Velké problémy v Malém Vietnamu

Velké problémy v Malém Vietnamu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244249/bmid_velke-problemy-v-malem-vietnamu-lVo-244249.jpg 4 764 126

Tomáš Kosek série

Volné pokračování knihy Příliš dlouhá swingers party. Tomáš Kosek má problém. Velký problém. Někdo unesl dceru českého premiéra a stopy vedou k prastaré sektě, která to s magií myslí nejen smrtelně vážně, ale hlavně s ní opravdu umí zacházet. Navíc se pohádal se svou holkou a ta se vrátila zpět k prostituci. Mohlo by to být ještě horší? Jistě, ještě je tu to proroctví o konci světa. Jak jinak? Vždycky je tu nějaké proroctví. Jenže tohle, zdá se, není úplně vycucané z prstu.... celý text

Michaeles
29.01.2021 5 z 5

Sex, násilí, vraždy, vraždy, jatka a magie. Jednoduché, úžasné čtení na pobavení. Konečně jsem našel autora, který mi úplně sedl.

Selve
29.12.2020 5 z 5

Tato kniha mne bavila snad ještě více, jak první díl. Opět skvělá kniha, zajímavý příběh a charismatické postavy. Takové super oddechové čtení.

mirabl
31.10.2020 2 z 5

(audiokniha). Pokud jsem u Příliš dlouhé swingers párty doslova hýkal nadšením, tak tady jsem s bolestí v srdci zaznamenal jen velké zklamání ... a masakrální ubíjející nudu během nekonečné eliminace (ne)mrtvých. Zdá se, že mistrovi jaxi došla inspirace a nápady, takže pár kouzelných mečů tu dějovou bídu (se spoustou zbytečné brutality) už zachránit nedokázalo.

TERRORDROME
03.08.2020 4 z 5

Toto je vôbec po prvý krát, keď som fakt že sú Kotletovky stále o tom istom začal vnímať už trochu negatívne. On samozrejme nemá žiaden problém napísať béčkovú hstorku plnú akcie a sexu, nahádzať na hrdinu hromadu hnoja a nechať ho chrliac hlášky presekávať sa džungľou nepriateľov. To všetko tu máme, akurát tentoraz chýbali nejaké originálne rozoznávacie prvky ktoré by robili knihu zapamätateľnou a zo sebezbesilejšieho virvaru sa postupne stáva rutina. V minulom diely som oceňoval organické spojenie sexu a démonológie, tu proste záporáci pasúci po vzkriesení nejakého ázijského bambusového strašidla čo má spôsobiť koniec sveta len vypustia hromadu zombíkov a hrdinovia pomedzi robením "ratatatata" v duchu tej horšej Kotletovskej tradície rúbania dreva šukajú kedy a kde sa im zachce, vrátane chvíle keď sú unesení a zavretí v kufri auta. To že sa to tam každou ďalšou stranou stále viac melie, búcha, seká a fuckuje je moc fajn a niektoré pasáže boli priam epické ( také sekanie tanku na kusy magickým mečom nie je na zahodenie ), ale nič z toho nemohlo v konečnom dôsledku úplne zamaskovať celkovú nenápaditosť tohto kávomlynčeka. Teda okrem toho ako si Kotleta so šialeným úškľabom otiera hubu o hnusných číňancov, vlastne sa divím že Čína ešte nevyhlásila Českej republike vojnu za hanobenie ich národa, hehe to sa mi páčilo! Plus tretina celého textu je po neobvyklom fakte že hrdina bol v minulom diely nefajčiar zasa raz o tom ako si pripaľuje jednu za druhou a keď si práve nepripaľuje ta aspoň sníva o tom že si musí zapáliť. Takže štandardne zábavný a túrujúci Kotleta so všetkým čo k tomu patrí, ale mám pocit že sa asi míňajú nápady.

duben
31.07.2020 5 z 5

Bavil jsem se ještě víc než při štení příliš dlouhé swingers párty. Pozor spoiler: Kotleta zachází s původně hlavními hrdiny podobně nemilosrdně jak Kulhánek. Sice je nenechá pochcípat, ale udělá z nich nejdrsnější záporáky. Pořádná akce protkaná sexem a apokalypsou stojí rozhodně za přečtení. Po delší době jsem se zase nemohl odrthnout od knížky, dokud ji nedočtu.

MichalPuchovsky
01.06.2020 5 z 5

Veľmi ma bavil spôsob, akým Kotleta posplietal apokalypsu ako z Biblie (či presnejšie Ázie) s kulhánkovskou akciou. Iné ako poviedky, ale rovnako výživné.

Arkagas
27.05.2020 4 z 5

Další “kotletovka”, kde sledujeme pátrání po unesené dceři premiéra, jednu hodně divnou čínskou velvyslankyni, ze které přímo smrdí magie a démony, kteří jsou sakra odolní. Typický porno, krvavý nářez, kde se fantazii meze nekladou a u kterého si skvěle odpočinete, i se pobavíte. Humor FK je prostě bezkonkurenční.. aneb:” při usekávání hlav taškou na kolečkách v tramvaji číslo ...., při kterém se démon otáčel jako kardinál Richelieu...” prostě další typická kotletovka přečtená všeho všudy asi za 3,5 hodiny, u které jsem se zasmála a vypustila svět kolem sebe.

n.ezn.amy
23.05.2020 5 z 5

Volné pokračování knihy Příliš dlouhé swingersparty. Tentokrát nepsané formou jednotlivých povídek, ale komplet celý příběh, kdy Tomáš Kosek pátrá po unesených dcerách různých ministrů a současně je po Praze pronásledován démony, nemrtvými a čínskou tajnou službou. Líbí se mi příběh, který je totálně nadsazený a mírně úlítlý, kdy člověk se baví jen akcí a hlavně humornými hláškami, kterými se kniha jen hemží. Osobně se mi více líbil první díl, ale to nijak nesnižuje kvalitu druhého dílu.

OSTROVID
17.02.2020 4 z 5

Akce výborná, má to spád a čte se to samo, jen těch palců v řitních otvorech tam mohlo být méně...

JaninaCZ
04.01.2020 4 z 5

Moje první setkání s Kotletou a dostala jsem přesně to, co jsem o tom slyšela a tedy i čekala, spoustu krve, vnitřností, akce, sexu atd. Zábavné čtení, rozhodně sáhnu i po dalších knížkách.

lakyh
31.12.2019 4 z 5

o malinko méně zajímavé než Příliš dlouhá SW party, ale pořád je to ten skvělý styl s humorem, sexem a magií popsaný tak reálně a na skutečných místech v Praze, že prostě žasnu. Skvělý relax, protože čtivost je skutečně extrémní a tentokrát delší příběh než v prvním případě.

Claudius
15.12.2019 3 z 5

Přestože mám knížky pana Kotlety poměrně v oblibě, v této knize je zatím asi nejvíce zřetelné, že je to pořád to samé. Osvěžující povídkový styl Swingers party je tady bohužel nahrazen souvislým příběhem, který je zase o dalším týpkovi, který kosí nadpřirozené svinstvo. Tentokrát bohužel není on sám nadpřirozený nebo jinak vylepšený (kromě sem tam nějaké magie), takže to nemá tu originalitu předchozích knih. Finále je ucházející, ale než se do něj Kosek dohrabe, je to někdy zbytečně jednotvárné a člověk má často pocit, že tohle už četl.

martin3554
04.11.2019 4 z 5

Zdařilé pokračování předchozího dílu.

LuCc1211
21.08.2019 5 z 5

Krev, vnitřnosti a kulky létají vzduchem. Moje první kniha od tohoto spisovatele. Dostala jsme ji jako dárek k Pevnosti. Po zjištění, že to je vlastně druhý pan Kulhánek, byla pro mne jasná volba. Kniha je čtivá. Prostě zase jeden velký úlet. :D

Veru.Viti
16.08.2019 5 z 5

Tak ale tohle mě opravdu bavilo. Není nic, co by téhle knize chybělo. A ani nic zbytečně nepřebývá. Je to prostě parádička. Některé hlody mě bavily natolik, že jsem se přistihla, že se směji nahlas. Tenhle díl se povedl na plný počet bez vteřiny přemýšlení. Určitě po dočtení této série ještě sáhnu po něčem dalším. Protože František Kotleta prostě umí.

lassse
18.07.2019 4 z 5

Sexu méně než v předchozím díle, ale nářezu tam je pořád dost. Kosek i Kotleta mě pořád baví.

VeronikaKrake
11.07.2019 5 z 5

Prostě Kotleta. Skvělý jako vždy. Hodně sexu, akce a zábavy. No a taky sprostý slova. Jo a sem tam nějakej ten démon.

stanislav0373
28.06.2019 4 z 5

U této knihy mě potěšil jeden jednolitý příběh, který měl spád, napětí i akci...Ale jelikož jsem jej četl hned po Příliš dlouhé swingers party, neunikla mi jedna věc. V první knize Tomáš nekouří, ba dokonce tvrdí, že nikdy nekouřil...ale tady hulí jak prokoplá kamna... Trošku mi to kazilo vjem, ale OK, "půjdu do trojky" :-)

Luciáš01
27.06.2019 4 z 5

Tuto knihu jsem si koupila ihned po tom, co jsem dočetla první díl série Příliš dlouhá swingers party. Jednak mě první velmi zaujal a druhak nemám ráda nedokončené série, i když jde jen o volné pokračování. Mile mě překvapilo, že už se nejedná o jednotlivé příběhy, ale o jednu ucelenou povídku. Knížka opět nezklamala, chvílemi jsou některé výjevy v knize přitažené trochu za vlasy, ale mě to vůbec nevadilo, líbilo se mi, jak to je originálně pojaté. Pokud se vám líbí žánr, který František Kotleta píše, doporučuji knihu přečíst. Já se u ní rozhodně nenudila :-)

jiri1478
25.06.2019 5 z 5

Tahle kniha je prostě víc a víc.