Rockový polibek

Rockový polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297403/bmid_rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4 646 103

Stage Dive série

< 4. díl

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Deep , 2015

viki77
15.10.2018 5 z 5

Moc krásný příběh.

KSamara
23.09.2018 4 z 5

No musím říct, že jsem od Bena moc nečekala, ale nakonec jsem si ho oblíbila o trochu více než Mala. Takže pěkná kniha k uzavření životů rockeru Stage Dive :-)

Etule
24.07.2018 4 z 5

Opět taková pěkná oddechová jednohubka. Hezké uzavření série o čtyřech rockerech, kteří si našli své polovičky. :)
Ben byl fajn, i když občas na přes držku. :D Ale který chlap kdy není. :D Pěkné vyznání, takové správně rockové. :)

bafuskyBaf
06.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha... Četla se jedna báseň... :-) a musím napsat, že se mě líbila asi nejvíce.

Maruš.D
07.04.2018 5 z 5

Z celé série u mě tento díl je na druhém místě. Kniha je zajímavá už hned od začátku, velmi mne bavila konverzace přes sms. Věřím, že octnout se v této situaci musí být velmi těžké a Lizzy se s tím poprala velmi obstojně. :-)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

TerezaMondeková
22.01.2018 4 z 5

Myslím si, že je tohle nejslabší díl z celé série. Kniha mi hrozně připomínala knihu Plán. Takový kopírák, nic originálního, odlišného. Ale zase mi to přišlo jako skvělé ukončení série. Moc se mi líbí, že jsme se v tomhle posledním díle rozloučili s celou kapelou a hlavními hrdinkami. Všichni členové kapely jsou konečně zadaní. Kniha není nějak náročná, je to skvělá oddychovka, tak jako předchozí díly.
V knize nechybí momenty překvapení, ani romantické vyznání, které bylo dobře vymyšlené. A láska mezi hlavními hrdiny tam byla hlavně ke konci knihy, ale jinak ta jiskra mi nepřišla tak velká. Taky musím říct, že se mi líbilo takové malé pokračování, které tady bylo ohledně Jimmyho a Leny.
A Martha... bože. Tu nesnáším od prvního dílu. Ta se vždycky ukáže, ale jenom ve špatném světle. Já prostě nemám ráda takové ty mrchy, co chtějí jenom peníze a spí skoro se všema. Opravdu jako vedlejší postava se mi vůbec nelíbila. Ale možná by neuškodil díl, který by byl o ní a Samovi...
Lizzy se mi líbila mnohem víc, než její sestra Anne. Byla hodná, milá, byla sama sebou, žádná přetvářka.
Ben... přišlo mi jako by do kapely nepatřil. Ostatní se rádi bavili, alkohol, párty, zábava, smích. Ben byl takový samotář, tichy, trochu uzavřený, když pominu to, že byl děvkař. Ale jako pravý rocker mi moc nepřišel. Ben pro mě byl ten typ, kterého bych si ani nepamatovala, kdyby se neobjevil v každém díle. Na Bena jako hlavního hrdinu jsem se moc netěšila a po přečtení knihy se mé pocity vůči němu nezměnili. Myslela jsem si, že bude dávat víc najevo, že o Lizzy stojí, ale nic moc.
P.S. Opravdu když vidím takové obálky, tak se nedivím, že ty holky těm rockerům, tak rychle podlehnou. Takové tělo, ty buchtičky, k tomu to tetování... jůůůů!

Peťule115
03.01.2018 5 z 5

líbilo se - přečteno jedním dechem :-)

ardeas
02.11.2017 3 z 5

Ako som knihu zatvorila, hneď mi vyvstala na mysli séria Off-Campus a štvrtá kniha v sérii Plán. Je tam toho troška podobné, nie zase až tak, ale teraz keď mám prečítané všetky 4 knihy, tak tá analógia s vyššie uvedenou sériou mi príde úplne vhodná.

Ku knihe samotnej. Dosť dlhá horská dráha, raz hore, raz dole. Beriem to, stalo sa. Na to, ako sa Ben so situáciou pobil, tak to na chlapa celkom sedí :D Napriek tomu ale túto knihu považujem za najslabšiu.

Evule114
01.11.2017 5 z 5

Uf, tak tohle jako ne, proč má o hodně méně stran než předchozí díl a proč je konec tak useknutý? Jo chápu, vyznali si lásku a pak skok, porod a konec? To jako fakt? Krom téhle výtky se mi jinak Ben četl s Lizzy dobře :-)

susinka
29.10.2017

Tak já zase nevím. Spíše hodnotím celou serii, než tuto knihu.
Nějak je na mě v této serii vymakaných a v boxérkách chodících chlapů, co se najednou z tvrďáků stanou milující romantcik, až moc. (Když se podívám na naší rockovou scénu, tak mě nenapadá jediná kapela, která by měla takovéhle chlapské složení :-D )
Ale i tak mě tenhle příběh moc neoslovil. Hodně jsem u této knihy byla myšlenkama jinde. Spíš mě jen zajímalo, jak dopadli ti ostatní.
Tak snad bude ještě nějaké pokračování s Marthou a Samem.

LilianaFalcon
15.09.2017 4 z 5

Bylo to fajn... Oba by občas zasloužili proplesknout, ale to v tomhle druhu knih tak prostě bývá...
Jen těch těhotných jedna dvacítek na mě bylo už asi moc.

nani_nka
07.09.2017 3 z 5

Posledný príbeh o skupine Stage Dive je pre mňa najslabší. Je to tým, že basgitarista Ben, ktorému je táto časť venovaná, ma nezaujal ani v predchádzajúcich častiach a ani v tejto. Oproti ostatným členom v kapele nie je ničím špeciálny, naopak neustále je tajomný, tichý, neprejavujúci sa. Hoc Lizzie je také zlatíčko. Ale inak príjemné zakončenie veľmi dobrej série.

jani.ruzicko
15.08.2017 5 z 5

I poslední díl byl velmi čtivý... byl dojemný, byl vtipný... splnilo to očekávání =) vím, že je to příběh o Benovi a Liz, ale velmi mě překvapilo to, že Jimmy bude otcem a docela mě to dojalo =)) určitě příjemn é zakončení celé série a opět mě mrzí, že už je konec =)

Aríka
08.07.2017 5 z 5

První, druhý i třetí díl mě nadchly, a tak jsem čekala stejnou laťku i od Rockového polibku. No, nedočkala jsem se. o Beníkovi jsme se v předchozích dílech moc nedozvěděli a dá se říst, že ani moc nedozvíme. Je to postava zahelená spousty tajemství. Nikdy jsem nečekala, že mi bude nějaká postva tak nesympatická, a že jí budu chtít dát pěstí, a to nejsem násilník. Buďme upřímní, chudák Lizzy, ale lásce neporučíš. I když mě kniha moc nenadchla, bylo to příjemné zakončení celé série.

Kiwigirl
04.07.2017 5 z 5

Hned po Rockovým risku je to moje nejoblíbenější kniha ze série!
Ben je prostě boží!
Doporučuji!

sabinaK
20.06.2017 5 z 5

Za mě první díl a tenhle :-)

Tesset
19.06.2017 3 z 5

Poslední díl taky super. Od podobných knížek nečekám nic jiného než pobavení a odreagování, což celá série splnila. Musím říct, že rozhodně patří mezi ty lepší.

Kačí137
04.06.2017 4 z 5

Opět hezká pohodička. Prostě romantika :-)

palomakatka
22.05.2017 4 z 5

Super čtení, pohodovka.

láska erotika hudba těhotenství rock

Kylie Scott
australská