Odhodlaný Chase

Odhodlaný Chase https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361755/bmid_odhodlany-chase-wd3-361755.jpg 4 252 50

Texas! série

Chase Tyler to vůbec nemá snadné, když ztratí svou milovanou Tanyu, a zakrátko se z něj stane jiný člověk. Nezajímá se o rodinu ani o firmu, na ničem mu nezáleží. Pak se však setká s dávnou spolužačkou a nabízí se mu možnost zachránit rodinný podnik výhodným sňatkem. Možná mu osud přichystal nový začátek?! To by se Chase ovšem musel nejprve vypořádat se stíny minulosti a znovu najít svou někdejší sílu. Pak by snad dokázal uvěřit, že může být opět šťastný a prožít velkou lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Texas! Chase , 1991

Ivy
11.05.2014 5 z 5

Kniha mě zastihla v takové náladě, že mě ten příběh opravdu chytil za srdce. Postavu Marcii jsem si naprosto zamilovala.

zoew
21.04.2014 5 z 5

Milostná klasika s očekávaným happy endem, napsáno svižně a čtivě. Ideální odpočinkové čtení pro unavenou mysl.

inule
16.05.2013 5 z 5

Pěkné čtení, moje první knížka této autorky a líbila se mi. Čtivě napsané, žádné sáhodlouhé popisování, pěkný příběh a romantika.

modranka
05.03.2013 3 z 5

Lepšie než prvá časť. Odporúčam prečítať.

zoja
22.02.2013 5 z 5

Obálka je opravdu hrozná, nicméně se mi dostala do ruky v druhém vydání a tam je to docela pěkné :-). Ve druhém vydání se kniha jmenuje Odhodlaný Chase. Příběh moc pěkný, ostatně jako celá série.

gabca007
08.02.2013 5 z 5

Opravdu krásná knížka....stejně jako první o Luckym. Teď se těším na třetí.

medvídě
07.02.2013 5 z 5

Uzasna knizka... prvni od teto autorky, a tak jsem zvedava, kdy se dostanu k dalsim a doufam, ze budu opet nad miru spokojena :)

Evaevelína
10.12.2012 5 z 5

no obálka mě dlouho odpuzovala,ale vzhledem k tomu že jsem četla první díl o Luckym tak jsem se do toho pustila.A nádhera, ještě lepší než předchozí kniha o Luckym.To jsem si zas pobulela,moc moc pěkná kniha.

hannah2000
29.06.2012 5 z 5

Tuhle knižku jsem objevila už před časem v knihovně - vyšla poměrně dávno, ale stojí za přečtení. Je to druhý díl z trilogie Texas. Letos (2012) Ikar vydává trilogii znovu. Těším se hlavně na třetí díl, který jsem z původního vydání nikde nesehnala. Doporučuji přečíst celou trilogii :-).

meduzka123
08.08.2011 4 z 5

Jedna ze starších knih. A doporučuji. Pěkně se čte a konec opět nezklame !

romantika

Sandra Brown