Rocková hvězda

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295797/bmid_rockova-hvezda-x0Q-295797.jpg 4 867 160

Stage Dive série

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn…Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat. Jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista známé rockové skupiny Stage Dive.Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu…... celý text

martinaandulka
23.04.2018 3 z 5

Příjemné odpočinkové čtení do vlaku kde je hodně lásky,překvapení spojené s rockovou hudbou :-).

Galánečka
19.04.2018 1 z 5

Po knize jsem sáhla s tím, že to bude taková jednoduchá oddechovka. Neměla jsem tedy žádná velká očekávání, ale i přesto jsem knihu nedokázala dočíst. Děj nebyl zas až takový problém, ovšem způsob jakým to bylo celé napsané byl hrozný. Asi to bylo hodně překladem - slovosled každé druhé věty byl natolik hrozný, že mi dost často unikal její význam. Další, co mi hodně vadilo, bylo hojné využívání přechodníků, což se sem vzhledem k žánru knihy absolutně nehodilo a bylo to spíše rušivé.

ketvin
17.04.2018 3 z 5

Zajímavý příběh a sympatické postavy. Kniha se mi líbila a byl to dobrý úvod do dobré série. Nejlepší byl 2. díl, ale jelikož se postavy "opakují", tak celá série zaslouží 4 * :)

warca
12.04.2018 2 z 5

Do knihy jsem se pustila s nadšením a chutí. Anotace mě zaujala a začátek knihy vypadal také slibně.
Jenže celou dobu mi uši trhal ten překlad. Netuším, kdo to překládal, ale je to strašný! Copak vy jste si toho nevšimli?

Hlavní hrdinka byla taková tichá a ufňukaná. Nikdy nedokázala pohotově zareagovat. David mě svým vystupováním také nijak neoslnil.
Nechápu, jak může mít tohle tak vysoké hodnocení!
Z knihy jsem opravdu zklamaná.

Maruš.D
03.04.2018 3 z 5

Na knize mi asi vadil jen rychlý spád děje, kdy se vše odehrálo během týdne a kniha byla uzavřena do dvou měsíců ani ne.. jinak jsem si příběh užila. Byl vtipný, neočekávaný, sexy a závidění hodný. :-))

Petra17
27.03.2018 5 z 5

Po dlouhé době jsem si přečetla holčičí záležitost se vším co do knihy patří. Líbila se mi četla se sama.

MarKy95
16.03.2018 4 z 5

Fajn oddechovka:)

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Já nevím, co bych dělala na Evelynině místě. Já bych toho chlapa asi vzala po hlavě první věcí, kterou bych měla po ruce!
Kniha mě zaujala tou hlavní myšlenkou. Taky mě to zaujalo tím prostředím, ve kterém se kniha nachází. Rocková kapela, hudba, sexy chlapíci. Příběh se mi rozhodně líbil. Dost jsem se u toho zasmála a to hlavně, když tam byl Mal. Ale nechybí ani momenty překvapení, romantika, zvrat... A dost mě překvapilo, že hlavního hrdinu naštvalo, když se Evelyn chtěla rozvést. On s ní chtěl zůstat, ale ona s ním ne. Čekala bych to spíš naopak. Další příjemná změna. Ale jinak musím říct, že mi kniha přišla krátká, urychlená. Byla bych radši kdyby byla delší a vztah hlavních hrdinů by byl lépe popsaný.
Ale musím říct, že mě opravdu pobavila jedna situace, která v knize byla. Manžel zavolá své bývalce, kterou strašně miloval, aby vybrala oblečení pro jeho současnou manželku. U toho jsme jenom kroutila hlavou.
Hlavní hrdinka... dívka, která má všechno do detailu naplánované, poslouchá rodiče, protože je nechce zklamat. Na jednu stranu se mi líbilo, že Evelyn nebyla další kráska, s velkýma prsama, úžasnou postavou, bohatá, naprosto dokonalá. Moc mi k srdci nepřirostla, ale jinak byla... hodná, laskavá, i když se občas jevila jako taková naivní holčina. Ale na konci se ukázalo, že si hlavní hrdinka umí taky zakřičet.
Hlavní hrdina... typická rocková hvězda. Slavný, bohatý, sexy, děvkař... ale uvnitř byl bolavý, což před ostatními skrýval. Byla jsem z něho i zmatená... občas se choval naštvaně, odměřeně, ale někdy zase starostlivě a laskavě.

Gabetka
18.02.2018 3 z 5

Ze začátku jsem se výborně bavila a měla jsem problém přestat číst, odlehčený vtipný styl autorky mi sedl. Pak to však začalo poněkud drhnout, šlo o o zbytečné natahování stejného schématu: spousta mluvení, nedorozumění a následného milování. Závěr byl samozřejmě předvídatelný, ale autorka to ústřední dvojici alespoň trochu zavařila. Kdyby nebyla kniha prošpikována vtipnými postřehy hlavní hrdinky, asi by to byla pěkná nuda, takhle doporučuji jako výborné oddechové a lehce peprnější čtení.

bafuskyBaf
01.02.2018 5 z 5

yes, dobrá oddychovka....:-)

janasim
23.01.2018 4 z 5

Na začátku jsem se nemohla začíst a ve chvíli, kdy už jsem čtení chtěla vzdát, mě příběhl chytnul a nepustil. Je to příjemná oddechovka.

ElenRiannon
05.12.2017 1 z 5

Nic zajímavého se tam nestalo :) a velmi nepravděpodobný příběh :)

JessieEx
08.11.2017 2 z 5

Kupodivu se knížka četla docela dobře a nebyla tak špatná jak jsem očekávala (hlavně ze začátku)...ale z pěti musím nakonec strhnout celé tři hvězdičky. Jednu za to, jak je knížka hloupě naivní. Druhou za to množství klišé vět, které na mě nefungují, spíš mě rozčilují (např. "jeho vypracované svaly hrály..." wtf??). Třetí hvězdičku strhávám za postavu Davida, který mi sympatický nebyl - i podle vzhledu, tak, jak byl popsán, by u mě rozhodně neuspěl. A taky mě iritoval jeho slovník. Šestadvacetiletý kluk, který na začátku každé věty musí použít slovo "kurva" se mi do ženského (erotického) románu prostě nehodí...
Škoda že měla knížka sestupnou tendenci, poslední třetina už byla o ničem :(

Evule114
01.11.2017 4 z 5

Celá tato série se dobře četla, ale musím přiznat, že první díl i když se četl skvěle, tak se mi líbil nejméně. Nicméně jsem se do příběhu ponořila a vychutnala si ho. Rozhodně to není naposled, co bych jí četla :-)

Ennie
03.10.2017 4 z 5

Skvělá série knih :o).

nani_nka
07.09.2017 3 z 5

Prvý diel série o rockovej skupine Stage Dive začína príbehom o gitaristovi Davidovi. Začiatok knihy bol, že mega mega vtipný. Zobudiť sa vedľa vyzlečeného chlapa s obrúčkou a tetovaním na zadku a o ničom nemať ani páru? Žiaľ stred a koniec už nedosiahli takú istú kvalitu, ale aj tak túto knižku s celou sériou odporúčam. Najmä si prečítajte tretí diel, ktorý je bezpochyby úžasný :)

jani.ruzicko
12.08.2017 5 z 5

ze začátku mi David připadal jako kr*tén, ale dejte mu šanci... stojí to za to :)

luciefeix
01.08.2017 3 z 5

Připomínalo mi to serii Vášnivý kdy se všichni opilí vemou ve Vegas . Sladké řečičky se mi nelíbili ale jako oddechovka super . Jediné + bylo že se kniha odehrávala z části v Monterey kde je strašně krásně a sama jsem tam jednou byla na dovolené a přes kopec chytá jedna mediátorka od Meg Cabot duchy :-P

lucie2952
01.07.2017 3 z 5

Hezká romantická oddechovka. Neurazí ani nenadchne..