Stroncium

Stroncium https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1063/stroncium-1063.jpg 4 985 124

Nová kniha Jiřího Kulhánka je pochmurný příběh z pochmurné budoucnosti, kdy na Zemi žije víc mrtvých než živých, kdy lží je víc než obvykle a kdy ledu je mnohem víc než whisky.

kalinka99
06.06.2017 2 z 5

Mám ráda Kulhánka, ale v téhle knížce jsem se ztrácela oč tam vůbec běží.

pinsosák
19.02.2017

Kniha jako nápad je výborná, ovšem dokáži si představit lepší zpracování. Je to tak nějak divně napsané. I když Kulhánka mám rád, tak toto zatím nejslabší kniha, kterou jsem od něj četl.

lil_monster
11.02.2017

Kdybych lépe snášela bodové hodnocení, dala bych Stronciu pět švábíků. Nový švábíků. A chlazených!

UsmevavyAndy
07.02.2017

Dobrý den. Založil jsem si účet jen kvůli komentáři k této knížce. Nechápu to hodnocení.
Je to obrovská pecka. Představte si biják podle téhle knihy. Děkuji JK.

Ebon
14.07.2016 3 z 5

Děj nekonečné války ve všech elementech existence mi přijde přehnaně komplikovaný, zbytečně vyhrocený a všeobsažný. Motivace nejsou tak smysluplné, schopnosti techniky jsou za rozumnou mezí a autorova mantra, obsažená snad ve všech dílech, ohledně schopnosti hlavní postavy přežít a zregenerovat naprosto všechno už trochu nudí.

ber-tram
14.06.2016 3 z 5

Futuristický boj zuří každou vteřinou. Proč? Za co? Za koho?! To možná netuší ani sám autor, akorát že mantrou je stroncium ve štítě románu o... O čem vlastně? Kdoví? O brutální akci, ne o vyzrálém ději (to jistě), o pár vtipných hláškách, ne o trvalém humoru (to spíše). O vyčerpání a poklesu tvůrčí křivky (to zaručeně). 28/16

Kolombovka
03.05.2016 4 z 5

trochu jsem se ztrácela.....stejně se k ní zase vrátím a přečtu si ji znova...a bude to lepší :-)

Jennkie
16.04.2016 3 z 5

Děj v knize je velmi pestrý hodně se cestuje, hrdina má vtipné průpovídky, ale na můj vkus všude teče moc krve a létá moc končetin. Bojů je tam vůbec hodně a hrdina je všechny zázračně zvládá, jako by se nechumelilo. Po nějaké době jsem začala bojové pasáže přeskakovat, protože se to moc opakovalo.

orson
04.04.2016 5 z 5

Četl jsem před deseti lety a už zapomněl, ale úplně. Takže jsem si ji užil, jako poprvé :)

majxik
21.11.2015 4 z 5

Krvavá četba, která se čte ale skvěle, někomu nejspíše nesedne, ale hold né každá knížka je pro každého.

hnusák
21.10.2015 2 z 5

Musím přiznat, že tato kniha mne vůbec nezaujala, i když ji předcházelo renomé pana Kulhánka. Prokousání až do konce bylo velice vlažné.

DaymondeuX
05.10.2015 3 z 5

Proste nejslabsi Kulhankuv roman, ktery nema ani kouzlo jeho prvotin, ani kvalitu tvurciho stredu (Nocni klub), ani dospelost Vyhlidky na vecnost. Zde si autor vybral slabsi chvilku.

Clara del Valle
13.09.2015 3 z 5

U knihy jsem se bavila i přes to, že jsem po celou dobu vůbec netušila, která bije :-))) Okolo strany 360 jsem se do toho zamotala natolik, že jsem knihu na nějaký čas opustila. Na mě je to hrozně překombinované, těžko se v těch hektolitrech krve a tézetkách orientuji, budu se k tomu muset časem vrátit. Nicméně některé hlášky jsou skvostné.

Patapuf
25.08.2015 5 z 5

Pro mě opět top.... možná nejslabší, ale přeci jenom je to poutavý příběh s dobrým koncem :)

olle3
22.06.2015 4 z 5

Jediná Kulhánkovina, které dávám jen čtyři hvězdy z pěti, přesto pekelná jízda, přečtená v několika hodinách.
Dost čtenářů knihu nehodnotí moc dobře (velká očekávání, laťka příliš vysoko), ale já bych příznivcům krvavého Sci-fi jen doporučil. ŠVÁBÍK!

vlkodlaq
16.06.2015 5 z 5

Jsem Kulhánkovec jak řemen z třílitru, takže mě VELMI bavilo i Stroncium. Řežba, suché hlášky, akce, paráda, nebyl jsem (jako z žádného z děl JK) zklamán. Díky pane Kulhánku (jen bych Vás měl radši, kdybyste dovolil dotisky starších knih, bylo by to jistě více profanouškovské)

Terva
19.04.2015 5 z 5

Jiří Kulhánek představuje Longina Kandinskiho
v postkatastrofickém sci-fi sranda příběhu Stroncium.
Tohle prostě musí každý fanda žánru přelouskat i jedním okem.
Já to četl již dvakrát a teď tedy trojka.

Malá ukázka:

DIALOG:
LONGIN - Co se děje? Kde to jsem? Trochu jsem hraptěl a hlas jsem měl trochu hlubší, než si pamatuju
HOLOGRAM - Nepamatuješ si nic?
LONGIN - O čem?
HOLOGRAM - O všem.
LONGIN - O čem ovšem?
HOLOGRAM - O všem všem.
LONGIN - Nemáme trochu problémy s vyjadřováním?
HOLOGRAM - Ani ne - jen tě chci upozornit, že už si dvacet let tykáme........

MaBeSlovakia
07.03.2015 5 z 5

bez zaváhania plné hodnotenie. ak má niekto pocit, že záver bol useknutý, tak ho pravdepodobne nepochopil - záver tomu pridáva ďalšiu úroveň komplexnosti

józi.odkudkam
25.02.2015 3 z 5

Ježíškunakřížku, přečíst si od Kulhoně jako první tohle, asi se mu vyhnu obloukem. Naprosto nepochopitelně nezábavné a já měl v pravdě co dělat, abych vůbec dočetl. Jen z úcty k autorově osobě slabé 3***

SirokO
08.02.2015 3 z 5

Mě prostě Kulhánek nesedl tak jak bych chtěl. Neříkám, že kniha není dobrá..