To prší moře

To prší moře https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245561/bmid_to-prsi-more-E3G-245561.jpg 4 1584 410

Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout nejen do křehké duše dvacetileté Hanky, ale také do osudů dalších, vzájemně propojených postav. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o pocitech. O bolesti, o nedorozumění, o strachu, o bezpodmínečné lásce, o otázkách a odpovědích, které se všichni snažíme v životě najít. O naději.... celý text

kalinka99
22.06.2017 5 z 5

Výborně napsaná kniha, která nutí zamyslet se nad životem. Jen škoda, že jsem se nedověděla víc informací jak to dopadlo s ostatními aktéry příběhu, ale co vím, že si určitě od téhle autorky přečtu další výtisky.

aduska1991
22.06.2017 5 z 5

Bála jsem se, že bude kniha depresivní po přečtení zdejších komentářů. Mě tak nepřišla. Líbila se mi moc

petunkav
22.06.2017 5 z 5

Velice smutná kniha - ale skvěle napsaná.
Není to klasické plynutí děje - časté přeskakování z minulosti do současnosti mi přišlo zajímavé.

lucy.sankova
08.06.2017 5 z 5

I tahle kniha ve mě zanechá stopy.. stejně jako kniha Bábovky. Paní Třeštíková přesně ví, jak čtenáře nenechat v klidu..
Jedním slovem - nezapomenutelné.

LuciaZachova
08.06.2017 5 z 5

Zatím nejkrásnější kniha od Radky Třeštíkové. Líbila se mi víc než Bábovky. Je trošku depresivní, ale i tak jí doporučuji.

Verunka289
07.06.2017 5 z 5

Nejlepší kniha od současného českého autora, jakou jsem kdy četla, a to i přesto, že hlavní postavy mi byly neskutečně protivné :)

Pajulma
04.06.2017

Kniha je velmi depresivní a nebylo pro mě snadné jí ani dočíst. Do půlky knihy se nic moc nedělo. Všechny postavy jsou nesympatické. Zakončení bylo dost divné. Nedozvíme se jak dopadnou důležité postavy - Zora, Mikuláš, Aleš. Pro mě byla tato kniha ztráta času.
Od spisovatelky jsem četla také knihu Bábovky a vím,že se k jejim knihám určitě nevrátím.

SNEZENA
04.06.2017 4 z 5

Na to že je autorka mladší,tak výstižně popisuje vztahy mezi lidmi,opravdově a smutně tak jak jsou.

amanek
24.05.2017 5 z 5

Přecreno za 3 dny. Ano, sice depresivní, ale i takový je život. Moc se mi líbilo, že vim, proč se postavy chovaly, tak jak se chovaly, co si prožijem v dětství, táhne se s námi celý život.

Vlajdula
18.05.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Super!

Milikxy
14.05.2017

Pekna knizka. Smutna, tak nejak to v zivote chodi.

Naďulka
08.05.2017 4 z 5

Dobrá četba, "oddychovka".

swayno
07.05.2017 3 z 5

Pro mě je tato kniha takovým průměrem. Chvílemi mi vadil autorčin styl psaní a v podstatě žádný velký zvrat ani děj tam nebyl.

Jana2424
04.05.2017 3 z 5

Kniha se zpočátku dost táhla, nějak jsem se do ní nemohla začíst. Navíc mi postavy přišly hodně nesympatické. Zhruba v půlce se to všechno nějak zlomilo a kniha se mi naopak četla velice dobře. Dost depresivní čtení, ale holt to tak někdy je...

Evišťátko
26.04.2017 5 z 5

Zpočátku té bolesti a smutku jakoby bylo i na mě příliš, ale řekla jsem si,že to nevzdám a dobře jsem udělala. Po nástupu další postavy na scénu jsem knížku doslova hltala a na prvotní pocit z ní po jejím přečtení jsem si už ani nevzpomněl a. Vynikající!!

sporran
14.04.2017 3 z 5

Kniha se mi nějak táhla. Nemohla jsem ji dočíst... Příběh mi nepřipadá moc hluboký. Spíš takový marný život rozmazlené Hanky. Postav je několik, ale jsou nedotažené. A samotný příběh tak nějak vyplyne. Co vztah s Alešem? Nevíme. Co Mikuláš? Co Zora, vyrovná se se svou tragédií. Několik otevřených osudů...

m.valova
11.03.2017 5 z 5

Kniha byla každopádně zajímavá,byla smutná a místy opravdu depresivní,ale četla se opravdu dobře.Určitě se mi líbila víc než Bábovky a její konec přinesl naději na lepší časy.Těším se na další knihy od téhle autorky.

Markéta137
07.03.2017 5 z 5

Tato knížka je druhá, kterou jsem od Radky Třeštíkové četla (první byly Bábovky) a opět se mi moc líbila. Líbí se mi styl, jakým píše, velmi dobře a rychle se mi její knihy čtou. Tohle malinko balancuje na hraně uvěřitelnosti, ale proč ne.

essidaven
21.02.2017 4 z 5

No kniha byla jedna velká beznaděj a deprese:-) Ale byla velmi čtivá a i když se mi nelíbilo, jak se hlavní hrdinka chová, tak jsem stále musela číst dále až do samotného závěru, takže asi na ní něco bude:-)

Tevik
14.02.2017 4 z 5

Musím souhlasit s předchozími komentáři,kniha je na mě velmi depresivní ani špetku štěstí,ale přesto je čtivě napsaná.