou kamarádkou Shari a jejím přítelem Chazem, to už je úplně o něčem jiném. To se mi četlo jedna báseň. Krásná knížka. Doporučuji.

Alisce
08.07.2013

Skvělá knížka, která mě dost pobavila. V hlavní hrdince jsem se totiž často viděla. :D Luke mi byl sympatický. Příjemné čtení například na léto.

Es.
27.05.2013

skvělá knížka, dost jsem se u ní pobavila :-))

siminka
26.01.2013

Skvela knizka!! Dobre se mi cetlo...

bookcase
01.02.2012

Lizzie, která ráda kecá. Ale dobře se ty její historky čtou :)

Honey0105
27.04.2011

Tuhle knihu jsem dlouhou dobu chtěla. Líbil se mi obal a jméno autorky jsem také již někde zaslechla. Nakonec jsem ji dostala k narozkám od mamky. Když jsem se pustila do čtení, tak po dvou dnech jsem měla dočteno a byla jsem opravdu nadšená! Normálně takovéhle slaďárny moc nečtu a vlastně se jim spíš vyhýbám, tady jsem ale udělala vyjímku. Přečetla jsem to jedním dechem a měla jsem chuť číst znovu.
Hodně mě nadchlo prostředí! Francie mě sice moc neláká, ale jak to tam bylo vše vylíčeno, to se musí líbit každému! A naívc mi byl velice sympatický i Luke..
Když jsem zjistila, že mají být i další díly, tak jsem se opravdu moc těšila, ale musím se přiznat, že by mi nakonec stačil pouze ten jeden! Řekla bych, že ty ostatní trochu zkazily kouzlo toho prvního dílu. Dalo se to také číst, ale.. Už to nebylo ono.
Hodnotím trochu s odstupem času (něco přes rok). Vím, že jsem byla nadšená a stále na knížku vzpomínám. V budoucnu si jí určitě ještě někdy přečtu. Jak takový ty slaďárny nemám ráda, tak tohle je opravdu vyjímkou!