Když jsme se proslavili

Když jsme se proslavili https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485939/bmid_kdyz-jsme-se-proslavili-DUQ-485939.png 4 212 36

The Ivy Years série

< 5. díl

Lianne Challiceovou znají miliony fanoušků jako princeznu Vindi. I mocná čarodějka stříbrného plátna chce občas pověsit hůlku na hřebík, poslat svého manažera, kam slunce nesvítí, a jít studovat na vysokou. Ukáže se však, že je to těžší, než se zdá. Lianne nikdy normální život ani studium na běžné škole nepoznala a seznámit se s klukem jí připadá příliš riskantní – její poslední přítel o ní prozradil první poslední bulváru – uhrančivým očím Daniela „DJ“ Treviho však nedokáže odolat. DJ je hudební génius, který má na starost hudební doprovod hokejových utkání na univerzitním stadionu a dokáže i jen krátkou ukázkou písně ovlivnit atmosféru a náladu tisíců fanoušků. S Lianne se sblížit nesmí, avšak nemůže jí říct proč. A už vůbec nedokáže uvěřit, že se jí líbí právě on.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Fifteenth Minute , 2015

anna7852
07.07.2022 5 z 5

Nemám co dodat,opět krása

petusska01
06.07.2022 5 z 5

Tak toto bolo ozaj super. Tajomné, napínavé, sexi aj nevinné, vtipné a plne hudby aj hokeja :) co viac si priať? Plus obe hlavne postavy boli relatívne prepracované, vrátane vecí, ktoré riešili a ako sa k nim postavili. Tento príbeh ale aj celú sériu hodnotím naozaj veľmi vysoko, jedna z tých kvalitnejších kde vás nezaskočia nezmyselné aktivity a ani slečny ktoré lezú svojimi myšlienkovými pochodil na nervy. Rovnako si každý nájde osobu s ktorou sa dá stotožniť. Odporúčam.

Ketfl
04.07.2022 4 z 5

Opravdu skvělý poslední díl! Až mě mrzí, že už je celá série u konce. Na příběh Lianne jsem se moc těšila, protože jsem si jí oblíbila už v předchozím díle. Ale tak nějak mě mrzelo, že tam nebylo víc zakomponované to její "kouzlení" s počítačem. Čekala jsem, že něco někde aspoň hackne. :-D Tak nic. DJ byl zlatíčko, opravdu mě mrzelo, co se mu přihodilo. Takhle křivě někoho obvinit a pomalu mu zničit život, to je fakt hrozné. Ale tak si říkám, že i ten jeho bratr by byl zajímavý materiál na příběh. Škoda, že autorka toho potenciálu nevyužila pro případný další díl této série. Ale nevadí. Já jsem si to celkově moc užila a budu se těšit na nějakou další tvorbu.

Kristy.Seb
03.07.2022 4 z 5

Skvěle do příběhu použity Mackbet, moc se mi líbilo jak tam bylo čtení tohoto příběhu. Celý příběh byl skvělý.

happy19
03.07.2022 5 z 5

Opět skvělý příběh,-)
Byl vyvážený,svěží...moc hezké zakončení série:-)
Budete mi chybět rodino:-*
#IceHockeyforever

"Nenech si utéct všechno to dobré, co se děje dnes jen proto, že přemýšlíš o všem zlém, co se stalo včera.“

petulkapeta
24.06.2022 5 z 5

Poprvé po mnoha měsících moje mysl ztichne. Doufám, že tenhle okamžik neskončí, protože ten klid je stejně krásný jako naděje v očích holky, která přede mnou stojí. Vezmu její tvář do dlaně. Vzduch je studený, obličej má však na dotek teplý.

Miluju prvni polibky...co říct zkratka miluju tyto příběhy. A přezdívka, kterou ji dal je mi blizka...Daniel byl super a nejlepší byl začátek

VercaV
24.06.2022 5 z 5

Už u předchozího dílu jsem psala, že to byl za mě nejlepší díl, ale to sem ještě nečekala co přijde. Toto je za mě nejlepší díl série. Byl v něčem jiný. Nevím, jestli je to tím, že jsem ho četla po odmlce od předchozích, které jsem přečetla všechny po sobě nebo fakt je.
Lianne jsem si oblíbila už v předchozím díle a teď byla prostě skvělá. Nebyla tak naivní a hloupoučká jak jiné hrdinky, byla svá. DJ byl perfektní, jeho tíživé tajemství, jejich vztah jak se krásně rozvíjel. Líbilo se mi, že jejich vztah neprošel žádným rozchodem, že DJ ji pověděl o svem problému a nerozešel se s ní hned. Že opravdh při sobě stáli. Celé jsem si to moc užila a hltala jsem stránku za stránkou. Bylo zde i dost hokoje a i erotiky. Prostě od všeho kousek tak akorát.
Rozhodně doporučuju, moc sem si to celé užila. Celá série je docela povedená, i když sem četla už lepší tak byla skvělá. Mimo to jsem si dosti rozšířila svůj playlist, předvším po tomto díle :D A také zmíňka Lake Placid mi vykouzilal úsměv na rtu (série HIM).

Ralemo
20.06.2022 5 z 5

Nádherný poslední díl! :) Líbil se mi stejně jako všechny předchozí, každý díl měl něco do sebe. Lianne byla nádherné duše, bohužel kvůli své popularitě uzavřená do sebe a stavěla si kolem sebe zdi, které nakonec dokázal probořit pouze DJ. Ten sice bojoval se svými démony a křivým obviněním, každopádně vše dopadlo jak mělo a i tento příběh určitě stojí za přečtení. :)

havrmoni
17.06.2022 5 z 5

Celá série je moc fajn. O DJ bratrovi by bylo zajímavé čtení.

lusitta05
15.06.2022 4 z 5

Také fajn čítanie, som celkom spokojná.

narisa
13.06.2022 5 z 5

Parádní poslední díl série. Musím říct, že celá je vážně skvělá. Sarininy knihy miluju.
Daniel Trevi byl úžasný kluk a navíc hokejista, i když zpočátku nehrající. Navíc to, že dělal DJ na zimáku mě udělalo ohromnou radost a vrací mě to do mládí, kdy jsem jako velká fanynka (ne týmovka) trávila na stadionu spoustu času. Lianne byla také skvělá. Roztomilá a trochu stydlivá pohodářka. Těšilo mě, jak je to k sobě od začátku táhlo a jak se měli rádi a společně zvládli problémy, které se na ně sesypaly. Hlavně tedy na Daniela.
Už v předchozích dílech jsem si oblíbila i Treviho staršího a docela mě mrzí, že jeho příběh autorka nesepsala. Ach jo. Zato napsala krátkou novelu o Pepem a také o Rikkerovi a Grahamovi, ale ty u nás asi nevyjdou.
Každopádně mě čtení této série velice bavilo a na další díl jsem se vždy velice těšila. Určitě se k ní budu vracet.
Rozhodně doporučuji.

Kešu1981
11.06.2022 4 z 5

Příjemná oddechovka. Čtivý a podařený příběh.

Hatshepsut
11.06.2022 5 z 5

Tak tohle byla sázka na jistotu! Vždy se těším na každý nový díl a opět jsem velmi spokojená. Perfektní oddechovka, která vám na konci tzv. vykouzlí úsměv na rtech.

evineckY
10.06.2022 5 z 5

Autorka si teda drží parádní sko're !
Lilianne a DJ jsou skvělá dvojka a oba velmi sympatičtí -parádně se to četlo.
Doufám, že S. Bowen bude pokračovat v tomto duchu :-)

hana1039
10.06.2022 5 z 5

Skvělá série, Lianne moc sympatická, DJ další zlatíčko, já ty hokejisty prostě zbožňuju :-)) Je tohle konečná nebo nás autorka ještě překvapí : -) ?? Doufám, že ano...

terikus
09.06.2022 5 z 5

Opět super, přečetla jsem jí na jeden zátah...a moc doufám, že vyjde spin-off této série

Sarina Bowen
americká
2018  85%Hodnej kluk
2019  89%On
2018  87%Zůstaň
2019  91%My
2021  89%Přísně tajné

Kniha Když jsme se proslavili je v