Teď, nebo nikdy

Teď, nebo nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21505/bmid_ted-nebo-nikdy-OjM-21505.jpg 4 266 66

Detektivní román s psychologickou zápletkou vypráví příběh lékaře, který je za nejasných okolností postřelen, jeho žena zavražděna a malá dcerka unesena. Lékaři se po návratu z nemocnice ozvou únosci s žádostí o výkupné a on na radu svého přítele právníka uvědomí o únosu policii. Je ovládán jedinou myšlenkou, najít svou dcerku, ale akce skončí neúspěchem a hrdina se rozhodne pátrat po dítěti sám i přesto, že policie ho podezřívá z vraždy manželky. V pátrání mu pomáhá jeho bývalá přítelkyně, agentka FBI, a společně začnou rozmotávat klubko falešných stop a záhadných souvislostí až k nečekanému a dramatickému rozuzlení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No second chance , 2003

Juzzy
02.01.2016 5 z 5

Opět vynikající. Není co dodat.

ŽanKaa
18.09.2015

Túto knihu som práve dočítala a zanechala vo mne ako vlastne všetky Cobenove knihy silný dojem.Ani na sekundu som sa nenudila a nemala chuť odložiť ju ako sa to pri niektorých knihách stáva.Síce
ma opäť nesklamala moja intuícia a tušila som kto za všetkým stojí dosť dlho dopredu,ale aj napriek tomu dávam pomyslených 10 bodov z 10.

Moniks
08.01.2015 5 z 5

Moc povedená kniha od začátku až dokonce.....napínavé,smutné a konec srdcervouci!!!!!nečekaný!!!!doporučuji přečíst:-)5hvězd!

Kateřina1011
17.09.2014 4 z 5

Moje druhá knížka od tohoto autora, také nezklamala.

laklom53
22.03.2013 5 z 5

Souhlasím ,velice dobrá kniha.

Aliii
04.09.2012 4 z 5

Napínavá kniha, která příznivce žánru určitě nezklame.

americká literatura únosy dětí

Harlan Coben
americká, 1962
2016  80%Cizinec
2015  84%Chybíš mi
2008  87%Temné lesy
2014  78%Šest let
2017  86%Smrt v zádech

Kniha Teď, nebo nikdy je v