Velké problémy v Malém Vietnamu

Velké problémy v Malém Vietnamu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244249/bmid_velke-problemy-v-malem-vietnamu-lVo-244249.jpg 4 764 126

Tomáš Kosek série

Volné pokračování knihy Příliš dlouhá swingers party. Tomáš Kosek má problém. Velký problém. Někdo unesl dceru českého premiéra a stopy vedou k prastaré sektě, která to s magií myslí nejen smrtelně vážně, ale hlavně s ní opravdu umí zacházet. Navíc se pohádal se svou holkou a ta se vrátila zpět k prostituci. Mohlo by to být ještě horší? Jistě, ještě je tu to proroctví o konci světa. Jak jinak? Vždycky je tu nějaké proroctví. Jenže tohle, zdá se, není úplně vycucané z prstu.... celý text

QEDS
05.08.2016 5 z 5

Další skvělá kniha od Kotlety. Kotleta naštěstí do knihy vecpal plno super hlášek, u kterých se člověk nejdříve zasměje a po přečtení knihy si musí říct, že Kotleta utekl z nějakého ústavu jinak to není možné. A tak to má být, tak to sedí přesně na Kotletu. Za mě jako velkého fanouška doporučuji přečíst.

pobijecmuch
05.08.2016 4 z 5

Kniha mně vcelku pobavila, leč nejvyšší hodnocení tentokrát nedám. Kniha měla vyjít, již před půl rokem a čekal jsem tedy od Františka něco hodně strhujícího. Děj není špatný, hlášky opět zábavné, ale přesto jsem měl dojem, že s některými nápady jsem se v jiných knihách Kotlety už setkal. Tak snad příště se Fanda polepší.

dpxcz
02.08.2016 4 z 5

Kniha je čtivá, jako snad vše, co jsem od Kotlety četl. Příliš dlouhá swingers party, na kterou tato kniha navazuje, mě bavila daleko více, kde bylo více samostatných příběhů. Zde by určitě slušelo buď zkrátit nebo více propracovat.
Každopádně jsem si knihu rád přečetl a krásně se u ní odreagoval.

Brace
01.08.2016 2 z 5

Tak to já naopak budu stát na druhé straně barikády, kniha pro mě byla strašná patlanina. Už Příliš dlouhá swingers party nebyla žádná hitparáda, ale jelikož se jednalo o povídky, vaši pozornost dokázat udržely. Kdežto zde jasně knize podkopává nohy fakt, že se jedná o samostatný román. Příběh kterému by spíše slušela také povídka, je strašně rozháraný, uměle protahovaný a v neposlední řadě řídký jako náplň kojencových plínek (vidíte, hláškovat není složité:-)). Vím, že se pan Kotleta nesnaží o umění a s tímto vědomím jeho knihy čtu, ale tentokrát už to bylo příliš. Autorovi jasně splývají asijské národy, protože plácá dohromady číňany, vietnamce, japonská bojová umění, apod. To určitě nebyl šťastný tah, mohl si vystačit s čínskými padouchy a bylo by to. Takže můj verdikt: románovou postavu pana Koska už číst nepotřebuju. Naopak aspoň obálka připravovaného nového románu SPAD láká k přečtení, takže František Kotleta dostane další šanci. Doufejme, že se s ní popasuje lépe.

Caporegime
01.08.2016 4 z 5

Naprosto souhlasím s komentářem pode mnou.... Kotletič zraje jako vino a v mích očích je to jeho prozatím nejlepsi kniha hlaška strídá hlášku sarkamus pana Koska je naprosto užasný hned první scená v bordelu, že na rozstrílenou kurvu nebudou mít ceník no proste.... akorát mě mrzí konec myslel jsem, ze to dopadne o něco lépé snad se dočkáme někdy pokračování MR. Koska PS díky Franto zasmál jsme se několikrat opravdu od srdce

furunkl
01.08.2016 5 z 5

Krásná práce. Pro mne nejlepší autorova kniha. Kotleta zraje jako víno. Krvavé, politicky nekorektní, sexuálně explicitní víno. Touto knihou se definitivně dostal do první ligy českých akčních masakrálů. Báječná jízda opět potěší znalce pražských reálií. Prostě křižovatkou U Anděla budu už navždy procházet velmi obezřetně. Pro lepší vychutnání díla je lepší přečíst nejdříve Příliš dlouhou swingersparty.