Lov

Pro Cassie a kruh čarodějnic, jehož je součástí, je těžké si představit, že by život v New Salemu mohl být ještě horší. Na skupinu totiž útočí mocní lovci čarodějnic rozhodnutí je zničit jednoho po druhém. A Cassiina poloviční sestra Scarlett nebude klidná, dokud nebude mít právoplatné místo v Kruhu – i kdyby měla Cassie zabít, aby je získala. Jediná naděje Kruhu je Kniha stínů Cassiina otce – prastarý průvodce světem temné magie. Ale Cassie brzo zjistí, že otevření této knihy má dalekosáhlé následky. Ona sama bude muset bojovat proti temnotě uvnitř sebe. A jakmile zlo jednou vypustila, bude těžké mu uniknout… -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166089/lov-Amn-166089.jpg 497

ISBN:978-80-744-288-6

Kniha Lov

oluskace
07.10.2017

Nemohla jsem se odtrhnout, jsem natěšená jak to vše dopadne. Nezklamalo mě to :)

Veveruškaaa
01.10.2017

Super jsem z toho nadšená, nezklamalo mě to. :-)

veru.nika
02.05.2017

I další díl se povedl. Jsem ráda,za další zápletku a už se těším jak se to bude řešit.

any333
25.12.2016

Tajný kruh z jedné strany ohrožují lovci a z druhé Scarlett. Když po jednom nepěkně vyvedeném střetu první z nebezpečí odstraní, Cassiina nevlastní sestra je zase podrazí.
Při rozebírání Suzanina rodokmenu mi přišlo vtipné, že se připojila kolonka se Scarlett. Vsadím se, že kdyby věděla o téhle linii už dřív, určitě by se Suzan už dávno černou magií zbavila.
Trochu mě znepokojuje to stříbrné pouto mezi Scarlett a Adamem. Být Cassie, asi bych taky žárlila.
A Diana má zase smůlu. Její druhý kluk a zrovna spřízněná duše musí být na nepřátelské straně.

Jiř2000
18.05.2016

Kniha byla skvělá, ale není to moc můj šálek čaje už jen tím, že autorka napíše první tři díly svým vlastním jménem a ostatní pod pseudonymem

petvet
14.08.2015

Tento díl byl pro mě nekonečný-všechno se tam pořád opakuje dokola. Podle mě to byla nejméně povedená kniha série. Normálně bych knihy už dávno odložila,ale když je mám nakoupené-tak je dočtu.Docela mě zajímá,jak ale celá série dopadne..

ivzu77
30.07.2014

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Vendulik
31.05.2014

Kniha byla malinko slabší než předešlé díly. Jsem zvědavá na pokračování :)

L. J. Smith

Aubrey Clark (p)