Stále nezvěstná

Stále nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64218/bmid_stale-nezvestna-Mrp-64218.jpg 4 346 110

Annie rekapituluje při terapeutických sezeních u psychiatričky svůj pohnutý životní příběh: příběh ženy unesené neznámým mužem, měsíce uvězněné v horské chatě, znásilňované, ponižované a podrobované nejnesmyslnějším pravidlům. A vystavené i nejhorší ztrátě, která ji mohla potkat… Přesto se dokázala svému vězniteli vzepřít a utéct. Jenže návrat do normálního života není vůbec jednoduchý: Annie se snaží znovu navázat vztah se svou matkou, s kamarádkou Christinou, s přítelem Lukem. Za pomoci psychiatričky se pokouší překonat strach z venkovního světa – a za pomoci policejního vyšetřovatele Garyho vypátrat, kdo její únos zosnoval a proč. Odhalená pravda je však až nečekaně krutá…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Still Missing , 2010

Moňula7
25.10.2012 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla na doporučení kamarádky a ani v nejmenším mě nezklamala. Doporučuji

bend-ik
10.08.2012 3 z 5

Úprimne? Nedokážem pochopiť, prečo má knižka také vysoké hodnotenia. Čítala som už naozaj všeličo (najmä čo sa daného žánru týka), no toto dielko bolo nezaujímavé, neprekvapivé, bez akéhokoľvek napätia či skvelej zápletky. Hodnotím slabšie, pretože ma príbeh od začiatku nedokázal vtiahnuť a bolo mi jedno, ako to skončí, pretože u mňa autorka nedokázala navodiť pocit súcitu s hlavnou postavou - a asi práve o to by tejto knižke malo ísť!

ivankaax
07.07.2012 5 z 5

Jakmile jsem se začetla, tak se nedalo přestat. Od začátku do konce nebyla část, která by mě nudila. A konec mě mile překvapil. Doporučuji :)

Rampelnik
15.04.2012 5 z 5

Tak tahle knížka opravdu stojí za to.Vůbec neváhejte a rychle začněte číst.

Izu
06.04.2012 5 z 5

Perfektní zápletka,kde je vše jinak než to vypadá.......

stylus30
12.11.2011 5 z 5

Tuhle knihu jsem neodložila dokud jsem ji nepřečetla.Nechybělo napětí,smích ani pláč.

Harinka
17.08.2011 3 z 5

Kniha je čtivá a má spád, ale konec je zhruba od posledný třetiny předvídatelný!!!! Zápletka slabá a hodně nepravděpodobná!

Kordula 111
12.08.2011 5 z 5

Úžasná kniha. Čte se jedním dechem a její konec je opravdu neuvěřitelný. Rozhodně doporučuji. Jedna z nejlepších knih, co jsem za poslední dobu četla.

Venu3
06.04.2011 5 z 5

Naprosto souhlasím s předešlým komentářem. Kniha je sice drsná, ale nezapomenutelná.

jasmína
22.02.2011 5 z 5

Nejlepší strhující kniha, co jsem za poslední dobu četla, sice jsme dva dny hůř spala, ale doporučuju :)

kanadská literatura znásilnění pravda a lež únosy

Chevy Stevens (p)
kanadská, 1973