Rocková hvězda

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295797/bmid_rockova-hvezda-x0Q-295797.jpg 4 867 160

Stage Dive série

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn…Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat. Jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista známé rockové skupiny Stage Dive.Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu…... celý text

nadenka13
25.06.2017

Bezva oddechovka líbila moc

Tesset
15.06.2017 3 z 5

Žádné terno, ale dobře se četla a pobavila. Akorát David mi občas přišel jako uplakánek.

angelbooks
13.06.2017 5 z 5

Úžasná kniha. Zhltla jsem ji za jeden den a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji!
Těším se na další díly.

ardeas
21.05.2017 4 z 5

Po pravde, podľa anotacie som cakala ze to bude riadna hlúposť, ale dalo sa. Vadil mi velmi kratky časový úsek, v ktorom sa dialo dost malo. Uz to tu odznelo, menej sexu a viac deja, súhlasím.

palomakatka
13.05.2017 3 z 5

Hezka kniha.

Kačí137
10.05.2017 4 z 5

Prostě Harlequinka. Přesně co jsem od knížky chtěla. Oddychovka. Jen mě mrzí, že ze začátku byla hodně vtipná a potom už tolik ne. I tak se knížka hezky četla a těm dvěma jsem fandila. Bylo příjemné, že hlavní hrdinka nedělá přehnané gesta a scény a je prostě normální.
Mimochodem, ta obálka je skvělá,dá se něco takového půjčit :-D

K.Lara
07.05.2017

Chce to míň sexu a víc děje

zatylka
26.04.2017 3 z 5

Začátek knihy velmi povedený,vtipný,ale bohužel podle mě zbytek knihy vtipné scény již postrádal a děj velmi předvídatelný a zápletka prakticky žádná.Pro mě zklamání.Možná je to tím,že jsem před touto knihou přečetla na podobné téma knihu od Elle Kennedy-Návrh.

Sarka14
22.04.2017 4 z 5

Oddychovka na jeden den. Knížka se četla velmi dobře. Jednu hvězdičku ubírám hlavně za ten styl psaní. Na můj vkus bylo těch "ohňostrojů" a "mého ženství" trochu moc. Autorka se často opakuje. Děj je opravdu trošku nereálný. Ale jako celek se mi knížka moc líbila a těším se na další díl.

KateChatt
26.02.2017

Wow, nečekala jsem, že to bude až tak nereálný. Ačkoliv mi to ani tolik nevadilo, jen jsem se nad tím občas pozastavila.
Docela ráda bych si tu knihu přečetla i z Davidova pohledu.

Beerushka
18.02.2017 5 z 5

Super knizka

LaPetja
05.02.2017 3 z 5

Díky Kylie Scott a jejím knihám jsem se vrátila k večerům před 15 lety, kdy jsem hltala knihy Lenky Lanczové :) Reálně nereálný příběh, lehce pikantní sexuální scény a jednoduchý jazyk mi bohužel vystačily pouze na jeden večer, kniha se četla sama. Určitě doporučuji, jen prosím, dejte Davidovi šanci to vysvětlit! :)

Mišule_11
29.01.2017 5 z 5

V Las Vegas se dějí tedy věci..! :D Kniha se mi líbila, přečetla jsem ji rychle a chvílemi jsem se i bavila, rozhodně se autorce povedla! :) Těším se na další díly! :)

Kiwicatko
28.01.2017 5 z 5

Paaani :-) hezky s usmevem jsem zhltla tuhle knizku za jeden den. Za me spokojenost a obrovske nadseni. Jojo Vegas O:)

ElikaBendova
10.01.2017 3 z 5

Nejsem milovník romantických slaďáren, ale tato série mě zaujala svými příběhy. To, že na obálkách jsou sexy chlápci je jenom takový malý bonus. Líbí se mi jednoduchost stylu v jakém je to napsané. Je tam téměř všechno, co tam má být. Pobavila jsem se. Přečetla jsem ji za tři dny a těšila jsem se hned na dalším. Tahle kniha rozhodně neurazí. David je skvělý chlap! Prostředí, ve kterém se to odehrává je velmi dobré. Jsem ráda, že jsem si tuto sérii pořídila a hrdě ji přenechávám čestné místo na poličce.

Aríka
09.01.2017 5 z 5

Ao, je to román, i když s trošku jiným vzorcem, protože zde začínáme de facto od konce. Moc se mi líbilo zasazení prostředí. Rocková skupina, jo, myslím, že to tu ještě nebylo. Moc doporučuji.

michaela8804
25.12.2016 4 z 5

Příběh Evelyn a Davida nebyl špatný, ale něco málo mi tam vadilo. Chvílemi to bylo možná až příliš absurdní. Ve srovnání s druhým dílem byl tenhle horší.

Laf
17.11.2016 5 z 5

Velmi chytlavě napsané. Už od první stránky jsem se do knihy začetla a těšila se, co mě čeká na té další. Moc se mi to líbilo a jako odpočinkové čtení je to dobrá volba. Doufám, že i další díly budou stejně výborné :)

Mellisek
09.11.2016 3 z 5

Jednoduchá knížka s romantickou story. Nebylo to špatné, opravdu jednoduché čtení. Kniha se rychle četla byla dobře napsaná. Žádné moudra zatím nehledejte :) Hlavní postavy byli k sežrání takže se to dalo číst. Ano, bylo to trochu pohádkové - ALE na druhou stránku proč ne :-)

andulka1406
01.11.2016 4 z 5

Téma knihy se mi jako rockové fanynce moc líbilo. Není to žádný extra příběh, nebo literární dílo, ale opravdu mě to bavilo. Těším se na další díly s ostatními členy kapely :)