Když jsme se skrývali

Když jsme se skrývali https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460525/bmid_kdyz-jsme-se-skryvali-4n4-460525.jpg 4 377 59

The Ivy Years série

Ona skrývá něco velkého. On skrývá někoho malého. Bridger Macaulley býval hráčem na ledě i mimo něj. Teď, když se jeho spoluhráči ženou za dalším hokejovým vítězstvím, dělá Bridgerovi největší starosti, že děkan zjistí, že ve svém pokoji na koleji skrývá svou osmiletou sestru. Vzhledem k plnému rozvrhu a obrovskému tajemství je jen otázkou času, kdy se všechno provalí. Scarlet Crowleyová je jediná prvačka na Harknesské univerzitě, která se musela proplížit kolem televizních štábů stanujících na předzahrádce jejího domu, jenom aby mohla odjet z města. Její jméno je stejně nové jako ten naleštěný studentský průkaz, na němž je vyraženo. Studium na vysoké škole zvládne, jen pokud zatají svou pravou totožnost, přestože kvůli tomu musí lhát zelenookému klukovi, do kterého se zamilovala. Bridgera a Scarlet pojí přátelství založené na tom, že oba vědí, jak důležité je občas něco zatajit. Když se však na obzoru objeví nebezpečná hrozba, sami ji nepokoří. A pokud si nebudou věřit, jejich rodiny, které je tolik zklamaly, jim vezmou vše, co si chtěli udržet…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Year We Hid Away , 2014

ivetapl
29.07.2021 5 z 5

Páni. Myslela jsem si, že Když jsme se poznali bylo úžasný... Ale Když jsme se skrývali to přebilo.

Dokonalost. To, jak se Sarina poprala s tématem, který v této knize měla, si zaslouží potlesk. ️

Knihu jsem chvilkami četla se zatajeným dechem a hltala jsem stránku za stránkou. Prostě musíte číst a zjistit co bude a co se stane. Musíte to prostě vědět!!

Ani jeden z hlavních hrdinů to neměl ani trošku lehké. Přemýšlela jsem, kdo na tom byl hůř. Jestli Bridger nebo Scarlet. Pravda je taková, že oba dva. Nedovedu si představit řešit situaci ani jednoho....

Raislin
26.07.2021 5 z 5

Moc hezký příběh ze studentského prostředí, kde je naprosto jasné, jak je důležité mít fungující zázemí, které když bohužel chybí není ostuda si říct o pomoc. Kniha je zcela určitě pro mladší ročník než jsem já, ale i tak jsem si ji moc užila! Za mě stojí za přečtení.

happy19
25.07.2021 5 z 5

Vyvážené,emocemi nabité...FAMÓZNÍ☆

„Rodina není jen důležitá. Je to úplně všechno.“
~
„Bolest vás nezmění. Odhalí vás.“

Jeninas
21.07.2021 5 z 5

Nečekala jsem, že se mi tato kniha bude tolik líbit. Okamžitě jsem sympatizovala s oběma postavami, které tolik zklamaly jejich rodiny. Oba mají tajemství, a proto si rozumí. Vztah mezi Scarlett a Bridgerem se vyvíjí pomalu a něžně. Některé pasáže bych klidně rozepsala a strávila tak s oběma víc času. Jen bych oželela Scarletino závěrečné zjištění o jejích rodičích - to mi zavánělo až zbytečnou touhou po idyle.

oresvo
21.07.2021 4 z 5

Mám ráda tuhle autorku ale teď mi to asi úplně nesedlo . Druhý díl , první polovina mi moc neubíhala ale druhá už byla super. Scarlet na mě místy působila jako spratek, tátovi peníze ji nevadí když ji platí školu, auto, kreditku ale jinak se otočila ke všemu zády , sice se nedivím, že se chtěla odstřihnout. Ale něco mi tam na tom vadilo.

Celkově se to četlo dobře. Ale nemělo to podle mě ten náboj. Proto nemůžu dát plný počet .

Basta1912
17.07.2021 2 z 5

Není to úplně žanr, který běžně čtu, ale líbila se mi anotace, tak jsem se dala zlákat. Ke Scarlet jsem se snažila získat pozitivní vztah, ale na to, že byla na vysoké se chovala spíš jako rozmazlený nevděčný fracek - tati, plať školu a auto a já si pro jistotu změním jméno - a až tě budou lifrovat do basy, nijak ti nepomůžu, ju? Mít takovou dceru, jsem blahem bez sebe. Bridgerovi jsem nějak nemohla uvěřit tu z ničeho nic změnu z premiovyho týpka, co si nabalí kdekoho, je na škole celkem osobnost a najednou z ničeho nic je neviditelný pro všechny, krom jednoho kámoše. Za mě jednoduchá, plytká školní romance, kterou někdo napsal jako mladickou povídku a teď slavnostně vydal. Pěkně se čte, ale spíš bych to viděla jako předlohu pro nějakou teenagerovskou romantickou komedii v hollywoodskym stylu. Další knížky od autorky vynechám.

narisa
15.07.2021 5 z 5

Další krásná kniha od této autorky. Bridger se nezdál, ale opravdu mě nadchnul. To byl vážně úžasně citlivý kluk a úžasný rodič a bratr v jednom. Scarlet mi byla také sympatická a to s jejím tátou bylo hrozné. Bridger se Scarlet měli krásný vztah. Bylo to opravdu velice příjemné čtení, které pohladí po duši. Jen škoda, že tam nebylo více Hartleyho, Corey a hokeje. Moc se těším na další díl. Sarina umí psát skvěle.

MarKy95
13.07.2021 5 z 5

Krásná kniha.

luzajickova
12.07.2021 5 z 5

Kniha mě opravdu nadchla a přirostla k srdci stejně jako první díl.. proto mám v plánu pořídit i v papírové verzi.. Tato kniha byla oproti první smutná i když se tam našli scény u kterých jsem opravdu nemohla :D (např. postelová scéna a ty Scarlet myšlenky kdyby jí jen slyšel Bridg:DD) Musím napsat že vztah mezi Scarlet a Bridgem se mi líbil tento pár mi přirostl k srdíčku mám je moc ráda.. Jen mě mrzí a je mi líto jak Bridge tak i Scarlet a to tím jakými hroznými věcmi si museli projít.. opravdu to neměl lehké ani jeden a u některých scén když přišla na scénu rodina Scarlet se mi dělalo zle co se stalo se ale dozvíte v příběhu)). Když jsem četla anotaci tak jsem si myslela že Scarlet bude třeba nějaká slavná herečka nebo tak něco ale tohle jsem rozhodně nečekala. Ještě teď mě z toho mrazí. Byla jsem ráda že se tam alespoň na malou chvilku objevil Hartley a Corey ten pár zbožňuji.. Myslela jsem si že Andy bude hajzlík ale překvapil mile samozřejmě. A abych nezapomněla zlatíčko Lucy jak opravdu dodržovala vše jak měla a nekňourala. Nevím co víc napsat tak asi jen to že 3 díl nejspíše vynechám ale moc se těším na 4 díl.♥♥

havrmoni
11.07.2021 5 z 5

To bylo krásné počteníčko. Tady není co dodat. Možná si jen dovolím malou stížnost- proč musím čekat až do prosince na další díl?? Ale to bych chtěla už moc :)).Ono to nejde tak rychle jak by si člověk přál.

Evka3814
10.07.2021 5 z 5

Nemůžu si pomoct,ale knihy od této autorky jsou jak pohlazení po duši♡co kniha to další překvapení, jak si dokáže s příběhem pohrát a taky mě vždy citově rozseká. Miluju její knihy a mohu jen doporučit ❤

Tesset
07.07.2021 5 z 5

Peckovní. Já tyhle knížky miluju. Sarina podobně jako Elle Kennedy patří k mým nejoblíbenějším spisovatelkám a je pro mě záruka kvality. Humor, sympatické postavy, je tam všechno. Těším se na další díl ze série.

jani.ruzicko
07.07.2021 5 z 5

Nádherný příběh u kterého jsem si poplakala. Bridger byl po prvním dílu opravdu překvapením a to dost milým. Se Scar se skvěle doplňovali. Více takových =)

petusska01
06.07.2021 5 z 5

Toto bola topka. Naozaj jeden z tých príbehov, ktoré majú všetko - kvalitné postavy, super ľudí okolo, humor, erotiku aj zápletku. Vyvolávalo to emócie. Tak ako prvý príbeh, aj tento druhý diel bol super. Sarina Bowen ako autorka sa v rámci tohto žánru u mňa prekopáva dosť vysoko. Odporúčam.

petulkapeta
06.07.2021 5 z 5

Úkolem brankáře je sledovat celou plochu naráz. Posledních několik
měsíců jsem žila v přesvědčení, že jsem v tom selhala. Dnes jsem však
pochopila, že pokud vložíte do hry své srdce, vždycky se najde další třetina,
kterou můžete odehrát. A výborní lidé, s kterými na ni nastoupíte.
Příběh se ni libil i když matky obou stály za starou belu přesto to nevzdaly :)

JanuldaN
04.07.2021 3 z 5

3,5* Čtivý, oddechový příběh. Ústřední dvojice sympatická. Jsem ráda, že se v tomto díle objevily postavy z předšlé knihy. SPOILER: Co se týče zápletky kolem pravého otce Scarlet... Tomu jsem fakt nevěřila. Myslím si, že v tomto případě autorka lehce přestřelila. Proto jsem strhla půl hvězdy.

peitho.1
03.07.2021 5 z 5

Teda, to byla jízda! Autorka se sice ani v předešlých knihách nevyhýbala vážným tématům, ale tady to byl přeci jen trochu jiný level. Knížka byla napínavá a postavy sympatické, i když toho měly hodně na bedrech. Vřele doporučuji, stejně jako všechny ostatní knihy od této skvělé autorky.

2688
03.07.2021 4 z 5

Tenhle příběh byl vážně moc povedený líbil se mi víc než první možná bych ocenila trochu více vzájemné náklonnosti mezi Scarlet a Lucy.
Bylo skvělé že se v příběhu objevili i hlavní hrdinové z prvního dílu.
Zdálo se mi že autorka začíná chápat co čtenáři chtějí najít v knize a snaží se jim to předat. ♡

mysanda20
01.07.2021 5 z 5

Tahle kniha byla jako pohlazení po duši.Moc se mi líbila

tajemství romantika

Sarina Bowen