Miluj mě vším

Miluj mě vším https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411602/bmid_miluj-me-vsim-EFY-411602.jpg 4 413 78

Stavitelé snů série

< 3. díl

Tristan Pierce opustil své bratry i rodné město, aby se věnoval vlastním cílům a snům. Nikdy však nezapomněl na mladičkou Sydney Greenovou, se kterou kdysi prožil krátký, ale o to vášnivější románek. Rozchod, který následoval, už tak příjemný nebyl, a Tristan se k němu v myšlenkách mnohokrát vracel. Teď se musí vrátit domů a spolu s bratry převzít rodinný podnik. Dostane jeho láska druhou šanci navzdory chybám, kterých se v minulosti dopustil? Sydney Greenová Tristana milovala celým srdcem. S jeho odchodem ji však opustila i důvěra a ochota znovu se zamilovat. Teď se ale vrátil a Sydney tuší, že dřív nebo později bude muset čelit nejen jemu, ale také hlubokému tajemství, které roky skrývala…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All or Nothing at All , 2017

veveronka
21.08.2020 4 z 5

Predchozi dily byly lepsi.

alzbeta4340
13.08.2020 4 z 5

Celá první půlka se mi líbila - a moc. Ale jak Tristan vyřešil situaci s otcovstvím, a do jakého afektu ho to dostalo - to se mi zdálo opravdu přitažené za vlasy. Trochu mi to pokazilo nadšení z knihy. Přesto jako závěr trilogie stojí za přečtení.

Lee7
04.08.2020 5 z 5

Na třetí díl jsem se moc těšila a vážně nezklamal. Byl perfektní a líbilo se mi celkové zakončení. Od knih se nemůžu odtrhnout a mají skvělou dávku humoru.

havrmoni
03.08.2020 5 z 5

Krásný konec série. Na tuhle dvojici jsem se těšila a taky si jí užila. Romantika,erotika a láska. Láska k rodině, dítěti, milenecká, k přátelům no zkrátka knihy této autorky jsou jí plné a mě se dobře čtou.

Katerina015
03.08.2020 5 z 5

Vyborne zakonceni :)

Kubikuli
27.07.2020 3 z 5

Se zavřenýma očima dávám tři hvězdy, ale tahle knížka mě docela šikanovala... Námět mě zaujal, protože z utajované dcery by se dal udělat krásný příběh, ale tohle byl takový nudný paskvil. První půlku knihy mě šel na nervy on a pak zase pro změnu ona... kdyby se o dceři dozvěděl alespoň nějakým dramatickým způsobem ... No prostě nic moc :) a tři hvězdy jsou až dost.

Anna-Soltysova
23.07.2020 5 z 5

Opäť krásny príbeh..., skvelé zakončenie série.
J. Probst to vie.

petusska01
21.07.2020 5 z 5

Ani tretí diel nesklamal. Veľmi rýchlo a ľahko sa kniha čítala, taká jednoduchá a predvídavá oddychovka,ale veď pre dobré konce to predsa čítame :) Myslím, že niekedy sa k celej sérii ešte vrátim, patrí medzi tie podarenejšie. Odporúčam.

Havrnka
20.07.2020 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem. Je to takové letní oddechové čtení.

Petriii
09.07.2020 3 z 5

(SPOILER) Tak tenhle díl série mi teda tak nějak vadilo. Ne že by byl napsaný špatně. Ale ty rozumový pochody hlavní hrdinky... Nevím víceméně proč se cítila ublížene,když na ni byl Tristan nastvanej,já bych sakra byla taky. To jak se dlouho rozhodovala jestli si s ním vůbec začít,když ho od dětství milovala a měla s ním dítě... To že mu to řekla AZ po takový době,i když už byl roky zpět. Tohle se prostě nedělá a nejspíš proto mi ta kniha vadila.
Ale jinak se četla dobře,Probst umí psát,jen zrovna tenhle dej mi fakt nesedl.

Audrina
06.07.2020 4 z 5

Probstová podobné příběhy psát umí, ideální knížka na léto, u které nemusíte moc přemýšlet, protože od začátku víte, jak to dopadne

Kristy.Seb
03.07.2020 4 z 5

Ani třetí díl mě nezklamal. Opět se musela hlavní hrdinka vypořádat s těžkou životní situací. Trochu mě mrzelo, jak se z jednotlivých hlavních dějů v knize skákalo na další děje. Ale hezké čtení.

zuzka5372
03.07.2020 5 z 5

Celá série je super oddechovka. Co na tom že je vždy od začátku předvídatelné jak příběh skončí. Příliš překvapení nečekejte ale nemělo to chybu ...

Lofda
02.07.2020 3 z 5

Série byla fajn, každý z bratrů jiný, hezky se to četlo.. Jak to bude s Beccou bylo jasné už z minulých dílů, čekala jsem, jaký příběh se za tím vším schovává a zklamaná jsem nebyla. Co mi ale tentokrát úplně nesedlo, byla všechna ta touha, vášeň, emoce.. Kdyby autorka ubrala, příběh by byl mnohem reálnější.

Maruš.D
01.07.2020 5 z 5

Wow. To byla jízda.. zase jedno velké emocionální klubko. Těšila jsem se na příběh Tristana a Sydney už z předchozích dílů, ale to co jsem dostala, bylo snad ještě lepší. Obě postavy jsem si oblíbila, zamilovala se do jejich povah a vzájemné lásky. To, jak se Tristan zachoval mě překvapilo, ale dodalo to knize na zajímavosti. Nádherné zakončení série a už se těším, až si někdy knihu přečtu znovu. :-))

happy19
30.06.2020 5 z 5

A kruh se uzavřel,-)
Série mě ba...tento díl ze všech nejvíc...doporučuji:-)
„Rodina je tam, kde život začíná a láska nikdy nekončí.”

pavlikova9332
28.06.2020 5 z 5

Moc hezký díl za mě nejvíce dramatický. Tristana bych za jeho chování trochu více potrapila, ale kniha báječná

maafa
23.06.2020 3 z 5

Od této autorky jsem přečetla vše, co v češtině vyšlo, a nemůžu jí upřít čtivost.
Jen mám někdy trochu problém s erotickými scénami. Všichni cítí v okamžiku elektrizující touhu, hrdinky mají ve vteřině mnohonásobný orgasmus:-)...Omlouvám se, jestli to někoho naštve, ale za mě je to škoda, autorka by mohla klidně trochu ubrat:-). Tento příběh měl velmi slibný začátek, rozjelo se to opravdu zajímavě. Pak to ovšem nějak sklouzlo, a oba hrdinové se chovali pro mě absolutně nereálně. Škoda, kdyby byla celá kniha jako její začátek, dala bych určitě plný počet....

jitka7
18.06.2020 4 z 5

Myslela jsem, že Tristan bude třešinka na dortu. Nebylo to vůbec špatné, ale asi jsem očekávala trošku něco jiného. Přesto je příběh krásný a hezké doplnění celé série.

Jenny3
18.06.2020 4 z 5

Pořád jsem zvažovala, zda nedát plný počet, ale já nevím, jako by tomu něco chybělo. Kniha je skvělým závěrem k celé trilogii, ale zdálo se mi, jako by děj přešlapoval na místě a nevěděl, kam se pohnout. Nakonec z toho autorka vyšla se ctí, ale když se podívám na sérii Stavitelé snů jako celek, musím říct, že série Hledání mě chytla víc. Možná je to i tím, že už znám styl autorky a tak se nekonalo žádné velké překvapení ohledně děje - vždycky se potká kluk s holkou, kteří si lezou na nervy a vědí, že se k sobě nehodí, ale po dokonalém sexu zjistí, že si jsou souzeni. Tož asi tak. :D