Nový Měsíc

Nový Měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347644/bmid_novy-mesic-265-347644.jpg 4 5035 5035

Stmívání / Twilight série

Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama.

silvinka12
29.07.2017 4 z 5

když jsem to porovnávala se Stmíváním tak jsem pořadí lepší a horší dokola střídala, ale nakonec mi tenhle díl přišel o něco slabší než předchozí, ale jinak super čtení!

Carol96
24.07.2017 2 z 5

Opět jsem až po shlédnutí filmu. Moje hodnocení je stejné asi jako u předchozího dílu. I když tento díl mě bavil o něco méně. Proto ho hodnotím jako lehký podprůměr, ale úplná katastrofa to také není.

jaja10
16.07.2017 5 z 5

Celou serii mám moc ráda.

Romžiry
11.07.2017 4 z 5

Začíná se to dobře vyvíjet. Pořád čtivé,

surynas
18.06.2017 2 z 5

Miluju fantasy, ale tohle prostě není můj šálek čaje.... Edvard no, prostě romantická ikona všech mladších holek. Jacob dejme tomu, ale Bella nevím proč mě tak moc štvala. Prostě a jednoduše nelíbilo se mi to.

Nita17
08.06.2017

2. Díl o malinko lepší, hlavně oceňuji ty části věnované vlkodlakům ( ve finále měničům) a podrobnějšímu vysvětlení jejich světa. Stále vítězí ovšem osekaná filmová verze.

Eorin
04.06.2017 5 z 5

Krásně depresivní, Steph prostě umí psát a jde s emocemi jako s kůží pěkně na trh. Četlo se to opět samo, pro mě oddychovka.
Btw, team Edward :P

Nuny
01.06.2017 4 z 5

Kniha se mi líbí, ale v porovnání je nejslabší ze všech čtyř.

XenaTaurus
19.05.2017 5 z 5

Druhý díl ságy se mi také moc líbil, a opět jsem kvitovala různé detailní informace, na které nebylo ve filmu tolik prostoru.
Moc se mi líbilo detailní popsání emocí ,které prožívali Edward i Bella, a postava veselého Jacoba je pro příběh přínosná. Prostě sympaťák :)

Katy25
03.05.2017 5 z 5

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ufounek173
01.04.2017 5 z 5

ZA MĚ-LÍBÍ SE MI VÍC POSTAVA JACOBA,TAKŽE MĚ SE LÍBILA.

PinkAlicorn
30.03.2017 3 z 5

Je hloupé stále srovnávat jednotlivé díly sérií, ale přidávám se k těm, co tvrdí, že tento díl byl nejhorší. Ta zápletka, jak Edward odjel kvůli tomu, aby ji ochránil mi přišla hrozná a od té doby ho taky nemám ráda. Na druhou stranu mě bavily části s Jacobem, byl to sympaťák a až do předposledního dílu jsem jim s Bellou držela palce. Skoro mě mrzelo, že se vrátila k Edovi...

plocovam
27.03.2017

Po prvním díle jsem byla nadšená, ale tento díl byl nudný. Vadilo mi, že tu chyběl Edward. Po prvním díle jsem se do něj zamilovala a tady byl opravdu málo. Naopak mi hrozně vadil Jacob. Ale i přesto se těším na další díl. :)

An52imal
18.03.2017 5 z 5

Asi nejslabší z celé Twilight ságy.

dancadragneel
07.03.2017 3 z 5

Pro mě nejlepší díl, poněvdž byl Edward vyměněm za úžasného Jacoba, který se v polovině knihy začal měnit. Rozhodně krásný díl, který byl zkažený příchodem Edwarda. :)

Kačkaknihomol
04.03.2017 2 z 5

Této knize by nevadilo být o 100 stránek kratší, protože to pak začíná být uspávající. Myslím, že kdyby tato kniha neexistovala, sáze by to nějak zvlášť neuškodilo. Kniha je o uřvané Belle, která má díru v srdci a její jediný lék je vlkodlak Jacob. Z nudy mně vytáhla Alice a už jsem si myslela, že ten konec bude aspoň dobrý, ale na konci mně čekalo jen klábosení s Volturiovými. No, aspoň že už je Bella vyléčená, další řvaní bych už nesnesla. :(

venacava
01.03.2017 1 z 5

Četla jsem to tak před 5 lety a nemůžu si vzpomenout o čem přesně je druhý díl a to jsem viděla i film. Přečetla jsem tento díl, ale nějaký hlubší zážitek postrádám.

MartinaPri
18.02.2017 4 z 5

Na první díl to rozhodně nemá. Místy je to dosti vleklé, ale i tak jsem si knihu užila :)

ufounek173
18.02.2017 5 z 5

Líbí se mi i film,ale knížka je knížka.

Bella1
17.02.2017 5 z 5