Hrej hráčem

Hrej hráčem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 4 856 153

The Game série

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Galatea

Love game , 2013

barbora2863
27.02.2016 2 z 5

Počas čítania som stále čakala, že príde okamih, kedy ma to začne baviť. Neprišiel, žiaľ.
Nijaký WAU okamih sa nekonal.
Chýbala mi tam chémia medzi hlavnými hrdinami, iskrenie, proste niečo, čo by príbeh ťahalo vpred a chcela som ho čítať bez prestávky.
Nemohla som sa zbaviť pocitu, že "už som to kdesi čítala, len kde?"
Dejová linka - nič nové, otrepané. Hlavní hrdinovia plochí, bez iskry, ono to bolo akoby poskladané a hodené na papier, lebo autorka chcela vydať knihu. Mňa nepresvedčila. Nudila som sa.
Čítala som omnoho lepšie knihy, žiaľ a neviem, či má význam pokračovať v sérii?

Atiduj
01.02.2016 5 z 5

Nemám slov jedna z nejlepších knih.Hlavní hrdinové byli hrozně sympatičtí a autorka knížku velmi čtivě a poutavě napsala co víc si přát ? Podle mě skvělá oddechovka už se strašně těším na příběh Astona a Megan...:)

Mišule_11
20.01.2016 5 z 5

Nevím, co někteří proti knize namítají, ale každému se líbí něco jiného! Ale mě osobně se tahle kniha líbila a jsem schopna si ji přečíst klidně i podruhé :-) Přečetla jsem si na jeden nádech. Již od začátku mě tenhle nápad na děj od autorky zaujal a nemohla jsem se od knihy odtrhnout, jak už jsem chtěla vědět, jak to bude pokračovat! :-) Určitě doporučuji, nenudila jsem se! :-)

Barbra06
05.01.2016 3 z 5

Za mě bohužel jen 3 hvězdičky. I přes celkem negativní komentáře jsem knize dala šanci, ale zklamala mě. Nápad to nebyl špatný, ale zpracování selhalo. Chyběla mi tam nějaká plynulost, autorka svou myšlenku jednoduše spláchla bez nějakých větších a originálních nápadů, což je škoda, mohlo to dát ději trochu šťávy navíc. A příběh mohl být daleko zajímavější a třeba i dramatičtější. Možná mi vadil i trochu překlad, protože jsem nemohla dostat přes pusu větu, kde Braden mluví sprostě, a k tomu zároveň spisovně. Nějak mi to nešlo dohromady, když vezmu v potaz jeho věk. Ale jsem zvědavá na další díl, takže dám autorce ještě šanci.

AnetK
06.12.2015 odpad!

Předvídatelné, naivní a bez nápadu. V podstatě blbost na druhou, horší už je jenom fakt, že nakladatelství vydalo i další díly.

Cassi24
11.11.2015 2 z 5

Strašně nerada nějakou knihu kritizuju, ale tady si nemůžu pomoct. Základní myšlenka dobrá, za to taky ty 2**, ale celou dobu jsem měla pocit, jako by to psala 12-ti letá holka, obzvlášť na začátku. Takže sama za sebe nedoporučuju.

Marty19
22.09.2015 5 z 5

Knihu jsem už četla dvakrát a pokáždé jsem jsi ji zamilovala víc a víc. Hodně mě zasáhl Maddiin život. A Branden co říct o 19letým klukovi prostě to, byl ze začátku takový frajer a ,,hajzl" ale pak se z něj vyklubal zamilovaný romantik prostě Brandna nedokážete nemít radi. :) Knihu můžu jen doporučit nebudete litovat :)

Haňulec
27.08.2015 5 z 5

Krásné romantické čtení, u kterého se člověk vůbec nenudí. V knize je krasně vidět, ze láska zvládne vše. Neváhejte a přečtěte, nebudete litovat.

JanaDor
23.08.2015 3 z 5

Tato kniha byla jednohubka a tak jsem ji věnovala nedělní den (s přestávkami). Knihu bych ohodnotila na zlatý střed, ani výborná, ani hrozná. Dobrý průměr. Opět oddychová románová knížka. Tentokráte je v ní použité osvědčené téma – hodná holka, kluk děvkař.
Místy mě tato romantická pohádka bavila. Četla se rychle, byla jednoduchá a nebýt nerozhodné a „neví co chce“ Maddie (i když v tom věku má na to nárok), tak by se mi velmi líbila.

terka98
18.08.2015 5 z 5

První knížka,kterou čtu podruhé :) a jedna z prvních New Adult knížek,které jsem četla a žánr si oblíbila.V knížce je sice nějaké to techtle mechtle :D ,ale zároveň autorka nezapomněla děj obohatit o nějakou tu vtipnou hlášku :).A je zajímavé jak hlavní postavy postupně ztrácejí kontrolu nad vlastní hrou,jejíž cílem je akorát dostat toho druhého do postele a poté odkopnout,ale zdá se že oba dva začínají pomalu prohrávat :)

Karolína18
06.07.2015 2 z 5

Knihu jsem začala číst kvůli zajímavému námětu, ale nakonec jsem byla dost zklamaná. V první řadě mi vůbec neseděl styl psaní, bylo to roztržité a místy neuspořádané, pohled obou hlavních hrdinů této knize spíše uškodil. Také jsem si ani jednoho z nich moc neoblíbila. Někdy mi v příbězích překáží zdlouhavé "pitvání" všech pocitů. Tady se s něčím takovým autorka vůbec nezatěžovala. Nemyslím si, že si knihu někdy přečtu znovu.

Markett
06.07.2015 3 z 5

Moc pěkná oddechovka na letní odpoledne u bazénu. Ale bohužel jsem našla několik drobností, kvůli kterým dávám jenom 3 hvězdičky. Když si vzpomenu na děj, nápad to byl docela dobrý, ale dle mého názoru to autorka až moc "zkrouhla". Bylo to všechno takové moc uspěchané a v některých pasážích mi prostě chyběly nějaké ty detaily. Stejně jako dialogy - kolikrát mi scházel význam probírané věci a hlavně něco se mi zdálo zbytečné. Ale to by se jakž-takž dalo překousnout. Pak mi knihu otrávily ty slova - proč se skoro v každém odstavci u Bradena objevovalo tolik sprostých slov? Copak by se to nedalo napsat i nějak slušněji? Nevím, ale příběh z pohledu Bradena se mi zdál takový nemastný neslaný. Oblíbenou postavu jsem si bohužel nenašla - i když Megan nebyla špatná, v některých chvílích si jakoby podtrhla mou oblibu. Ostatní postavy byly takové, že jsem si je prostě nemohla oblíbit, chybělo mi něco, jak bych mohla pochopit jejich charakter. Ale už přestanu s výtkami. Druhý díl si určitě přečtu, myslím, že jako oddechovka u bazénu nebude na škodu. :)

Sam99
29.06.2015 5 z 5

Sice jsem knihu četla před delší dobou, ale stále si jí pamatuju, jako bych ji dočetla včera. Kniha mě velmi nadchla. Autorka vymyslela docela zajímavý námět: sázka, která se tak trochu zvrtne. Možná mě pak trochu štval konec knihy, chtěla jsem ho přeskočit, ale nakonec jsem vydržela a přetrpěla to (nechci spoilerovat, takže nebudu psát, co mě štvalo). Knihu jsem si ale užila a měla ji přečtenou za necelé dva dny. Je velmi čtivě napsaná, možná protože autorka není o moc starší, než čtenáři, pro které píše. Trochu mě štve, že na obálce má Brandon vlasy hnědé, ale v knize je blonďák. Malý detail, který je zanedbatelný.

Markét.t
23.06.2015 4 z 5

Skvělé a nenáročné čtení na jedno odpoledne...
Bylo to obrovský klišé, ale co bavilo mě to.

ElisR1
20.06.2015 4 z 5

Skvělá oddechovka, přečtená za jedno odpoledne. A jelikož jsem nečekala nic převratného, tak mě nezklamala.

anna7410
19.06.2015 3 z 5

Oddechová záležitost, v podstatě je děj vcelku předvídatelný.

muchomurka
17.06.2015 3 z 5

Nápad zajímavý, ale zpracování prázdné, plané, ploché, nudné... Rozhovory byly o ničem. Chvílemi jsem se vůbec neorientovala, děj přeskakoval ze scény na scénu úplně náhle. Jediné, co příběh zachraňovalo, byly skvělé slovní obraty a Megan. Nebýt kamarádek, tak je to nudáááá. A Maggie? Byla nemastná, neslaná a co ten konec? Proč se tak chovala? To jsem vůbec nepochopila, hlavně, když jí tatínek pověděl to, co pověděl, stejně tak Abbi i její kamarádky. V tu chvíli jsem ji fakt nesnášela.

Mozkovna
15.06.2015 5 z 5

Nevěděla jsem do čeho jdu a nebyla jsem zklamaná. Hrozně se mi ta knížka líbila, byla čtivá, vtipná i smutná zároveň, Maddie i Braden byli skvělí a sympatičtí. Musím říct, že jsem se dlouho u knihy takhle nenasmála, a bylo to příjemné. Plus - hned jak jsem ji dočetla, letěla jsem do obchodu pro borůvky a upekla jsem si borůvokové muffiny. Maddie mě s nima tak dráždila, až jsem to nevydržela. Vážně moc pěkné čtení :)

Laf
08.05.2015 3 z 5

Čekala jsem od této knihy víc. Sice nebyla úplně špatná, ale ani nejlepší. Taková průměrná pohodovka pro dlouhé chvíle...

Hache
07.05.2015 5 z 5

Od téhle knížky jsem se skoro nemohla odtrhnout.
Bavila mě a doporučuju