Hrej hráčem

Hrej hráčem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 4 856 153

The Game série

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Galatea

Love game , 2013

TeryJane
02.03.2018

Kniha mě bavila od první chvíle, kdy jsem ji začala číst, až do úplného konce. Nebyla jsem schopná, ji skoro ani odložit. Zkrátka jsem ji zhltla jedním dechem. Příběh byl napínavý, až do úplného konce, ale je to přesně ten typ knihy, kdy určitě víte, že to skončí happy endem, ale i tak vás to stejně baví číst. Vřele doporučuji.

Maruš.D
26.02.2018 4 z 5

Krásná kniha, je taková oddychovější, ne moc velká zápletka, zato Vás nenechá chladnými. Motýlci v břiše mi létali společně s Maddie i Bradenem
:-))

Elíček
25.02.2018 5 z 5

Miluju tu knihu!!!!! Doporučuji:-)

Zebra01
24.02.2018 4 z 5

Můj dojem na knihu dosti pokazila obálka.

xindl007
12.01.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila. Pěkné oddechové čtení. Zase jsem tuto sérii nevzala hezky popořadě, ale na přeskáčku, možná i proto hodnotím 4*. Příběh o Abbi (Hrej férově) byl prostě o jednu hvězdičku lepší, ten mě dostal na kolena.

MizNaďa
13.12.2017 3 z 5

Knihu jsem přečetla za 2 dny, tenhle styl se mi líbí takže bych knihu hodnotila celkem dobře. :)

KaileyBlot
26.11.2017 3 z 5

Nebylo to nic nového, převratného. Děj byl průhledný a dost předvídatelný, ale přesto to bylo pěkné čtení. Prostě obyčejný příběh, který nedá nic nového, ale ani neurazí. Pohodové, jednoduché.

kacaaba
13.11.2017 4 z 5

Příběh se mi líbil, zasmála jsem se, pobavila i dojala. Co mi ale hrozně vadilo, byl styl jakým to bylo napsané, musela jsem si zvykat a obtěžovalo mě to. Těším se na další díly a doufám, že to bude lepší.

ivedoo
04.11.2017 5 z 5

Naprosto úžasná série. Je hodně dojemná, napínavá a romantická.

jani.ruzicko
07.10.2017 5 z 5

Neuvěřitelně skvěle se mi knížka četla =) Samozřejmě, námět nijak originální, ale v tomto provedení mi to ani nevadilo =) Možná jsem čekala ještě nějaký zvrat ohledně jejího bratra, moc se mi nechtělo věřit, že to s ním skončí tak rychle, že to nechá jen tak být, ale to už by byl asi jiný příběh =)) Takže za mě bezva ;o)

Aríka
05.10.2017 2 z 5

Romatické knihy v sobě povětšinou neskrývají hluboukou myšlenku, jsou spíš ne oddechnutí a u této knihy to platí třikrát. Knihu jsem měla přečtenou jedním dechem, dík její čtivosti. Autorčin styl psaní mi sedl. Jedna kapitola byla vždy byla vyprávěna Maddie, druhá Bradenem... Hlavní hrdinka, Maddie, mi vadila od prvních vět, něco jiného byl Braden, ten mi sedl. Samotný nápad celé zápletky, byl velmi zajímavý, ale bohužel, vše bylo "nacpáno" do 250 stran a to je, přiznejme si, trochu málo. Příběh byl předvídatelný, až jsem se někdy připadala, že jsem knihu již četla. Jako oddechová kniha dobré, ale znám mnohem kvalitnější romány

martina5069
02.10.2017 4 z 5

Hrej hráčem jedna hra dva hráči, holka jménem Maddie, která v životě zažila hromadu smutku a ztráty ale také holka,která je silná a hodlá se postavit výzvě ohledně hráče dva a tím je arogantní sukničkář Braden, který ohne každou holku na kterou se podívá a to je zase výzva pro něj protože do začátku hry je Maddie nedostupná a i když ji chce každej chlap ona je všechny odmítá. Až do osudné sázky .....
Kniha je plná intrik, lásky , zklamání a přátelství. Mě osobně čtení hodně bavilo a těším se na další díly jelikož sem četla že každý díl má být o jiné postavě z prvního dílu. Jinak doporučuju jako oddychovku na tohle divný babí léto :-D

Petra.M
24.09.2017 1 z 5

Přečetla jsem docela dost knih pro dospívající mládež a, bohužel, tato patřila zatím mezi ty nejslabší. Až moc předvídatelný děj, nezáživný dialog postav, žádná postava nebyla nijak zajímavě prokreslena ani dokreslena. Narážky na bratra hlavní hrdinky nenesly pořádně žádný význam. Ani jedna věta ve mě nevzbudila emoci, kterou by měla. Je jasné, že v takovém žánru se nedá pořádně přijít s něčím originálním, ale tohle tedy nemělo žádnou šťávu.

1259
13.09.2017 5 z 5

Naprosto úžasný. Hrozně se mi to líbilo a můžu všem jen vřele doporučit. Fakt super.

betule3
09.09.2017 5 z 5

Tento styl mám ráda. Není zde žádný překvapivý děj, ale kniha je velmi čtivá. Doporučuji si přečíst. :)

nani_nka
08.09.2017 4 z 5

Síce ide o dosť obohraný námet - hlavná hrdinka sa snaží zmeniť namysleného playboa a dať mu poriadnu lekciu, pričom sa doňho sama zaľúbi, ale mňa to aj tak baví. Od takýchto kníh nečakám žiadnu nečakanú zápletku alebo prekvapenie, viem do čoho idem a záleží len na tom, či medzi hlavnými hrdinami je tá správna chémia a ako ma kniha bude baviť. A táto sa mi páčila. Baby, priznajte, ktorá by nechcela mať doma zlého chlapca, ktorý sa pri nej mení na zlatíčko?

domino1701
25.08.2017 5 z 5

Takové knížky na oddych mám ráda. Žádný extra překvapivý děj, ale i tak vás to baví a čtete až do konce. ;)

Žožik
15.08.2017 5 z 5

Taková klasická slaďárna. Ale líbilo se mi to. Sice bylo od začátku vědět, jak kniha skončí, ale bavilo mě to číst.

katkaq
02.08.2017 3 z 5

Tuhle knížku mi strčila do ruky moje mladší sestra. Koukala jsem na ni a přemýšlela jestli mi to za to stojí. Jenže potom jsem si řekla, že mi nějaká slaďárna neublíží a bylo to. Trochu mě štve, že od začátku víte, kdo bude s kým, protože nemáte ani moc na výběr :D
Na téhle sérii se mi líbí nápad s tím, že vždy má někdo nějaký problém z minulosti a snaží se ho překonat. Jinak to bylo trochu lepší než jsem čekala. Sice je to pořád slaďárna, ale zařadila bych ji mezi ty lehce nadprůměrné.

Deervil
24.07.2017 5 z 5

Typická slaďárna, nenáročné. :)