Ustlané na ružiach

Ustlané na ružiach https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201181/bmid_ustlane-na-ruziach-201181.jpg 4 215 29

Svatební quartet série

Štyri nerozlučné priateľky Parker, Emma, Laurel a Mac si v Connecticute založili úspešnú svadobnú agentúru s názvom Sľub. Emme Grantovej, romantickej duši a šikovnej kvetinárke, sa splnil sen. Celé dni trávi medzi kvetmi a tvorí originálne svadobné dekorácie. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že rovnako prekvitá aj jej ľúbostný život. Táto štíhla a zmyselná žena rozžiari každú miestnosť, do ktorej vkročí. Muži jej ležia pri nohách, lenže stále nenašla toho pravého. Komu by napadlo, že ho napokon objaví tam, kde by ho nikto nehľadal? Jack Cook a Emma sa poznajú už dlhé roky. Jack je blízkym priateľom Parkerinho brata, a preto tak trochu patrí do rodiny. Šarmantný architekt si jedného dňa uvedomí, že jeho priateľské city k Emme prerástli do niečoho hlbšieho. Keď mu Emma opätuje náhodný bozk, vzťahy v Sľube sa odrazu všetko komplikuje. Problém je v tom, že zatiaľ čo Jack sa trvalého vzťahu bojí ako čert kríža, Emma túži po láske na celý život. Ak chcú nájsť spoločnú cestu, musia veriť v spoločný cieľ.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Bed on Roses , 2009

Laf
01.01.2014 3 z 5

Romantický příběh pro dlouhé večery. Moc pěkně napsané a ještě lépe a rychle se to četlo. Vřele doporučuji :) Nora Roberts má nádherné knihy :)

Poutnice
02.10.2013 5 z 5

Moc hezké :) romantika z toho sálá do dálky, protože Emma po ní touží odmalička. A Jack? No nakonec mu to přece jenom dojde a dá Emmě přesně to, po čem touží :)

liletka_a
14.07.2013 4 z 5

Svatební quartet jsem si zamilovala. Tento díl se mi líbil víc než první ale méně než třetí a čtvrtý. :)) Jacka jsem si oblíbila už v prvním díle, ale spíše jsem ho viděla s Parker, ale nakonec se k Emmě přece jenom hodil. :)) V těch svatbách se už trošku ztrácím, ale pravda je že všechny byly svým způsobem jiné.. :) konec byl nejhezčí z celé knihy ;)

zoja
03.06.2013 3 z 5

Souhlasím s Modrankou, že příběh je téměř stejný jak v prvním díle. Polovina knihy je o tom, jak má každý svou práci ve svatební agentuře a co přesně dělá pro každého konkrétního zákazníka. V jedné knize je to zajímavé, ale ve čtyřech už je toho moc. Do toho je vpleten milostný příběh vždy jedné z kamarádek. Kdyby autorka zkrátila tu omáčku kolem, tak by to myslím bylo lepší.

jluky
06.03.2013 2 z 5

Napriek tomu, že Nora Roberts je jedna z mojich najobľúbenejších autoriek, celú sériu Bride Quartet hodnotím ako slabší priemer.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pěkně psané nenáročné a milé čtení.

modranka
28.02.2013 3 z 5

Literatúra pre menej náročného čitateľa. A v porovnaní s predchádzajúcou časťou je takmer totožná, iba postavy sú vymenené. Je mi ľúto, nemôžem dať viac než 3 hviezdičky.

Kačík
22.04.2012 4 z 5

Na mě až příliš sladké, nevím jestli si přečtu další ze Svatebního quartetu. Přesto jsem na konci brečela jako želva, jak úžasně to dopadlo.

ewisek22
30.01.2012 4 z 5

Jedna z knih ze série Svatební quartet...řekla bych, že mnohem lepší než Sen v bílém...asi je to tím hlavním hrdinou, páč Jack z Na růžích utláno je takový divoký chlápek, který má rád svobodu a večery pokru s kámoši...kdežto Carter ze Snu v bílém je klidný, až nudný učitel litaratury:))