Miluj mě vším

Miluj mě vším https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411602/bmid_miluj-me-vsim-EFY-411602.jpg 4 414 78

Stavitelé snů série

< 3. díl

Tristan Pierce opustil své bratry i rodné město, aby se věnoval vlastním cílům a snům. Nikdy však nezapomněl na mladičkou Sydney Greenovou, se kterou kdysi prožil krátký, ale o to vášnivější románek. Rozchod, který následoval, už tak příjemný nebyl, a Tristan se k němu v myšlenkách mnohokrát vracel. Teď se musí vrátit domů a spolu s bratry převzít rodinný podnik. Dostane jeho láska druhou šanci navzdory chybám, kterých se v minulosti dopustil? Sydney Greenová Tristana milovala celým srdcem. S jeho odchodem ji však opustila i důvěra a ochota znovu se zamilovat. Teď se ale vrátil a Sydney tuší, že dřív nebo později bude muset čelit nejen jemu, ale také hlubokému tajemství, které roky skrývala…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All or Nothing at All , 2017

BrokenDreamer
15.12.2021 4 z 5

(SPOILER) Je to krásná kniha, to ano. Ale popravdě, některé stránky byly opravdu ošklivé - hádky Trise se Syd, i sex v druhé části knihy, vždyť by se to dalo označit za obtěžování, zneužívání...
Bylo to reálné až na konec, kdy Syd řekne všemu ano, přes všechno, jak se k sobě chovali. A myslím tím oba dva.

Síma97
01.10.2021 5 z 5

Za mě nejlepší díl celé série Stavitelé snů. Příběh byl asi nejvíce uvěřitelné - možný i v reálném životě. Líbilo se mi, že už jsem hlavní hrdiny znala trochu z předešlých dílů. Jen mi trochu vadilo, jak byl Tristan chvíli panovačný a nakazoval Sydney jak budou společně žít. Kniha byla velmi čtivá, přečetla jsem ji nejrychleji ze všech třech dílů. Určitě stojí za přečtení.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Samozřejmě nezklamal..za mě teda 1. díl prostě nejlepší..v tomhle díle to na mě bylo všechno strašně uspěchané ale mělo to své kouzlo..Tristan mi teda strašně lezl na nervy tím že se neuměl vymáčknout a říct Sydney o svých citech..jsem ráda že v téhle sérii to bylo o silných ženách a ne o žádných fňuknách a uměly si ty své chlapy srovnat do latě ️️ za mě strašně dobrá série... Doporučuji!!!

EvikU.
20.08.2021 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc, nevím proč, možná proto, že mi byli oba dva nejvíc sympatický. Nebo mi příběh přišel nejvíc uvěřitelný? Nebo prostě se mi to jen krásně četlo a konec mi vyloženě pohladil moji romantickou duši. Děsně se mi líbil.

Sérii doporučím a já se časem ke knihám od autorky vrátím.

chrudas
27.05.2021 5 z 5

Tento příběh se opět Jennifer velmi vydařil. Romantické, vášnivé, místy smutné i zábavné. Jako celek velmi čtivé.....

Radka1727
24.02.2021 4 z 5

Zápletka byla sice už předvídatelná z předchozího dílu, ale bylo sympatické prolínání všech postav. Takové švagrové by jsme si přáli všechny .... Dojemná scéna mezi Tristanem a Beccou jak vystřižená z amerického bijáku. Jinak Sydney byla fajn a Tristan se v tom na můj vkus "ňahňal" zbytečně dlouho ......

avalonek
09.02.2021 4 z 5

Poslední díl a bylo to zase krásné,budou mi všichni zase moc chybět..

allfonsa
30.11.2020 3 z 5

Pro mě nejslabší díl série, ale možná po těch předchozích dvou dílech jsem byla už jenom přeslazená :-)

Š.Ala
17.11.2020 5 z 5

Moc pěkná série. Nejvíce mě zaujal tento poslední díl. Bavil mě od začátku. Pěkně to mezi nimi jiskřilo a upoutalo čtenáře. Nemohla jsem být ani na jedné straně. Oba měli pro své činy svoje důvody.
Klidně bych o nich mohla číst dál.

BackToTheStars
31.10.2020 3 z 5

(SPOILER) Zápletka vypadala zajímavě, a tak jsem se s chutí pustila do čtení. Bylo to dobré, dokud nepřišli na to "geniální" řešení. Nesouhlasím a je mi opravdu proti srsti, když je někdo donucen se oženit/vdát. Jde to zcela proti smyslu celé věci. Těžko se mi četlo její prožívání té frašky (svatby) a jeho tvrdost vůči ní, když se jen snažila chránit své dítě a byla přesvědčena, že dělá to nejlepší pro ni. Oba byli ještě mladí. Jak jí to může tak tvrdě vyčítat? Trocha toho rozhořčení, které jsem cítila během četby, mi zůstala i následující den po dočtení. :D Nebyla to špatná kniha, ale nezařadí se mezi ty, ke kterým se ráda vracím.

jinbr
20.10.2020 4 z 5

Četla jsem i předchozí dva díly, bylo fajn mít trochu informací i o postavách z těch předchozích. Příběh byl hezký, nápaditý, jen trochu uspěchaný konec. Tam to bylo najednou moc zlomové uvědomění.

MonikaSmrk
22.09.2020 5 z 5

Na knihu jsem se těšila od konce druhého dílu. I přesto, že se dal příběh a zápletka předvídat, byla tato kniho opět dobrá volba. Škoda že bratrů nebylo na začátku víc ;-)

preny
16.09.2020 5 z 5

Za mě rozhodně nejlepší příběh z celé trilogie. Na knihu jsem se těšila od chvíle, kdy jsem četla první díl a bylo tam řečeno, že mezi Syd a Tristanem dřív něco bylo. Už tehdy jsem tušila, jaká je pravda. Knihu jsem zhltla na posezení. Opravdu pěkně napsané, jen mě mrzelo, že to tak rychle skončilo. A setkání s ostatními páry bylo opět příjemné.

Litocha
10.09.2020 3 z 5

Zpočátku to vypadalo, že tenhle díl bude mým nejoblíbenějším. Pak se mi ale znechutil Tristan, když se podruhé zachoval jako naprostý blbec (a příhodně zapomněl na to, co chvíli předtím prohlašoval) a sobec. Řešení celé situace bylo postavené na hlavu (Opravdu nám autorka tvrdí, že to je to nejlepší řešení pro všechny zúčastněné?). Od Sydney bych taky čekala alespoň špetku kajícnosti za svoje tehdejší rozhodnutí a ne ublíženou rozhořčenost.
Tu nehynoucí lásku jsem jim nevěřila a nějak prostě nevěřím, že je po takové minulosti a přítomnosti obnovení bezpodmínečné důvěry možné.

Nika151
08.09.2020 5 z 5

Mě celá série těchto knížek moc bavila. Ze začátku mi trvalo si zvyknout, ze je to psané z pohledu vypravěče a ne hlavní postavy. Není to tak jednoduché čtení jako u jiných knížek, věty jsou barvitější, má to díky třem dílům zajímavé odbočky, dějové linky se mi líbily. Každá knížka je o jednom bratrovi a jeho cestě za šťastným životem s vysněnou partnerkou. Už tu padlo, ze se jedná ve všech případech o silné ženy, všichni jsou sympatičtí. Doporučuji!

astra3
05.09.2020 5 z 5

Tak tři chlapi konečně dospěli. Mají úžasné ženy a jejich maminka může v klidu odpočívat. Fajn romantika.

Kuci12
05.09.2020 4 z 5

Poslední díl a pro mě nejlepší z celé série. Je to pohádka, ale když on je hezký, ne on je dokonalý, a ona mi přišla nejvíc uvěřitelná z žen, které bratři lovili. Tak proč si jednou za čas nedopřát reálně, nereálný příběh.

prcek19
31.08.2020 4 z 5

Opět mě Jennifer nezklamala..všechny její série se mi líbily a ani tato není výjimkou..i když sem to tajemství odhalila relativně brzy, tak mě kniha bavila..to jiskření mezi hrdinami, jak spolu bojovali..mám ráda knihy, kde se ženy umí za sebe postavit, což v této sérii bylo..těším se na další knihy

raty
24.08.2020 4 z 5

Klasická romantická oddechovka. Nic víc nečekejte. Trochu mi chyběl styl humoru z ostatních sérií. A i když to nesouvisí s hodnocením příběhu, nemůžu nezmínit, že tolik překlepů a chyb v textu jsem už dlouho neviděla.

Safienka
23.08.2020 3 z 5

Přitažené za vlasy! Opravdu je schopen někdo takového uvažování? Místy jsem až skřípala zubama. Opět tu bylo asi stokrát autorčino oblíbené slovíčko "syrový/á/é", což už jsem přecházela s pousmáním, že nic jiného v této sérii prostě nebude. Musím ale říct, že ženský prvek byl moc pěkný. Celkově se mi série líbila, byla čtivá a určitě mě místy donutila k přemýšlení.