Hrej hráčem

Hrej hráčem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 4 856 153

The Game série

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Galatea

Love game , 2013

Nicolettee
16.07.2017 5 z 5

Kniha mě nadchla. Sice je pravda, že už od začátku tušíte, jak to celé dopadne, ale já se ani přesto nedokázala od příběhu odtrhnout. Za mě rozhodně palec nahoru! :)

lucy6581
13.07.2017 3 z 5

Moc mě to nenadchlo. Bylo úplně jasné o čem to bude a jak to skončí. Místy jsem se aspoň zasmála, ale jinak to bylo takový o ničem...

salča
19.06.2017 5 z 5

Ikdyž je děj předvídatelný hned od začátku,kniha se mi líbila.Sázkou to začíná a láskou to končí.Hezké čtení.

ardeas
06.06.2017 1 z 5

Smrdí to, až priveľmi to pripomína film John Tucker musí zomrieť. Je vidieť, že autorka je hodne mladá a neskúsená. Kniha je neskutočne plochá, bez zvratov, človek sa nedokáže stotožniť s predstaviteľmi, nemá to žiaden spád a celý dej by som dokázala popísať dvoma - troma súvetiami.

Najhoršie na tom je, že tá kniha nič nerieši. Má brata, ktorý je drogovo závislý, čo sa odbudne pár vetami. Jej kamošky sú nudné, ako aj zvyšok osadenstva. Proste chýba tam všetko, čo by mala mať dobrá kniha a táto nedosahuje ani len priemer. Človek by čakal, že toto sa odohralo na základke, nie na vysokej škole.

liletka_a
02.06.2017 3 z 5

Průměrná kniha, spíš pro mladší ročníky... příběh nebyl špatný, akorát na mě ten začátek byl nesmyslně rychlý... Braden a Maddie se evidentně už znají delší dobu, pak jak holky tak kluci vymyslí "ďábelskou hru" a skoro ze dne jsou najednou pár...Nevím no, přišlo mi to celkem nepřirozené, ale jak už jsem psala klasický průměr, nic víc, nic míň..;)

vlkove
30.05.2017 1 z 5

Unavující do nekonečna umělé dialogy, uspěchaná zápletka, nedokreslené nereálné a nepropracované postavy postrádající hlubší smysl svého jednání a klasické okoukané vzorce love story. Časté narážky na sex jsou otravné a v některých částech se zvrtnou do nudné linky, kterou jsem se snažila ze všech sil ignorovat.
Styl uzavření sázky byl nepromyšlený a až moc jednoduchý, přiznejme si, kdo by dokázal uzavřít takovou to sázku za takových podmínek?
Musím podotknout že krátké kapitoly a střídání pohledů Maddie a Bradena knize akorát uškodilo, často mi trvalo se přeorientovat na daný pohled a musím podotknout že jsem neviděl moc valný rozdíl mezi vyprávěním z pohledu dívky a z pohledu chlapce, což je opravdu škoda.
Samozřejmě jsem ke knize přistupovala jako k lehkému příběhu o lásce a vztazích, mohu říct že ač moc často tento žánr nečtu, našla jsem mnoho jiných smysluplných děl s lehkou romantickou zápletkou, které jsou průměrné až nadprůměrné a o hodně lepší než tento příběh.

Tetris852
29.05.2017 5 z 5

Tato kniha mě zaujala hned na začátku. I když bylo patrné co se stane, stejně jsem knihu přečetla. Úžasná oddechovka.

lulu28501
04.05.2017 5 z 5

Úžasná kniha.
Doporučuji přečíst :)

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Ano i když máme plány...člověk míní a život a láska mění. Dopadlo to dobře a to mám ráda. V životě to tak ale mnohdy nebývá. Příjemné čtení.

janelka2
31.03.2017 4 z 5

Až na to že mi to připomínalo knížku Krásná Katastrofa se mi knížka celkem líbila. Sem tam jsem se hihňala jak trubka. Další díl si určitě přečtu. Hodnocení bych dala tak tři a půl hvězdičky ale spíš se kloním ke čtyřem.

Kiwicatko
11.03.2017 5 z 5

Tak ja jsem navzdory komentarum spokojena. Libil se mi napad a nazev Operace hrej hracem me pobavila :-)

--Eri--
06.01.2017 3 z 5

Nic moc kniha. Myslím, že zápletky, propracování postav nebyly zrovna povedené

dudunka
05.01.2017 3 z 5

Žádný velký zázrak to nebyl.. od začátku mi to připomínalo film: John tucker musí zemřít.

PiperW
11.11.2016 4 z 5

Hodně dobrá oddechovka, rozhodně můžu doporučit

Doomiiniikaa
21.08.2016 5 z 5

Za den přečtené, užasná kniha :)

Elise24
21.06.2016 4 z 5

Klasický sladký teen románek :)
Zábavný pohled na věc a roztomilý děj + úžasný pohled z obou stran.
Knížka rozhodně zaujme až do konce.

A proto 3*:)

azraelka
17.06.2016 1 z 5

Nevyskytla se tam žádná sympatická postava. Všichni se tam chovali jak blbci a soutěžili o největší počet sprostých slov a sexuálních narážek. To se o ničem jiném než o sexu nedokážou bavit? Nikoho asi nepřekvapí, že se oba tajně vsadili o to, že se ten druhý do něj po pár rande zabouchne a pak si dělají scény, když se to dozvědí. U toho jsem se opravdu královsky bavila, i když to mělo být drama, u kterého jsem si měla kousat nehty kvůli tomu, zda uražení zamilovaní dojdou šťastného konce.

vivalamuff
07.05.2016 odpad!

Jedním slovem katastrofa! Děj neskutečně naivní, nereálný a hlavně nelogický. Pochybuju, že by se taková "hodná holka" dala propůjčit k onomu dost ošklivému plánu. Nejde ani tak o něj (Bradena), ale o ni a o její city a tělo. Nejsem prudérní, ale co je moc to je moc.
Každopádně jde vidět, že je autorka ještě neskutečně mladičká...

čmuchinka
09.04.2016 1 z 5

Hezký námět, ale bohužel mi nesedla forma psaní....

Etule
26.03.2016 3 z 5

Přiznávám, že už jsem v tomhle žánru četla mnohem lepší knihy. Dokud se neprovalilo, že šlo o sázku tak se to číst celkem dalo. Ve chvíli kdy se to provalilo, bych oba aktéry prolískala z obou stran, aby se probrali. Přesto jsem dočetla a chystám se i na další díly. Spíše ze zvědavosti.
Každopádně na J. Lynn to zdaleka nemá, ačkoliv nesrovnávám nějak obzvlášť ráda. Jednoduchá a předvídatelná oddechovka, což je ale mnoho knih tohoto typu.