To nejlepší v nás

To nejlepší v nás
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417221/bmid_to-nejlepsi-v-nas-2pk-417221.png 4 1678 1678

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív... Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, je dost možná právě, co jejich vztah nenávratně zničí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All Your Perfects , 2018

Arella
17.01.2020 4 z 5

Moje první kniha od této autorky mě mile překvapila. Po začátku, který byl bych řekla takový "užvaněný", nás autorka přivedla k nejniternějším pocitům páru, snažící se počít potomka. Tento hlavní motiv popsala velmi obratně, uvěřitelně, všechno to trápení, odcizení, manželské problémy,...., že jsem hltala každou stránku. Závěr byl pro mě uspokojivý, ale výtku mám k manželovi, který kromě jediného škobrtnutí byl snad dokonalý, takový hodně americký bych řekla. Celkově jsem si knihu užila a řadím ji v mém hodnocení k velmi dobrým "odpočinkovým" kouskūm.

SarahRoyalAss
17.01.2020 4 z 5

Colleen je pro mě velké must have a must read ASAP. Její knihy jsou krásné, smutné, reálným životem políbené a postavy jsou tak věruhodné, že je člověk může považovat za sousedy odvedle. U téhle knihy jsem měla stejný pocit. Colleen se podařilo rozbrečet mi na veřejnosti, rozesmát a nas**t najednou. Láska mezi Quinn a Grahamem byla jako ráj a pro spoustu lidí jedna velká neznámá. V každém vztahu mohou ale nastat potíže, které je téměř nemožné vyřešit a jeden druhému se vzdaluje. V tomhle ohledu jsem chtěla Quinn několik kapitol dát víc než jednu facku... Na to, jak byla popisována jako nesobecká osoba, tak jejich vztahu ubližovala hlavně ta její sobeckost. To ale vyžehlily dopisy na konci, které zachránily mé sympatie vůči knize i postavám. A hlavně to zachránil Graham.
Za mě Námi to končí zůstává naprostým stropem, ale... Colleen je prostě Colleen.

Tereziee
17.01.2020 5 z 5

Existuje tisíce romantických příběhů. Tisíce romantických knih plných lásky...tahle ale byla něčím výjimečná. Alespoň pro mě. Láska Quinn a Grahama mi dala naději, že pravá láska může překonat opravdu cokoliv. Překvapilo mě, jak moc jsem celý příběh s hlavními hrdiny prožívala a jak moc se mě celý příběh dotknul. Autorka do knihy vtiskla opravdové a čisté city a emoce. Pokud všechny knížky Colleen jsou takhle skvělé, tak naprosto chápu, že je tak oblíbená. Určitě si přečtu víc jejich knížek.

lightka
16.01.2020 4 z 5

Každá kniha od autorky mě při čtení nenechává chladnou, padne několik slz a příběh si nesu s sebou ještě několik dnů. Hvězdičku dolů ovšem dávám, protože mě příběh do sebe hned nevtáhl a musela jsem dokonce skončit asi po 50stránkách a vrátit se ke čtení po několika týdnech. Za mě vede stále Odvrácená tvář lásky a Námi to končí.

Markét25
16.01.2020

Nádherná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Pro mě daleko krásnější než Námi to končí. Zamilovala jsem si obě hlavní postavy, ale do Grahama víc :) i když je to smutné téma, tak autorce se velmi povedla! Doporučuju přečíst!!

Natyna3
15.01.2020 5 z 5

Krásná kniha. Především pro ty, kdo prožívají vztah a vše co s ním souvisí. Po dočtení mám v sobě pocit naděje a síly pouta, které mezi sebou mohou dva lidé mít.
Ke konci mě kniha i rozplakala, což se nepodařilo ani předchozí přečtené knize ,,Námi to končí ".

zdenka4808
13.01.2020 3 z 5

Kniha se četla skoro sama, ale Graham byl za všech okolností tak moc úžasný, až to bylo trochu neuvěřitelné.

Hazell
11.01.2020 4 z 5

Colleen je asi jediná autorka, o které bych mohla říct, že jsem zbožňovala úplně všechny knihy, které napsala. Tím nemířím k tomu, že bych tuto knihu nepovažovala za skvělou, je to wow. Pojetí je zcela originální a věřím, že pro páry s podobnými problémy může být příběh třeba i inspirací a oporou. Musím ale říct, že se mi to zdálo poněkud nevyvážené. Quinn se k Grahamovi často chovala vyloženě hrubě a dělala spoustu rozhodnutí, která tvořila nebo přiživovala jejich problémy, kdežto on to jen tiše snášel a bojoval za ně i bez ní. To je opravdu poněkud nereálné, aby jeden pořád jen dával a nacházel k tomu pořád tolika síly, když je to neopětované. Konec byl pro mě samozřejmě úlevou. Myslím si, že potřebujeme číst příběhy se šťastnými konci. Život nám každý den dostatečně ukazuje, že šťastně to mnohdy nekončí,..... proto chci číst jen samé dobré konce. Tenhle příběh skončil šťastně tak, jak měl. Ale to neznamená, že mi čtení té knížky dnes nezlomilo srdce. Trápení, trápení, utrpení, přečtení dopisů a vše vyřešeno. A proto se nebojme problémy řešit. Z jejich zapírání a zamlčování nikdy nic dobrého nevzešlo. To podle mě příběh předává...komunikace je základem vztahu.

Kyparis
10.01.2020 5 z 5

Mám tuhle autorkou fakt ráda :) skvěle píše, nádherně se to čte a dokáže vás vážně vtáhnout do děje :)
Příběh je krásný, celkem originální a velmi dobře zpracovaný :) nejedná se o úplně lehké téma, ale myslím, že může spoustě lidem pomoci :)
A dost jsem se u knihy i zasmála :) takže paráda :)

Bajkas
10.01.2020 4 z 5

Hoover mám fakt ráda, a ikdyž se mi knížka moc líbila a s chutí ji budu číst víckrát, není to, pro mě, úplně na vrcholu žebříčku její tvorby.

Monika164
08.01.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila , ovšem na Námi to končí ....nemá.....

vzteklinka
08.01.2020 5 z 5

Krásná knížka. Četla se sama. Přinutila mě k hlubokému zamyšlení.

PetraBery
06.01.2020 4 z 5

Autorka patří k mým oblíbeným, takže na přečtení další knihy jsem se těšila. A opět nezklamala. Těžké téma, opravdu dobře zpracované. Quinn a Graham, zamilovaní mladí manželé, prožívají ne vždy šťastné dny. Kniha o tom, jak je důležité ve vztahu komunikovat s partnerem. A o velké krásné lásce :o).

Evaho73
06.01.2020 4 z 5

Naposledy som od Colleen Hoover čítala knihu Nami to končí a úprimne poviem, že sa mi páčila oveľa viacej. Bola reálnejšie napísaná a postavy neboli až tak príliš zidealizované.
Prelínanie retrospektívneho a aktuálneho rozprávania o vývoji manželského vzťahu dvoch hlavných hrdinov v tejto knihe bolo veľmi emotívne podané, kde som mala hlavne ku koncu pocit, že sa autorka až príliš zahráva s citmi čitateľov a toto mne osobne nesedí...
Oveľa radšej mám trochu reálnejšie príbehy, kde nevystupujú postavy až s nadpozemský dobrými charakterovými črtami.
Katarzia vzťahu oboch hlavných postáv bola pre mňa osobne až príliš rozprávková a dosť neuveriteľná.

Petra88991
03.01.2020 4 z 5

To nejlepsi co jsem si mohla precist behem Vanoc???? Krasna knizka.

Melaanie
02.01.2020 5 z 5

Tato kniha je skvělá a odráží docela dobře realitu párů, kteří si procházejí stejným problémem jako mají oni dva. Myslím si, že kdyby spolu více mluvili nebo spíše kdyby Quinn více říkala své pocity a nálady, tak by se ty věci udály třeba jinak, ale toto je těžké soudit a posuzovat, každý to vnímá jinak. Myslím si, že tuto knihu by si měli přečíst všichni, co mají nemístné otázky, které se na toto téma objevují a všichni je říkají, ale neuvědomují si, že tím vlastně dost ubližují.
Opravdu se tato kniha povedla a mohu jen doporučit.

Nataliínka
01.01.2020 5 z 5

Za mě skvělá kniha. Pokud se do ní člověk začte, není jednoduché od ní odejít, pořád vás zajímá, jak to bude pokračovat a jak to skončí - konec je úžasný a ano, která by nechtěla, aby její přítel či manžel nebyl aspoň z části jako Graham? ;-)

nakavusterezou
01.01.2020 4 z 5

Začnu neobvykle a budu psát o konci knihy.

Ach bože, ten byl tak nádherný. Vlastně jen díky němu jsem přehodnotila své hodnocení (bez něj bych knize dala 3/5*). Dopisy, který věnoval Graham pro svou ženu? Dokonalé! Řekla bych s jistotou, že takovému muže chce každá žena po svém boku.

Byla to má první knihy od C.H. a musím říct, že píše opravdu čtivě a tato kniha mě přesvědčila, abych si od autorky přečetla i její další tvorbu.

Asi ještě úplně nedokážu pochopit - a především se vcítit do hlavní hrdinky Quinn - jelikož jsem pořád v bodě, kdy vlastní děti neplánuji, proto mi i její občasné (pro mě) nepochopitelné chování bylo proti srsti.

salča
31.12.2019 5 z 5

Knihy od Colleen mě pokaždé naprosto pohltí.
Jinak tomu nebylo ani u této,která se zabývá silným a bolestným tématem mnoha párů.
Střídání děje v kapitolách-tehdy a teď- mi dalo opět naplno přímo pocítit všechny emoce hlavních hrdinů(jak už to u autorčiných knih bývá).Prožila jsem s nimi začátky zamilování se,štěstí,plánů do budoucna...a zároveň jsem naplno zakusila smutek,bolest,prázdnotu tvrdé reality a nenaplněných snů...
I ve chvílích,kdy jsem musela knihu odložit,i tehdy mou mysl neustále zaplňoval Graham a Quinn.Graham byl skvělý-jeho dopisy,víra v sílu lásky..takových Grahamů víc.
Konec nebyl úplně takový, jaký jsem očekávala.Colleen ho krásným ale i tak udělala.

maruschka
30.12.2019 5 z 5

Věčná škoda, že Grahamové jsou jenom v knížkách...