Sen v bílém

Sen v bílém https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47206/mid_sen-v-bilem-Hsc-47206.jpg 4 232 34

Svatební quartet série

Kamarádky Mac, Laurel, Parker a Emma společně vlastní svatební agenturu. I když se stále pohybují v prostředí svateb, samy štěstí v lásce zrovna nemají. Ani Mac nemá o manželství valné mínění. Ví, že by měla něco změnit, zahnat démony minulosti a hledat lásku. Nicméně osud pro ni chystá něco úplně jiného.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Vision In White , 2009

LilianaFalcon
24.08.2016 2 z 5

Nudaaaaaaaa... Spíš mi to připadalo, jak nějaký diskusní kroužek s nezáživným tématem.

locin
09.05.2016 4 z 5

Mě fascinuje hlavně profese/pracovní odvětví, kde se tato série odehrávají. Za mě snová práce.
Je pravda tedy, že se mi úplně nelíbilo zakončení příběhu, přišlo mi to zbytečně zdlouhavé...
Ale jinak děkuji za příjemné přiblížení svatebního shonu :)

Laf
15.08.2015 3 z 5

Příjemné a pohodové čtení. Prostě taková oddychovka. Můžu doporučit :)

lifeoptimist
11.06.2015 4 z 5

kniha pěkná, taková oddychovka - jakoby delší harlequinka, kdo má chuť na romantiku, tak můžu jen doporučit

helenkan
22.11.2014 5 z 5

Opět nezklamala,líbila se mi a splnila svůj účel. :)))))

Markett
23.10.2014 5 z 5

Krásná romantická oddechovka. Nikdy jsem nebyla na podobný žánr, ale tahle knížka se mi moc líbila. A velmi mě oslovilo prostředí ve svatební agentuře, které skvěle funguje a patří 4 výborným kamarádkám. Jelikož hlavní hrdinkou románu byla Mac, těším se na další díly z pohledu ostatních. Ale Mac byla skvělá hlavní hrdinka, normální ženská, která má problémy s matkou. A taky našla svého prince. Naprosto oddechové čtení, které rozhodně mohu doporučit. :)

Jitka.Š
30.07.2014 5 z 5

Začala jsem omylem u třetího dílu, ale je to opravdu oddychovka..první díl mi netrval ani 24 hodin :-)

mazzone
11.06.2014 4 z 5

mne sa táto séria veľmi páčila. aj postavy boli perfektné - pre mna oddychovka, ku ktorej sa vždy rada vrátim.

vaili
09.06.2014 3 z 5

Nic moc extra čtení to není no, ale jde to přečíst :) jak se říká oddychovka, ale slabší :)

zoja
19.05.2013 3 z 5

Nenáročný příběh, žádná zápletka. Carter miluje Mac už od střední školy, když se po dlouhých letech setkají, dají se dohromady. Carter ví, že Mac je jeho životní láskou, no Mac si oproti němu musí udělat pořádek nejen v hlavě, ale také v životě.

liletka_a
04.05.2013 4 z 5

Je to moje první kniha od Roberts a zároveň i první díl ze Svatebního quartetu, kterým jsem byla příjemně překvapena.:) Děj je celkem jednoduchý, místy zábavný a řekla bych i poutavý. Sama jsem jí přečetla za 4-5 dní. :) I když dávám 4 hvězdičky, tak je to s odřenýma ušima. ;)

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pěkný titul dobré téma.

modranka
26.02.2013 3 z 5

Príbeh je veľmi pekný, začína úsmevným prológom, kedy som si povedala, že sa zrejme dobre zabavím. Nesklamala som sa. Je skvelé vidieť, že z rande nebývajú nervózne len mladé dámy, ale aj mladí páni. Bol to rozkošný príbeh. Určite odporúčam mladšej generácie. Čo to sa dozviete o práci v svadobnej agentúre. Pokojne sa priučte.
Dala som stred, lebo neviem čo ma ešte čaká pri ďalších troch častiach. Ak sa vyrovná ostatným, opravím!

lady
30.11.2011 3 z 5

lepší než smrtící nahota.