Hrej hráčem

Hrej hráčem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 4 856 153

The Game série

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Galatea

Love game , 2013

kvapsv
04.03.2014 5 z 5

Skvělá, skvělá..prostě skvělá. Měla jsem ji přečtenou během chvilky a děj se mi opravdu moc líbil. Takové oddechové počteníčko.. :) Už se těším na další díl..pokud by někdo měl knihu v aj a chtěl náhodou prodat (druhý díl) tak sem s ní. :D

PS: taktéž bych chtěla mít Starbucks tak blízko školy. :D

KaterinaF
28.02.2014 1 z 5

Kniha byla od první stránky předvídatelná, ideální pro YA čtenáře, mne to moc nezaujalo. Reklama na Starbucks.

kleria
04.02.2014 4 z 5

Úžasná knížka, bylo to zas něco jiného, nového co jsem zatím nečetla. I když byla knížka místy na mě až moc romantická a i předvídatelná tak se mi moc líbila a můžu ji jenom doporučit!! :)

DendaRA
30.01.2014 5 z 5

Knížka mě zaujala hned na první pohled a já si ji prostě musela přečíst. Příběh je psán jednoduše bez zbytečných odboček od tématu. Příběh je čtivý, odpočinkový a dá se přečíst za poměrně krátkou dobu. Těším se na další díl :-)

evasamankova
19.01.2014 3 z 5

Kniha se mi těžko hodnotí, protože nejsem přesně ta cílová skupina, které je primárně určena. A právě u této knihy jsem si říkala, že jsem na tento žánr už fakt stará. Byl to milý příběh, už podle anotace se dá vcelku všechno předvídat, ale o to nejde. Přišlo mi, že hrdinové se chovali spíše jako mlaďouncí středoškoláci než devatenáctiletí vysokoškoláci a od toho se odvíjely i dialogy, na kterých kniha stojí. Bylo to hezké a odpočinkové, ale bez výrazné hloubky.
Přesto skvělé knihy jako Krásná katastrofa nebo Moře klidu mě u toho žánru pořád drží, jen tato kniha je podle mého opravdu spíše pro ty mladší-)) Ale mluvím jen za sebe, co čtenář to jiná chuť a názor.
Ale celkově shrnuto milá a oddechová kniha.

Ivy
10.01.2014 5 z 5

Nenáročnná kniha, ničím neurazí. Prostě typycká romantika z vysoké školy. Čte se to dobře, odpočinkové čtení, které mě bavilo :).

Chladnetka
09.01.2014 3 z 5

Pro mě trochu zklamání. Od první kapitoly je jasné, kam se bude příběh ubírat a jak kniha skončí. Dost často mi přišlo, že se hrdinové nechovají na svůj věk. Buď byli až příliš dětinští nebo se naopak chovali až moc dospěle, což dokazuje uzavření sázky hlavních hrdinů..Co jsem moc nechápala, byla nenávist Maddie vůču Bradenovi. Proč? To že se podobal jejímu závislému bratrovi? A v čem? Občas mi to přišlo přitažené za vlasy. Jinak kniha celkem plyne a nejsou tam zbytečné pasáže. Takže čistý průměr.

JajaAP
06.01.2014 5 z 5

Další skvělá kniha, už s ohraného prostředí vysoké školy. Příběh o lásce, přátelství, nenávisti a se spoustou emocí. Prostě to, co se mi na knize líbí. :-) Rozhodně si přečtu další díl.

mimisko
04.01.2014 1 z 5

kniha mne nechytla. popravde se mi ji nechtelo ani cist do konce. ani jedna postava mi tak nejak neprirostla k srdci. nebavil mne pribeh, dialogy kde jsem skripala zuby.

Charley
28.12.2013 5 z 5

Tak tohle čtení jsem si užívala :) I když, jak už bylo napsáno přede mnou, zápletka i konec byl jasný od úplného začátku, ale bylo to hrozně pěkně a čtivě napsáno. Autorka se nebála použít i sprostší slova, díky nimž jsem měla pocit, že se to podobá skutečnosti. Kdo má rád romantické klišé, vřele doporučuji. Jděte do toho :)

Lucka.79
22.12.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila, děj je sice předvídatelný, ale i tak to bylo fajn čtení ...

ciniminisek
21.12.2013 5 z 5

První půlka knihy byla zábavná, ta druhá spíše o lásce. Dohromady to znamená skvělá kniha. Styl psaní mi výborně sedl a hlavní postavy jsem si velmi oblíbila. Klasická romantická záležitost, kterých je na světě stovky, hlavně co se týče filmů, ale pořád dokola nás - mě baví.

Péťa11
19.12.2013 5 z 5

Nádherná knížka už se teším na další díl :D