Rockový risk

Rockový risk https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297401/bmid_rockovy-risk-sZf-297401.jpg 5 663 109

Stage Dive série

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Lead , 2014

Etule
17.07.2018 4 z 5

Zatím nejlepší díl série, alespoň podle mě. :) Zamlouvalo se mi, že to nebylo všechno tak strašně rychlé jako u předchozích dílů. A jejich první polibek? Nádhera, kdo by to byl řekl. ;)
Moc se mi líbil závěr, respektive Jimmovo vyznání. Jo jo, tohle mi sedlo. :)
Líbilo se mi, že tady dostal více prostoru Ben, který byl trošku v pozadí, takže se těším na jeho díl.

Tanya007
09.06.2018 3 z 5

Pro mě slabší díl, než ty předchozí. Ale i tak jsem si ho ráda přečetla.

Maruš.D
07.04.2018 5 z 5

Nejlepší díl z celé série. Mělo to spád, kniha se četla pěkně. Líbilo se mi, že narozdíl od předchozích knih, tato nebyla jen o pár dnech, ale děj se tam vyvýjel s časem. Pěkné oddechové čtení :-))

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

TerezaMondeková
22.01.2018 5 z 5

Na Jimmyho jsem se opravdu těšila. Byla jsem zvědavá, jestli je to opravdu takový hajzl. Přece jenom... v minulých dílech a v dalších věcech se moc dobře neukázal, ale tady jsem si ho opravdu oblíbila. Za tou fasádou a maskou sebevědomí se skrývala bolest z dětství.
Moc se mi líbil vztah mez hlavními hrdiny. Teda vztah... spíš se mi líbilo, že byli opravdu rozdílní. Lena učila Jimmyho, jak se má chovat k lidem, jak se jim má otevřít. Jimmy učil Lenu, jak si užívat život. Opravdu se skvěle doplňovali. Taky se mi moc líbilo, jak to mezi nimi jiskřilo. Jak na sebe házeli pohledy, jak na sebe navzájem žárlili. Dokonce se mi líbilo, jak se hádali, protože jsem se u toho opravdu bavila. Myslím, že se k sobě skvěle hodili.
Autorka dokázala skvěle v příběhu upozornit na to, jak se dokáže člověk postavit svým démonům a zbavit se závislosti, když chce. Samozřejmě, že to určitě není lehký, ale když člověk chce, tak se dá všechno. Taky autorka poukázala na to, co s vámi může udělat prostředí, ve kterém žijete během dospívání.
Líbí se mi, že autorka dala do příběhu vážné problémy. Závislost, že vás může vážně ovlivnit prostředí, ve kterém vyrůstáte. I když... byla bych radši, kdyby ta závislost byla více rozvinutá, protože je to poměrně zajímavé téma. Moc se mi líbí, že je to opět prostředí rockových kapel, hudby. Taky se mi líbí, že má tahle kniha více počet stran než ty předchozí. Autorka si opravdu na tomhle dílu dala záležet. Další příběh, který je plný napětí, překvapení, humoru, romantiky...
Lena... ta mi zatím z celé série sedla nejvíce. Nepřipadala mi jako ta typická naivní holka. Líbilo se mi, že si nenechala od Jimmyho nic líbit. Ale bylo mi líto Leny za to, co jí provedla sestra. Když vám tohle udělá blízký člověk, tak je to opravdu sviňárna.
Jimmyho jsem si zamilovala. Na začátku jsem si Jimmyho moc neoblíbila. Drogově závislý, rád se napije, spal s přítelkyní svého bratra, byl to děvkař, takže žádná velká sláva, ale nakonec mi přijde, že je to nejlepší hlavní hrdina z celé série. Byl opravdu jako kus ledu, sobecký, nic nebral vážně, nechtěl se vázat a na jednu stranu vám tenhle typ kluků leze na nervy, ale na druhou stranu, když si porovnám jeho chování na začátku a konci, tak tam pokrok je.

fa.sci.ko
07.01.2018 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl - slovní přestřelky mezi Lenou a Jimmym byly naprosto parádní.

Makadamka
05.01.2018 5 z 5

nejlepší díl

Evule114
01.11.2017 5 z 5

Jimmy s Lenou byli opravdu skvělí :-) nemám co k tomu dodat, prostě se to četlo samo..

ardeas
01.11.2017 4 z 5

Mala som troška problém sa začítať, ale nakoniec sa to poddalo. Povedala by som, že zo série je to zatiaľ najhlbší príbeh. Ten koniec a rozuzlenie bolo dosť rýchle, to mi vadilo. Inak veľmi dobré, len by som si vedela predstaviť menej fňukania od Leny.

nani_nka
24.08.2017 5 z 5

Pre mňa najlepší diel tejto série. Milujem príbehy o zlých chlapcoch, ktorí sa zaľúbia. Jimmy a Lena patria medzi moje obľúbené knižné páry. Lena je príjemne sarkastická a vtipná a na Jimmim sa mi najviac páčilo to ako si stále neuvedomoval, že sa do Leny zaľúbil :D Najlepšia časť je keď Lena ide na rande s Benom a Jimmy sa k nim pridá a stále Bena upozorňuje na to, čo má Lena rada a čo nie :)

jani.ruzicko
14.08.2017 5 z 5

Je to dost silný příběh ve všech směrech... Jimmy je trochu komplikovaný, ale v srdci dobrý člověk, jen na to musí přijít.. Lena byla skvělá, drsná =), vytrvalá... V tomto díle jsem si uvědomila, že by se mi líbilo kdyby byly příběhy ze série "Stage Dive" psané z obou pohledů hlavních postav, né jen z pohledu té ženské části... Protože vidět Jimmymu do hlavy, by určitě dodalo knížce ještě další plus... :) za mě ale i tak skvělé, rozhodně doporučuji přečíst :))

Aríka
08.07.2017 5 z 5

Řekněme to takto, kniha byla rozhodně lepší než díl první, ale na díl druhý nemá, i když se na něj slušně dotahovala. Celý příběh je laděn úplně, ale úplně do ijného kabátu než díly předchozí. Jimmy se nám vybarvil. mnozí z nás si ho pamatují jako "feťáka", který obtěžoval Ev, ale v tomto díle je z něj úplně jiný člověk. Opravdu obdivuji Kylie Scott za napsání něčeho tak fenomenálního. Nenudila jsem se a nemám slov.

Kiwigirl
04.07.2017 5 z 5

Miluju celou sérii Stage Dive, ale i mě tento příběh nejvíce oslovil.

LennaK
30.06.2017 5 z 5

Jimmyho pribeh se mi libil nejvic. Komplikovanost jeho osoby byla napsana bezvadne. Obdivovala jsem Lenu, co vsechno s nim musela zvladnout (silna osobnost). Ta jeho naladovost ... Nad jeho pribehem jsem se hodnekrat zamyslela ...

Kazdopadne, za me nejlepsi dil! Hodne jsem si prala, aby jeste nebyl konec. Doporucuji.

Tesset
18.06.2017 4 z 5

Tak tenhle díl mi přišel zatím nejlepší, uvidíme, jaký bude ten poslední.

Kačí137
04.06.2017 5 z 5

Tenhle díl mě bavil úplně nejvíc :-) Paráda, výborná oddychovka.

lapej
21.05.2017 5 z 5

Za mě asi nejlepší díl, pobavila jsem se, přečteno jedním dechem.

palomakatka
02.05.2017 5 z 5

Super kniha

Sarka14
01.05.2017 3 z 5

Tenhle díl byl psaný na jednu stranu s větším citem. Dokonce to vypadalo, že si autorka dala konečně trochu práce s propracováním postav a snaží se vnést alespoň trochu realismu. Co to ovšem zkazilo je fakt, že opět sklouzla k tomu neustálému opakování milostných frází. Po třetím díle už to začíná trochu nudit. Celý její styl mi přijde dost nevyzrálý. Má potenciál, ale slabou slovní zásobu. Je to škoda. Jinak byl příběh Leny a Jimma zajímavý a bavil mě.

janesy
10.04.2017 5 z 5

Perfektní, dobře jsem se bavila a jsem zvědavá na poslední díl.