Hrej hráčem

Hrej hráčem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 4 856 153

The Game série

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Galatea

Love game , 2013

jitka7
22.04.2015 4 z 5

Mě se kniha líbila a toho neandrtálce Bradena jsem si fakt dost oblíbila, bylo to příjemný počteníčko.

Ditules
03.04.2015 3 z 5

Oddychovka na jedno odpoledne. Nezaujalo mě to.

adelaska
31.03.2015 1 z 5

Co je moc, to je moc. Jsem zklamaná, protože zrovna takový žánr mám nejraději a čekala jsem, že se mi to bude líbit. Nápad na příběh špatný není, nechci hanit E. Hart, ale věřím, že kdyby to dílo zpracovala a PROPRACOVALA jiná spisovatelka (třeba úžasná J. Lynn), určitě by se mi to líbilo.
Dialogy mezi hlavními hrdiny neměly hlavu ani patu, rozhovory o ničem (jsi krásná; ne nejsem; jo jsi; nehádej se; budu se hádat; vždycky musíš vyhrát - víceméně se tam jinak nebavili, až na pár výjimek), nemělo to hloubku, vzhledem k tomu, že byli na vysoké jsem si myslela, že ten vztah nebude probíhat jak na základce. No málem jsem ji ani nedočetla, ale prokousala jsem se tím, pač by potom hodnocení nebylo objektivní.

Lenčule
09.03.2015 5 z 5

Přečetla jsem celou sérii, a už se těším na poslední díl :)

Julia_pt
04.03.2015 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Vůbec nelituji, že jsem ji začala číst a moc ráda si přečtu i další díly !! :)

Aléda
25.02.2015 5 z 5

Tato knížka mě opravdu překvapila. Mile překvapila. Vůbec jsem nečekala, že by mě mohla tak vtáhnou to děje. Soucítila jsem s Maddie, čím vším si musela projít. Opravdu jsem jí obdivovala za to jak byla silná a statečná. A Braden byl prostě skvělý! :)
Za mě 5* a doporučuji.

zdenka700
03.02.2015 5 z 5

Úžasná knížka prostě boží!!!!! Konečně to nebylo jen, že se kluk chtěl s nějakou holkou vyspat jen kvůli hře. Maddie mě dostala, jak prostě je to jen hra. Braden a jeho sexy tělo :3 :3

HankaL
23.12.2014 5 z 5

Úzasná knížka. Dokázala jsem se u ní uvolnit a skoro bych jí přečetla na jednou.

NikinkaFantasy
04.11.2014 4 z 5

Může mi někdo vysvětlit, proč i já za jeho jménem musím přidávat slovo "neandrtálec"? Jé, už vím - protože on se tak chová. :D Něco bylo na téhle knížce fakt moc originální - asi tak padesát stránek ho neměla Maddie ráda, což se moc nestává. A Braden? Ten ji zas chtěl jen balit, dokud se víte co... nezamiloval. Moje nejoblíbenější postavy byly Kay a, a to je všechno. :D Já tu holku prostě žeru. Závislost na kofeinu? To je teď trend, který já nemám. A Abbi, jej, těším se na její příběh. :P Všechno to bylo dobrý, ale všední. A něco mi v tom malinko chybělo. Možná trochu víc akce a ne jasná osnova. Krásná oddechovka.

123.Iveetka
29.10.2014 3 z 5

Taková normální oddychovka, která ani nepřekvapí, ani nenadchne, ale ani nijak zvlášť neurazí :)

warca
14.10.2014 4 z 5

Bomba! Skvělý nápad! Přes to, že jsem tenhle konec od začátku čekala se mi tam prostě nelíbil...

*Táňa*
12.10.2014 3 z 5

Popravdě? Pěkné čtení na jedno odpoledne, ale nic nového ani originálního nečekejte. Předstíraná láska, ze které vznikla opravdová láska = to už tu bylo tolikrát, že mě to nevyvedlo z míry. V příběhu bylo dost vtipných hlášek, postrádalo to však tu hloubku, kterou jsem od příběhu čekala.
(Druhý díl se mi líbil o dost víc :D )

hrubik
03.10.2014 3 z 5

No tak když zavřu obě oči a řeknu si, že to byla vážně oddechová četba, tak jsem ochotná dát ty 3 hvězdy. Nad knihou se nedá moc přemýšlet, ale pokud si chcete odpočinout, vypnout a číst něco milého, co neurazí ani nenadchne, pak potom je Hrej hráčem ta správná volba.

adrianna0305
18.09.2014 1 z 5

Už asi 100x ohraný příběh jak dva studentíci předstírají, že se nemilují a oni se vlastně milují, ale samo sebou je to složitější a má to i detektivní zápletku s nějakým mravním ponaučením a že i náctiletí dokážou chovat hluboké city ke svým spolužákům.
...fííííha no je vidět, že to není kniha z českých školních lavic :-D :-D

marasaj
09.09.2014 5 z 5

Skvělá kniha! :)

Rodaw
29.08.2014 4 z 5

Hrej hráčem je kniha, která mě velmi mile překvapila a moc mě bavila! Ano, je romantická, hodně romantická, ale zároveň dle mého i vtipná a tak nějak se trefila do toho, co jsem právě potřebovala. Hůř už je na tom druhý díl, který mě hodně zklamal a v podstatě se mi ani moc nelíbil, protože už postrádal švih prvního dílu a v podstatě jediné, co v něm bylo byl sex a erotika... Ale první díl se mi líbil moc :-)

lunina
25.08.2014 5 z 5

Děj byl sice předvídatelný,ale BOMBA ♥ .
Další knížka od které jsem se nemohla odlepit dokud jsem ji nedočetla ... :D :)) ♥
♥ DOPORUČUJI ♥

klara.fr
22.08.2014 4 z 5

Naprosto předvídatelné, ale milé počteníčko, které jsem schopna si přečíst každý měsíc a stejně mě neomrzí. Jako film, který dokola omýváte, znáte ho nazpamět a stejně si jej pustíte znovu. Postavy mi přirostly k srdci. Na dlouhou chvilku skvělá zábava. :)

12103
02.08.2014 2 z 5

Byla jsem vcelku dost zklamaná. To jak jednali a smýšleli ti kluci bylo strašný a ani sprostá slova to nenapravila. Kdyby je navlíkla do sukně a namalovala jim pusu...prostě holky převlečený za kluky. Spisovatelka by neměla psát z pohledu kluka, když to neumí. Pak je to výsměch.
Taková Rob Thurman psala z pohledu dvou kluků a já si dva roky myslela ( a nebyla jsem podle webu sama a to to četli chlapy), že je to autor mužského pohlaví.
Tak jsem v marné naději přečetla i druhý díl a bylo mi zle. Řekla jsem si nikdy více. Dvě hvězdičky za vtip a ucházející sex.

Samira
23.07.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila víc, než jsem čekala. Jasně děj byl předvídatelný a nic mě nemohlo překvapit, ale způsob psaní a postavy a to nejen hlavní, mě natolik zaujaly, že jsem knihu nerada odkládala. Naštěstí jsou i další díly. Příjemná nenásilná romantika, která udělá radost!