Stále nezvěstná

Stále nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64218/bmid_stale-nezvestna-Mrp-64218.jpg 4 346 110

Annie rekapituluje při terapeutických sezeních u psychiatričky svůj pohnutý životní příběh: příběh ženy unesené neznámým mužem, měsíce uvězněné v horské chatě, znásilňované, ponižované a podrobované nejnesmyslnějším pravidlům. A vystavené i nejhorší ztrátě, která ji mohla potkat… Přesto se dokázala svému vězniteli vzepřít a utéct. Jenže návrat do normálního života není vůbec jednoduchý: Annie se snaží znovu navázat vztah se svou matkou, s kamarádkou Christinou, s přítelem Lukem. Za pomoci psychiatričky se pokouší překonat strach z venkovního světa – a za pomoci policejního vyšetřovatele Garyho vypátrat, kdo její únos zosnoval a proč. Odhalená pravda je však až nečekaně krutá…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Still Missing , 2010

adwelka118
10.06.2015

Kniha je skvělá hodně mě zaujala a přečetla sem jí za tři dny skoro na jeden nádech děj mě doslova upoutal a konec knihy mě vyděsil skončilo to jinak než sem čekala velice překvapivě :) Doporučuji všem co mají silnější žaludek a mají rádi zvraty a psycho :)

adwelka118
10.06.2015

Šárka5875
12.04.2015 5 z 5

Druhá knížka, kterou jsem četla od autorky a opět výborná. Chevy Stevens umí tak perfektně vykreslit postavy, jejich chování, cítění, fyzické i psychické prožitky, že se do hl. hrdinek člověk bez problémů vžije a o tom to je. Neumím si představit něco podobného prožít a potom se zařadit zpět do normálního života. Navíc, když se Annie dozví, kdo za tím odporným činem stál. Opravdu vynikající psycho.

polmari
03.04.2015 5 z 5

Perfektní - rozhodně mi to otevřelo oblast, o které jsem nikdy moc nepřemýšlela ... co vlastně oběti cítí POTOM

TessaJean
24.12.2014 5 z 5

Tak tato kniha je doslova bomba! Měla jsem jí přečtenou celkem rychle a můžu říct, že mě vůbec nepustila.Věčně jsem jí měla v ruce, až jsem litovala že jí mám tak brzo přečtenou.Velmi napínavá kniha! Mám jí už doma a řadím ji mezi mé nejoblíbenější.:) Doporučuji!

Vladísek
02.12.2014 5 z 5

Jedním slovem - skvělé! Kniha se mi moc líbila.

rodak
19.11.2014 5 z 5

Paráda vše jak má být v dobrém psychothrilleru Moc se mi to líbilo .

Verrrunka
30.08.2014 4 z 5

Příběh docela masakrózní, ale chvílemi mi prostě vadil ten styl, jak je to napsané. Monolog u cvokařky místy trochu nefungoval, nebylo to úplně věrohodné.
Jinak se knížka četla velmi dobře, přečetla jsem v podstatě během 2 dnů.

patys
18.08.2014 5 z 5

Bomba. Super. To jsem vážně nečekala. Úžasná kniha s neočekávaným rozuzlením. Všem doporučuji.

Veve131
29.07.2014 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem, moc se mi líbila. Napínavé od začátku do konce.

lenocka2013
06.06.2014 4 z 5

Nechcela by som, niečo také prežiť.

Alena_S
28.05.2014 4 z 5

Už jsem se začínala bát, že kniha se omezí na vyžívání se v popisu týrání unesené ženy úchylem (zde s velkým Ú), přičemž sympatický mi ze začátku nebyl ani jeden z nich. Od poloviny knihy se ovšem začaly dít věci!
Zvlášť silný je konec - kdo už dospěl k větě "až přijdeš příště, vezmi mi noviny", ten ví :)

Andílek13
11.05.2014 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, co jsem v tomhle žánru četla :) Když jsem se dostala asi do poloviny knížky, tak jsem si říkala, co když se ještě od toho psychopata nedostala?? Třeba se jen zbláznila a představovala si, jak má sezení u psycholožky a další věci....hlavně mě k tomu dostal název knížky...musím ale říct, že takhle dobrou detektivku, jsem snad nikdy nečetla :)

solarka
23.04.2014 5 z 5

Čtyři dny v posteli a kniha přečtená...Dcera říkala - mami co to čteš, takový knihy jsi nikdy nečetla? A já si říkám , to je fakt.....Ta hrdinka, prožila tak hroznou věc, že já bych už byla 5x mrtvá....prostě hrdinka. A rozhodně bylo co číst.. Spisovatelka myslím umí...zaujmout, popsat.....vygradovat děj.......na konci mi bylo trochu smutno, z toho, čeho všeho jsou lidé schopni, každopádně stojí za přečtení, doporučuji...

petka-2007
12.04.2014 5 z 5

První kniha od této autorky a musím říct, že nezklamala.
Po psycholgické stránce drsné. Bylo zajímavé (jiné než jsem zvyklá, což je dobře :-)...), že převažoval monolog hlavní hrdinky, díky čemuž se čtenář mohl plně vcítit po pocitů, které mladá žena prožívala.
Psáno lehkou rukou, skvěle se četlo.
K přečtení určitě doporučuji.

Fifth Element
06.03.2014 5 z 5

No.. Jak to napsat.. Kniha byla suprova, jako takova se mi libila, dobre napsana, dobry pribeh, dobre rozuzleni.. Ale jen kdyz si to predstavim, tak se mi dela spatne..

Madi
03.03.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Konec je celkem drsný a nečekaný.
Pro ty co ještě nečetli: čím míň toho budete o ději vědět, tím líp, aspoň si nezkazíte překvapení z rozuzlení.

aannyy
23.02.2014 3 z 5

Dost silný příběh. Ze začátku se to četlo dobře, ale pak se možná až zbytečně natahovalo a já doufala, že už bude konec. Každopádně mě konec velmi překvapil a vůbec jsem ho nečekala.

Hany...
13.01.2014

Nemohla jsem se odhodlat, furt mi to přišlo takové utahané. Ale konec byl celkem zajímavý.

marty77
08.01.2014 4 z 5

Kniha se mi moc libila.Precteno za dva dny.

kanadská literatura znásilnění pravda a lež únosy

Chevy Stevens (p)
kanadská, 1973