Odhodlaný Chase

Odhodlaný Chase https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361755/bmid_odhodlany-chase-wd3-361755.jpg 4 252 50

Texas! série

Chase Tyler to vůbec nemá snadné, když ztratí svou milovanou Tanyu, a zakrátko se z něj stane jiný člověk. Nezajímá se o rodinu ani o firmu, na ničem mu nezáleží. Pak se však setká s dávnou spolužačkou a nabízí se mu možnost zachránit rodinný podnik výhodným sňatkem. Možná mu osud přichystal nový začátek?! To by se Chase ovšem musel nejprve vypořádat se stíny minulosti a znovu najít svou někdejší sílu. Pak by snad dokázal uvěřit, že může být opět šťastný a prožít velkou lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Texas! Chase , 1991

moudivlacek
13.05.2019 4 z 5

Druhý díl stejně krásný jako ten první, byl plný rodinné lásky, soudržnosti a pomoci. A je tu také Marcia, která zase vše bolavé dokáže zhojit. Sice ze začátku ji nic dobrého na oplátku nečeká, ale nakonec i ona se dočká svého štěstí. I tady jsou chvilky napětí a romantiky.

pingu1
06.03.2019 4 z 5

Druhý díl série, četl se pěkně, nenáročná oddechovka :-)

Mona85
18.01.2019 5 z 5

Druhý díl série ještě lepší než první,napětí až do konce.

TaLu
11.01.2019 4 z 5

Druhý díl série se mi líbil mnohem více, než díl první. V knize nechybí děj, zápletky, napětí. Chase je hrdina jak má být, který se vyrovnává s minulostí i přítomností tak, jak to jde. S jeho partnerkou jsem měla místy problém, její záměr s domem jsem považovala za zvláštní a znovu se tím ujistila o tom, že tajnosti a zamlčování do pravdivých vztahů nepatří. Ale již to, že nad těmito střípky příběhu přemýšlím, vypovídá o knize, že není čistě nenáročnou romantickou literaturou. Ovšem romantiky je tam hodně a tak mohu doporučit v rámci tohoto žánru.
Příjemné bylo prožívat pokračující osudy celé rodiny. Chasův bratr se ženou zde působili mnohem přirozeněji než v první knize.

deedulka
04.05.2018 3 z 5

Opět takové táhlé čtení a něco zajímavého si autorka nechá zase až na konec. Pohnutky Marcie jsem úplně nechápala a vlastně ani Chase, že na to přistoupil. Když nepotřebujete přemýšlet a stačí romantická trochu naivní struna, tak dobré.

konicekbily
18.04.2018 4 z 5

Zajímavé čtení vede k zamyšlení o toleranci, lásce, podpoře a obětování se. A to autorka umí velice dobře.

Evka3814
15.04.2018 4 z 5

Tento díl je rozhodně povedenější,více akce a tak nějak všeho

Merlinit
31.03.2018 1 z 5

Červená knihovna, plytká a hloupá.

Jája92
24.01.2018 5 z 5

Takový ten typický sladký příběh alá červená knihovna, ale proč ne! Skvělé oddychové čtení ..

babiočka
19.07.2017 3 z 5

Červená knihovna po americku ;-)

kytarka
05.02.2017 4 z 5

Taková trochu červená knihovna. Kniha se mi, ale i svým způsobem líbila. Je to taková příjemná oddechovka, kdy člověk nepotřebuje nad dějem moc přemýšlet jen si odpočinout a vypnout s knihou. Přečtení za par hodin.

LutherKing
17.06.2016 4 z 5

Přečteno za pár hodin, jako slušná oddychovka k volnýmu dni.

Téra
20.04.2016 2 z 5

Opět jeda ze slabších knih od Brownové. A Marcie mi občas přišla, jak nějaká psychopatka, co se rozhodla, že toho Chase prostě dostane za každou cenu.

sipkulka
17.08.2015 3 z 5

Opět oddechovka ;)

helenkan
23.06.2015 4 z 5

Líbily se mi všechny tři díly.

jaja10
17.05.2015 5 z 5

Asi má nejoblíbenější kniha z této série. :-)

jarkaska
07.01.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, stejně jako první díl.

R.E.M.
04.09.2014 1 z 5

Slibný začátek a to je tak vše. Postupujícími stránkami mi byly postavy čím dál tím víc nesympatické, jejich chování podivné. Dějová linka mě zklamala, včetně konce.

Babo
31.08.2014 3 z 5

Nic zvláštního,,,,

polly43
10.08.2014 5 z 5

Právě jsem dočetla druhý díl románu "Texaské trilogie" a již se těším na závěrečný díl.

romantika

Sandra Brown