Hrej hráčem

Hrej hráčem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 4 856 153

The Game série

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Galatea

Love game , 2013

Lenka.Vílka
18.07.2014 1 z 5

Do cteni knihy jsen se nechala zatahnout jednoduse...podle komentaru tady jsem pochopila, ze pujde o klasicky scenar pribehu, protoze ameriku nelze znovu objevit...takze jsem necekala zadny zazrak (na jedno odpoledne, nic vic, nic min)...ale co jsem zacala cist...na kazde druhe strance mi v mozku blikalo velkem neonove WTF...on by ten pribeh nebyl sam o sobe tak mimo, ale bylo to tak priserne napsane, ze jsem byla v soku (kdyz uz to musi byt, tak alepon slusne napsnane a tohle mi navic prislo i hloupe napsane, ale to bych chtela moc-uz to vim)...ctyri hodiny, ktere jsem knize obetovala, neumim vratit, ale tak uplne jich zase nelituju (ale nemam v planu to zvysit na osm hodin tim, ze si pujcim druhy dil...mam se rada)...chapu, proc se to nekomu libilo, ale chapu i sama sebe (proc uz nikdy vic)...

Tina 243
06.07.2014 4 z 5

Kniha se čte dobře je to zajímavé když jste čtenář a musíte se smát jak se ti dva snaží vzájemně dostat a víte jak se která postava cítí kniha je zábavná, romantická moc se mi líbila. :D

Odehnalka
02.07.2014 3 z 5

Děj nebyl moc originální, střídání pohledů mi tu a tam vadilo, konec se mi zdá trochu odfláknutý, ale na oddech je to dobré.

Justme3
02.07.2014 3 z 5

Pro mě průměrná kniha s celkem ohraným dějem. Většina knihy mě bavila, ale ten konec? Ne, ten nějak nedokážu překousnout. To jak se na sebe navzájem naštvali a obviňovali toho druhého z něčeho, co udělali i oni sami... přes to jsem nějak nemohla přenést. I tak, ale dávám 3 hvězdičky, které jsou podle mě zasloužené.

malazluta
01.07.2014 4 z 5

Knížku jsem objevila náhodou a příběh mě bavil:-)

Dela90
30.06.2014 5 z 5

Díky kamarádce jsem se k této knížce dostala a musím říct, že mě opravdu chytla za srdce. Zdánlivě docela obyčejný příběh, který Vás vtáhne do děje. Pohodové čtení okořeněné romantikou. Moc se mi líbilo, že byla psaná z pohledu jak Maddie, tak i Bradena - hezky to osvěžilo děj. Ač by někdo mohl říct, že děj byl předvídatelný, mně osobně se to líbilo. Už se těším na druhý díl :)

SindyEM
10.06.2014 1 z 5

Sklamanie. Knihu som nakoniec dočítala, ale len z úcty ku knihám všeobecne. Príbeh predvídateľný (to by mi až tak nevadilo),ale ešte k tomu aj jednoducho, lacno napísaný. Som toho názoru,že ak kniha nevyniká po obsahovej stránke, mal by byť aspoň štýl písania zábavný, prepracovaný. Tu ho nenájdete...Miestami sa zdalo, akoby som čítala slohovú prácu nejakého žiaka základnej školy. Neviem, či nie je kniha náhodou určená pre mladšie čitateľky, hoci na druhú stranu obsahuje sex. scény. Pre mňa osobne NUDA, ktorú som len pretrpela. Už dlho ma žiadna kniha toľko nesklamala. Na druhú knihu už silu nemám.

Beni
05.06.2014 5 z 5

Opět krásná oddychová kniha z vysokoškolského prostředí :-) Příběh byl sice předvídatelný, ale moc se mi líbil :-) Mám ráda knihy, kde se střídá vyprávění obou hlavních postav :-)

Veronika.C
26.05.2014 3 z 5

Celkem hezká knížka, dobře se četla a jsem zvědavá na druhý díl

Saskie
25.05.2014 1 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila, ale po prvních 20 stránkách jsem začala přeskakovat kapitoly, které mi vzhledem k předvídatelnému příběhu nechyběly. Stylem jakým je napsaná, je spíše pro mladší ročníky. Dávám jednu hvězdu za snahu.

marketsim
11.05.2014 5 z 5

Velmi pěkné romantické čtení. Dokonce i konec byl dobrý a reálný. Žádné spolu až na vždy. :-)

La Fiera
11.05.2014 4 z 5

Svým způsobem mi kniha připomínala film "Jak ztratit kluka v 10 dnech", jen s větším časovým měřítkem. :D Kupodivu se dobře četla a chvílemi i dobře pobavila. Třeba toková scénka na bruslích. :)

Peace
11.05.2014 2 z 5

Na můj vkus přeslazené a předvídatelné. Kniha mě nijak zvlášť neoslovila, což je škoda, protože jsem se na její čtení těšila.

RosMeggie
04.05.2014 3 z 5

Čtivá a oddychová kniha, zábavná a tak dále... :D. Vzhledem k tomu, že jsem poslední dobou přečetla docela hodně knížek se stejným žánrem (a i s docela podobným příběhem) tak tahle kniha nijak nevyčnívá... :(

P.S. Co všichni máte proti Starbucks? - Je to super kavárna...:D

Vaše Rose

Bet
03.05.2014 3 z 5

Je pravda že to má podobnost s pár filmy. Co na to říci už na začátku je jasné jak to dopadne. Podle mě tam mohla být i větší zápletka s jejím bratrem.Na to jaký má z něho strach to bylo opravdu na můj v kus trapné.
Ale jinak jsem si u knihy odpočinula :)byli tam i části kde jsem se bavila.

Bee
02.05.2014 3 z 5

Chápu, že tohle téma je teď opravdu populární, na druhou stranu nerozumím tomu, jak mohli nechat vyjít knihu, která je naprosto totožná nejmíň se dvěma filmy, které vyšly jenom od začátku tohohle tisíciletí. Postavy jsou pro mě neuvěřitelné a zápletka naprosto předvídatelná. Tajemná holka, která je uvnitř vlastně úplně rozbitá a křehká, a děvkař, kterému postelí prošla fůra holek, ve kterém to budí ochranářské pocity. Ha. Hlavním problémem pro mě je, že jsem nějak nepostřehla humor. Asi se ze mě stává totální sucháč, ale přísahám, že jsem se při knížce ani nepousmála, a to je podle mě hlavní kámen úrazu.
Ke konci už jsem asi byla ve vegetativním stavu, nebo už jsem se prostě těšila, až to bude za mnou, protože posledních pět stránek mě najednou chytlo. A proto z milosti tři hvězdy.

blueberrypink
28.04.2014 2 z 5

Čtivý příběh, ale trochu mi tam vadilo promítající se autorčino ženské myšlení do mužského projevu...

Nikolka001
07.04.2014 4 z 5

Velice čtivý příběh plný lásky a přátelství. :)

Kosmik
19.03.2014 3 z 5

Docela dobré...u konce sem se sice trochu nudila a hlavní mužský hrdina mi začínal lést na nervy s tím věčným fňukáním, ale jako oddychovka to docela šlo :D

Adele02
17.03.2014 4 z 5

Velice příjemné čtení :))